Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Sveikutes,
mes sunu krikstysim Vytauto Didziojo baznycioje, Kaune, nes ten pat tuokemes bei krikstyjom dukra. Mums ir kunigas, ir ta baznytele labai patinka smile.gif
Atsakyti
na mes dar nepakrikstijom savo mazylio, bet tikrai zinau, kad jo krikstynos bus Vytauto Didziojo Baznycioj (Kaune) O todel, kad tai pati graziausia baznycia, ji labai jauki ir joje buvo musu vestuves thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi krikstysim vytauto baznycioj, tik pamirsom paklaust kokius dokumentus reik turet smile.gif gal kas zino ko reiks per krikstynas?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 04 19, 14:12)
mes irgi krikstysim vytauto baznycioj, tik pamirsom paklaust kokius dokumentus reik turet smile.gif gal kas zino ko reiks per krikstynas?


Jei neklystu, tai reikia vaiko gimimo liudijimo, tevu ir krikstateviu pasu.
Atsakyti
Galvojam krikstyti vaikus, tik nezinau kur, mes tuokemes Traku baznyioje, labai jauki. Bet parapija mano Petro ir Povilo Vilniuje ir neapsisprendziu kur.
Gal kokiu kontaktu turite abieju baznyciu? Ar kur eiti patarsite, kad susitarti... doh.gif Kazkaip nezinau kur ir kaip....
Atsakyti
Mamos, o gal kas ką girdėjot apie Ringaudų bažnytėlę? man ji labai jauki pasirodė, bet jokių atsiliepimų apie krikštynas joje nesu girdėjusi.
Atsakyti
Kas zino ar Petro ir Povilo baznycioje Viniuje vaikus po viena krikstyja ar sustato i eile?
Atsakyti
musu krikstynos buvo Vilniaus (Kalvarijų) Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje!!!!! labai labai patiko ir pati baznycia ir ypac kunigas, ir visa ceremonija....wink.gif)) super
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2009 04 20, 08:07)
Galvojam krikstyti vaikus, tik nezinau kur, mes tuokemes Traku baznyioje, labai jauki. Bet parapija mano Petro ir Povilo Vilniuje ir neapsisprendziu kur.
Gal kokiu kontaktu turite abieju baznyciu? Ar kur eiti patarsite, kad susitarti...  doh.gif Kazkaip nezinau kur ir kaip....


sveiki
mane taip pat domina sis klausimas
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2009 05 13, 16:33)
sveiki
mane taip pat domina sis klausimas


Prasom 4u.gif
http://vilnius.lcn.l...jos/abecelinis/
Vilniaus arkivyskupija
Galima susirasti ir pagal norimo kunigo pavarde.
Kai laukiausi, atsitiktinai sutikom mus kazkada Arkikatedroj tuokusi kuniga Gintara Petroni, tai pas ji savo suneli ir krikstysim. Dabar jis tarnauja mazytej Dievo Apvaizdos baznycioj Gerosios Vilties g., kuria kazkada lanke mano a.a. mociute ir kurioje priverte mane eiti pirmos komunijos rolleyes.gif
Tokie va sutapimai bigsmile.gif
Atsakyti
mes krikstijom P.Povilo ir Katedroje,buvo labai daug vaiku...ir keli kunigai...visi vienu metu.... nestuke.gif
Atsakyti
mes krikstysim Sv. Kazimiero baznycioje Alytuje, pas ta pati kuniga kuris ir sutuoke ax.gif
Atsakyti