Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

QUOTE(j_jurgita @ 2007 05 23, 15:46)
O krikstys viena ar bus ir daugiau vaikuciu?
Labai noriu krikstyti savo mazyli sitoj baznycioj. Parasyk kaip sekesi  ax.gif

Krikštys vieną - būtinai parašysiu, kaip sekėsi wink.gif
Atsakyti
mes krikstysime si sekmadieni-rumsiskiu koplyteleje wub.gif papuos visa baznycia lauko gelemis,ji tokia paprastute,kaimisko stiliaus,manau bus super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaiva-22 @ 2007 05 24, 09:35)
mes krikstysime si sekmadieni-rumsiskiu koplyteleje  wub.gif papuos visa baznycia lauko gelemis,ji tokia paprastute,kaimisko stiliaus,manau bus super  thumbup.gif


Vau, ten man labai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tokia roantika, šiluma, ramuma wub.gif wub.gif wub.gif O jei dar ir papuoš lauko gėlytėmis tai išvis wub.gif wub.gif wub.gif O kas jums papuoš? Specialiai prašėte?
Atsakyti
Mes krikštyjom Vilniuje Dievo gailestingumo šventovėje. labai jauki, mažutė šventovė ir kunigas thumbup.gif
Atsakyti
Mes krikstinsim Aleksoto Sv.Kazimiero baznycioje,ten ir tuokemes,man ji patinka todel,kad nera anslago,demesys skiriamas tik tau vienam.Musu maziuka krikstys viena,bus jauku ir grazu.
Atsakyti
Mes krikstysime Katedroje, kadangi ten tuokemes, buvo labai grazu thumbup.gif ir pas ta pati kuniga
Atsakyti
Mes krikstysim suneli Kauno SV. Gertrudos baznyteleje, ten mes su vyru ir susituokem biggrin.gif ir dar tas pats kunigas ji krikstys, kuris mus sutuoke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sprigė @ 2007 06 12, 15:15)
Mes krikštyjom Vilniuje Dievo gailestingumo šventovėje. labai jauki, mažutė šventovė ir kunigas  thumbup.gif


Kuriame čia Vilniaus rajone ši šventovė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Elena @ 2007 06 16, 13:01)
Mes krikstysim suneli Kauno SV. Gertrudos baznyteleje, ten mes su vyru ir susituokem  biggrin.gif ir dar tas pats kunigas ji krikstys, kuris mus sutuoke  thumbup.gif


O pas kokį kunigą jūs susituokėt? Mano draugė norėjo ten susituokti, tai pasakė, kad ten nėra kunigo, reikia iš kitos bažnyčios pasikviesti. Man buvo kilus mintis ten krikštyti savo mažylį, bet galvoju jei reiks dar atskirai ir kunigo ieškotis doh.gif
Atsakyti
Mes krikstysim Vytauto baznycioj rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(j_jurgita @ 2007 07 03, 23:36)
O pas kokį kunigą jūs susituokėt? Mano draugė norėjo ten susituokti, tai pasakė, kad ten nėra kunigo, reikia iš kitos bažnyčios pasikviesti. Man buvo kilus mintis ten krikštyti savo mažylį, bet galvoju jei reiks dar atskirai ir kunigo ieškotis  doh.gif

Buvau ir ten nuvaziavus norejau krikstyti sunu Gertrudos baznycios, tai mum pasake kad turim atsivest savo kuniga, savo indus, aliejus, knygas ir t.t blink.gif Kadangi jie nepriklauso parapijai tai ir nekrikstija, ir gali tik paskolint baznycia ceremonijai verysad.gif
Atsakyti
Kiek skaičiau krikštynoms vietą renkatės dėl romantikos, grožio ir pan. Negi niekas nekrikštijate toje bažnyčioje, kurią lankote?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 07 03, 18:50)
Kiek skaičiau krikštynoms vietą renkatės dėl romantikos, grožio ir pan. Negi niekas nekrikštijate toje bažnyčioje, kurią lankote?

Tai va mes butent ir krikstinsime toje baznycioje kuria lankome,ten tuokemes ir ten maziu norime pakrikstyti,net pakrikstys tas pats kunigas kuris mus sutuoke. 4u.gif
Atsakyti