Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

O as reikia i baznycia nestis kokius dokumentus? g.gif
Atsakyti
Papasakokit, kas krikstino Bernardinu baznycioj, ar patiko? Kaip kunigas?
As kaip ir sutariau Kalvariju baznycioj, bet ten, jauciu, neisim schmoll.gif Kunigas tokiu veju pradejo klausinet, bartis, kad laukem 4 metus ir vaiko nepakrikstinom. Nors netylejau, bet nedaug truko, kad buciau ir griesciau kalbet pradejus. Apskritai, po tam tikru ivykiu mano gyvenime esu labai nusivylusi kunigais. Dieva tikiu, bet kunigai, manau, nelabai turi teise man aiskint, kada vaika krikstint g.gif
Papildyta:
QUOTE(ciaramashka @ 2008 06 10, 22:45)
O as reikia i baznycia nestis kokius dokumentus? g.gif

Kai eini tik tartis, tai nereikia.
Atsakyti
Aciu. As jau susitariau... O i pacia ceremonija kokiu dokumentu reik? Tik vaiko GM uztenka? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Viga @ 2008 06 11, 16:16)
Kunigas tokiu veju pradejo klausinet, bartis, kad laukem 4 metus ir vaiko nepakrikstinom. Nors netylejau, bet nedaug truko, kad buciau ir griesciau kalbet pradejus. Apskritai, po tam tikru ivykiu mano gyvenime esu labai nusivylusi kunigais. Dieva tikiu, bet kunigai, manau, nelabai turi teise man aiskint, kada vaika krikstint g.gif

Jie manosi esa visagaliai! Mano reikalas, kada savo vaika krikstysiu, o jie turi savo pareiga atlikt. Teisejas yra virs ju, o ne jie patys. Mane jie irgi biesina su savo moralais.....
Atsakyti
Mes krikštijom Katedroj - ten pat, kur tuokėmės - pas kun. R. Doveiką. Labai šiltas žmogus, labai lengvai rado kalbą su mūsų dukryte biggrin.gif , ceremonija tokia jauki ir šilta, žodžiu, viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 06 11, 14:16)
Papasakokit, kas krikstino Bernardinu baznycioj, ar patiko? Kaip kunigas?
As kaip ir sutariau Kalvariju baznycioj, bet ten, jauciu, neisim schmoll.gif  Kunigas tokiu veju pradejo klausinet, bartis, kad laukem 4 metus ir vaiko nepakrikstinom. Nors netylejau, bet nedaug truko, kad buciau ir griesciau kalbet pradejus. Apskritai, po tam tikru ivykiu mano gyvenime esu labai nusivylusi kunigais. Dieva tikiu, bet kunigai, manau, nelabai turi teise man aiskint, kada vaika krikstint g.gif
Papildyta:

Kai eini tik tartis, tai nereikia.

Viqa, rimtai?
As telefonu uzrasiau, bet jau abejoju ar vaziuosiu i Kalvariju baznycia... Gerai,kad ir Bernardinuose uzraseme 4u.gif Gal dar yra kokiu atsiliepimu apie Kalvariju baznycia?
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2008 06 13, 10:54)
Viqa, rimtai?
As telefonu uzrasiau, bet jau abejoju ar vaziuosiu i Kalvariju baznycia... Gerai,kad ir Bernardinuose uzraseme 4u.gif Gal dar yra kokiu atsiliepimu apie Kalvariju baznycia?

O Bernardinuose telefonu uzsiraset ar ejot? Ar ten masines krikstynos buna? Nes as 2 vaikus krikstinsiu, nenoriu masiniu. O apie Kalvariju dar viena pazystama mamyte nekaip atsiliepe g.gif
Atsakyti
Uzsiraseme telefonu, bet reikia dabar nueiti 4u.gif Masiniu as nenoriu 4u.gif Pirmaji net nezinodami krikstijome masinese krikstynose doh.gif Net neisivaizdavau,kad tokie dalykai dar yra ax.gif ax.gif Kazkoks masinis kosmaras buvo ir tiek doh.gif
Vakar prie Kalvariju baznycios buvau 4u.gif Aplinka tai labai grazi,bet kazi kaip ten viduje g.gif Ir kunigai kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avita: 14 birželio 2008 - 10:48
Norėčiau atsiliepimų apie Kauno Šv. Gertrūdos (Marijonų) bažnyčia. Ar krikštyjote kas nors čia savo mažylius. Kokiek butų atsiliepimai?
Atsakyti
O mes i Bernardinus nepatekom, nera jau vietu tai dienai verysad.gif Bet nusprendem su vyru nesiblaskyt o krikstint Kalvariju baznycioj. Siaip ten aplinka labai grazi o vidaus net nemaciau nes zakristijoj kalbejausi su kunigu.
Atsakyti
Pirmaji suneli krikstijome Vilniaus Bernardinu baznycioje, labai silta, miela, jauki baznytele.
Savo mazyli si savaitgali krikstijome Sasnavoje, salia Marijampoles, nes ten mano vyro pradziu pradzia wink.gif
Labai mielas kunigas, ispudinga baznytele ir nepakartojamos apeigos..isejus is baznycios vaikui skambina varpais ave marija... wub.gif taip pasitinkamas naujas krikscionis.
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 06 16, 11:03)
O mes i Bernardinus nepatekom, nera jau vietu tai dienai verysad.gif  Bet nusprendem su vyru nesiblaskyt o krikstint Kalvariju baznycioj. Siaip ten aplinka labai grazi o vidaus net nemaciau nes zakristijoj kalbejausi su kunigu.


Maciau,kad aplinka grazi, Kalvariju baznycios bet turbut apsisprendima nulems geri atsiliepimai apie Bernardinu baznycia 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat linkę krikštyti ten, kur susituokėme - Vytauto bažnyčioje (Kaune), pas kunigą Kęstutį Rugevičių. Tiesa, nors aukos ir paprašo kone atvirai, bet tai man visai nesvarbu, nes ceremonija išties labai graži ir šilta. bigsmile.gif Abejoju tik dėl to, kad be mūsų vaiko, būtų pulkelis kitų vaikų... unsure.gif Norime, kad pašalinių nebūtų, todėl jau pradedu galvoti apie kokią koplytėlę už miesto ribų...
Atsakyti