Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

O mes gyvename Alytuje,bet krikstyt ruosiames Lazdiju rajone,Krosnos sv.Mato baznycioje.Joje as ejau nuo mazu dienu,mano teveliai ten gyvena,tai jiems ir man bus labai malonu.Zinoma busim vieni,nes nera jokios spusties lotuliukas.gif O paskui visas sventimas Alytuje arciau savo namu ax.gif
Atsakyti
mes krikstyjome Sv.Rapolo baznycioje,nes kaip tik ten dbr musu seimos draugas kunigas, kuris ir mane krikstyjo pries 23 metus ax.gif
Atsakyti
Mes jokių švenčių, kurios vyksta bažnyčioje, nešvenčiam Kaune, nes nenorim papulti į "mėsmalę". Todėl ir tuokėmės, ir krikštijom Gelgaudiškyje, Šakių raj, ant Nemuno kranto.
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2009 06 25, 16:45)
Mes pries savaite buvom nuvaziave i Bernardinu baznycia, tai uzrase rugsejo 5 d.,  sake apie rugpjuti net negalvoti, visas uzimtas. Mus uzrase 11 val, o po musu iki pat vakaro vien vestuves.
Kiek prisimenu ten treciadieniais ir sestadieniais reikia kreiptis del tokiu dalyku. Zianu kad iki 18 val, bet neprisimenu nuo keliu  blush2.gif

bernardinu rastines numeris 2609292, as irgi planuoju ten krikstyti savo Aurelyte.sausio 30.reiks paskambint susitart.ar bus laisvu vietu. kiek paskaiciau,patiko atsiliepimai apie bernardinu baznycia. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Planuojam vasara Igulos baznycioje( Sobore) krikstyti sunu,man ji be galo grazi ir tokia didinga wub.gif
Atsakyti
Suneli krikstijom Jeruzales baznycioje (Vilniuje), ten pat priemem ir santuokos sakrementa, nediduke jauki baznycia 4u.gif
Atsakyti
Mes krikstijom Vytauto baznycioje. Siaip viskas puiku thumbup.gif , tik labai daug vaikuciu kartu krikstijo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2010 01 08, 14:12)
Mes krikstijom Vytauto baznycioje. Siaip viskas puiku thumbup.gif , tik labai daug vaikuciu kartu krikstijo  verysad.gif

Vat tas ir nepatinka,nes kiek teko girdet,tai Vytauto baznycioj konvejeris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zelviene @ 2009 09 09, 09:21)
O mes krikstijom VYtauto baznycioje. Tuo pat metu krikstijo dar viena vaikuti. Tai nebuvo daug zmoniu. Sakyciau pasiseke.
Siaip labai norejom krikstyti Prisikelimo baznycioje ir butent ta diena (isejo sekmadienis). O dabar ten tokie tvarka, kad sekmadieni visus norincius vienu metu krikstija 10.15 val. Tai mums ir laikas netiko, nes musu mazute miega iki 11 val. O pagalvojom jei anksti kelsim, tai ir pikta bus ir verks ir siaip kokia svente visiems atsikelus anksciausiai lekti, ne pasiruosti negali normaliai. Tai va tuo likom nusivyle, kad negali net laiko pasiderinti. Bet po to sutarem kitoj pbaznycioj. Ir buvo viskas gerai.


Čia kurioj bažnyčioj negalima krikštynų laiko paderinti? Prisikėlimo bažnyčioj tikrai galima tartis, kada norite krikštyti - darbo dieną, savaitgalį, tam tikrą valandą ar, kad krikštytų tam tikras kunigas iš tos bažnyčios (pvz., būtent klebonas). Keista, kai žmonės nedrįsta išsakyti savo pageidavimų raštinėje sėdinčiam darbuotojui (arba kunigui), o tada ir kyla įvairūs nesusipratimai.
Atsakyti
Aciu labai mamytes uz komentarus.
Dabar zymiai lengviau issirinkti baznycia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuska @ 2007 06 15, 13:24)
Mes krikstinsim Aleksoto Sv.Kazimiero baznycioje,ten ir tuokemes,man ji patinka todel,kad nera anslago,demesys skiriamas tik tau vienam.Musu maziuka krikstys viena,bus jauku ir grazu.


Gal kas nors žinot ar šitoj bažnyčioje visada po vieną vaikutį krikštija? ar čia tik jums taip pasisekė? g.gif
Atsakyti
Mes labai norejom krikstyt vaika Berardynu baznycioje, bet kaip tik tuo metu buvo baznycios restauracija tai krikstyjom Petro ir Povilo. Vienu metu krikštijo 2 vaikus, tai nelabai patiko.
Atsakyti