Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

mes krikstysim Sv. Mikalojaus baznycioje, nes tai musu parapijine baznycia 4u.gif Taip pat tai seniausia baznytele visame Vilniuje, labai grazute ir jauki wub.gif be to ten 'ne konvejeris' kaip Onos ar Bernardinu blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi savo parapijoje krikštysim ax.gif nematau reikalo kažkur važiuoti, nes artimiausia bažnyčia už 20 km, tai važiuot ir grįžti švęsti schmoll.gif Ir krikštysim tikrai vienumoje, nes per metus mūsų baržnyčioje arba pakrikštija arba ir ne bent 5 vaikiukus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 06 gegužės 2007 - 19:03
Niu va,mes uzsirasem i Petro Povilo baznycia,o atsiliepimai kiek perskaiciau ne patys geriausi verysad.gif
Atsakyti
Mes savo pupą krikštyjom Vytauto bažnyčioje, Kaune, prieš kelias dienas (05.06) wub.gif Ten ir tuokėmės, labai patinka ta bažnyčia ir kunigas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2007 05 08, 09:23)
Mes savo pupą krikštyjom Vytauto bažnyčioje, Kaune, prieš kelias dienas (05.06)  wub.gif Ten ir tuokėmės, labai patinka ta bažnyčia ir kunigas  thumbup.gif

O krikštijo vieną vaikelį?
Aš niekaip neapsisprendžiu, kur krikštyti: ar Vytauto bažnyčioje, ar Prisikėlimo (ten tuokėmės).

Gal dar kas iš mamų patars? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 05 08, 22:17)
O krikštijo vieną vaikelį?
Aš niekaip neapsisprendžiu, kur krikštyti: ar Vytauto bažnyčioje, ar Prisikėlimo (ten tuokėmės).

Gal dar kas iš mamų patars? ax.gif

Nea buvo dar du vaikiukai. Bet dėl to, kad mes tik prieš savaitę susitarėm, labai skubotai viskas išėjo doh.gif Bet jei susitari bent prieš mėnesį tai pakrikštyja po vieną vaikelį, mano draugės asūnų taip krikštyjo mirksiukas.gif Nors mes visai nenusiminėm, kad nevieni buvom, kunigas taip mokėjo su kiekvienu vaikeliu bendrauti, kad rodės jog mes čia vieni thumbup.gif Na bent jau mes, tai likom labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 05 08, 22:17)
O krikštijo vieną vaikelį?
Aš niekaip neapsisprendžiu, kur krikštyti: ar Vytauto bažnyčioje, ar Prisikėlimo (ten tuokėmės).

Gal dar kas iš mamų patars? ax.gif



mes krikstysim Prisikelimo baznycioje - tenai ir tuokemes, bet kuniga kita jamsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutik @ 2007 05 12, 21:36)
mes krikstysim Prisikelimo baznycioje - tenai ir tuokemes, bet kuniga kita jamsim  ax.gif

O kodėl imsit kitą kunigą?

Mes taip pat tuokėmės prisikėlimo bažnyčioje, bet dėl krikšto abejoju. unsure.gif Mus kunigas iš viso pavedė, o pati bažnyčia net nebuvo papuošta, nors žadėjo, kad bus.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 05 09, 07:17)
O krikštijo vieną vaikelį?
Aš niekaip neapsisprendžiu, kur krikštyti: ar Vytauto bažnyčioje, ar Prisikėlimo (ten tuokėmės).

Gal dar kas iš mamų patars? ax.gif

As irgi dar neissirenku is siu. Bet jei ten mum nepriklauso pagal parapija tikiuos sutiks pakrikstyt, nes savo parapijoj nenooriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 05 19, 09:23)
As irgi dar neissirenku is siu. Bet jei ten mum nepriklauso pagal parapija tikiuos sutiks pakrikstyt, nes savo parapijoj nenooriu  schmoll.gif

Mums irgi nepriklauso pagal parapiją, bet kunigas net ir neklausė, kur mes priklausom. Birželio trečią krikštysimės Vytauto bažnyčioje. Apsisprendėm ir susitarėm.
Atsakyti
Šeštadienį pakrištyjom savo Saulytę Bernardinuose. Krikštyjo brolis Andrius. Kodėl? Nes ten viskas labai žemiška, nuoširdu, artimas dvasiškių bendravimas su žmonėmis, o ne kažkoks per atstumą. Ir dar vienas argumentas: krikštynos vyksta koplytėlėje, kur dalyvauja tik svečiai, bei krikštyja 1 vaiką, o ne visus iškart, kaip pvz Petro ir Povilo bažnyčioj.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 05 19, 22:31)
Mums irgi nepriklauso pagal parapiją, bet kunigas net ir neklausė, kur mes priklausom. Birželio trečią krikštysimės Vytauto bažnyčioje. Apsisprendėm ir susitarėm.


O krikstys viena ar bus ir daugiau vaikuciu?
Labai noriu krikstyti savo mazyli sitoj baznycioj. Parasyk kaip sekesi ax.gif
Atsakyti