Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

o mes krikštysim Klaipėdoj, Marios Taikos Karalienės bažnyčioj. Kiek matėm, ten labai ražiai krikštija bigsmile.gif , yra specialus altorius krikštynoms, ten kriauklės formos baseinukas mažas thumbup.gif , virš kurio ir krikštija. Be to, Kretingoje ir Gargžduose masiškai krikštija schmoll.gif , draugų dukryte krikštijo su kitais vienuolika vaikų. Man atrodo kad jokio asmeniškumo iš tokios šventės nebelieka.
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2009 06 22, 20:10)
Mes krikstyjom Kaune, Panemunes baznycioje - rami, grazi vieta, gamtoje Nedidele daili baznycia. O ir kunigai nenuvyle  smile.gif

Mes irgi ten pakrikstinom dukryte 2009-06-20. kriksta suteike pats klebonas, viskas buvo taip silta ir grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 06 02, 11:52)
laba diena, ir mes jau nusprendem pakrikstyti savo dukryte, ir visada einam i ta pacia baznycia t.y Kaune Panemunes baznycia, ten ir tuokemes su vyru ir tikrai labai saunus kunigas, bet kai pasiskambinom susitarti del datos ir laiko tai man labai nepatiko, pasake kad krikstija tik 10.45val. visus sustato ir krikstyja, tai vos vos issiprasiau kad pakrikstytu 13.30, bet jei ir per krikstynas jis bus toks nemandagus tai itariu nuotaika sugadins kaip reikiant... verysad.gif

toks storuliukas?
Atsakyti
Mes pries pora metu savo sunu krikstijom Klaipedos mazoj baltoj grazioj baznytelej prie santuokos rumu kur yra.
Ten labai faini kunigai thumbup.gif supratingi linksmi
Supranta humora ir patys pasmaikstauja kadangi dabar turim nekrikstyta dukryte ieskau kur galetume ja pakrikstyti aisku jei butu mano valai be jokiu dvejoniu ir mastymu krikstyciau toje pacioje baznycioje.
Kadangi esam is Plunges raj.tai visiems sveciams atvaziuoti i Kl.sunku zinau kad seneliai tikrai neatvaziuotu o man norisi kad visi ir seneliai tetos dedes lydetu vaikiuka visur.
Galvoju apie Pakutuvenu ar Kretingos vienuolynus.noreciau kad krikstytu po viena tik problema nezinau kaip ten tvarka.Jei kas krikstijotes vienuolynuose papasakokit kaip kas vyksta.


P.S.kai krikstijom sunu buvome vieni ta baznytele krikstija po viena,turi grazu altoriuka yra sviesi ir is vidaus ir is isores turi specialu baseiniuka galvytei kai pila vandeni.Nu zodziu tik geriausi atsiliepimai apie ja thumbup.gif
Atsakyti
O mes Babtu sv. Petro Povilo baznycioje. Klebonas pazistamas, issirinkom patogu laika, krikstys ja viena, o ne kelis vaikus is karto. Ten grazu, baznycia sena, sventorius didelis (grazios foto is ten) , mes ten susituokem ax.gif
Atsakyti
Gal kas krikštijot Kernavės bažnyčioj?
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 05 24, 08:42)
Šv. Jokūbo. Labai graži bažnyčia, labai gražios apeigos thumbup.gif Ir krikštija po vieną vaikutį.  wub.gif  thumbup.gif

Mes joje krikštysim dukrytę rugpjūčio mėn wub.gif
Atsakyti
mes krikstijom savo dukryte Šv.Arkangelo Rapolo baznycioj,mes ten tuokemes su vyru,krikstijom pas tapati kuniga ,kuris mus sutuoke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 09 liepos 2009 - 14:02
QUOTE(Letticija @ 2009 07 09, 11:15)
Mes joje krikštysim dukrytę rugpjūčio mėn wub.gif

Gal kokį tel. turi tos bažnyčios. Nes aš kažkokį iš interneto turiu, tai sako, kad tokio nėra.
Atsakyti
Sveiki,
Sudervėje yra graži bažnyčia. Gal kas žinote, ar ten krikštyja vaikučius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2009 07 02, 17:58)
o mes krikštysim Klaipėdoj, Marios Taikos Karalienės bažnyčioj. Kiek matėm, ten labai ražiai krikštija  bigsmile.gif , yra specialus altorius krikštynoms, ten kriauklės formos baseinukas mažas  thumbup.gif , virš kurio ir krikštija. Be to, Kretingoje ir Gargžduose masiškai krikštija  schmoll.gif , draugų dukryte krikštijo su kitais vienuolika vaikų. Man atrodo kad jokio asmeniškumo iš tokios šventės nebelieka.

mes taip pat greit ten krikstysim thumbup.gif o pasirinkau sita baznycia todel kad pati ten krikstyta esu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2009 07 02, 17:58)
o mes krikštysim Klaipėdoj, Marios Taikos Karalienės bažnyčioj. Kiek matėm, ten labai ražiai krikštija  bigsmile.gif , yra specialus altorius krikštynoms, ten kriauklės formos baseinukas mažas  thumbup.gif , virš kurio ir krikštija. Be to, Kretingoje ir Gargžduose masiškai krikštija  schmoll.gif , draugų dukryte krikštijo su kitais vienuolika vaikų. Man atrodo kad jokio asmeniškumo iš tokios šventės nebelieka.

pirma karta girdziu kad Gargzdu baznycioj masiskai krikstyja g.gif nu ne vienose krikstynose esu buvusi ir vaikuti krikstyjo viena ax.gif va ir mes ten savo vaika krikstysim. kai ejom tartis del datos ir laiko tai ta valanda kokia norejom jau bus krikstyjamas vaikutis tai musu vaika krikstys pries juos ax.gif
Atsakyti