Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Mes sekmedieni pakrikstijome Dominyka Kauno Igulos baznycioje ir labai patiko thumbup.gif Kunigas idarbino ir vaikus, ir seneles, ir prosenele... Toks siltas, jaunas ir geras kunigelis 4u.gif
Atsakyti
mes savo suneli krikstyjom PRISIKELMO BAZNYCIOJE, NAUJOJOJE,labai patiko, baznycia jauki, naujoviska,kunigas labai geras ir malonus, visa ceremonija labai grazi bbuvo:)))
Atsakyti
mes sestadieni pakrikstyjom Vilniaus Arkikatedroje thumbup.gif
Atsakyti
Aš galvoju apie Jaruzalės arba Arkikatedrą g.gif .Galite patarti,jei turit nuomonių g.gif .Manau tai padaryti pavasarį,kai viskas sužydės. 4u.gif
Atsakyti
as savaji maziu krikstijau liepos pabaigoje Sv Jonu baznycioje Vilniaus centriniame universitete. Nors jam tebuvo pora menesiu, bet suzinojusi, kad kunigas Saulaitis zada isvykti ilgam is Lietuvos, krikstynas suorganizavau per kelias dienas. Nebuvo kur detis smile.gif Teko bendrauti su gerb. kunigu Saulaiciu, pora semestru net lankiau paskaitas pas ji. Nuostabesnio, siltesnio zmogaus uz ji dar neteko sutikti, o jo unikalus ir netradicinis (kaip kitu kunigu) poziuris i gyvenima, tikejima, jaunima yra tiesiog nuostabus. Grazesniu ir fainesniu krisktynu baznycioje negalejau net isivaizduoti. Nebuvo kruvos moralu ir pamokslu, tiesiog pora graziu zodziu tare kunigas, texta skaite ir viena mano drauge, o ceremonija vainikavo, visu susirinkusiu zmoniu stovejimas aplink altoriu susikubus uz ranku. kunigas kiekviena asmeniskai pasventino. Tokios sventes linkeciau visiems wink.gif Nereikia kruvos zmoniu, o ypac giminiu smile.gif As kvieciau tik savo tevus, krisktatevius ir zinoma kruva draugu, nes su jais retais matomes. Kunigas net nustebo, kad sventeje dalyvavo tiek daug jaunimo smile.gif Popiete graziai praleidome lauke prie saslyku apsupti geros nuotaikos, saules spinduliu, nuosirdziu zmoniu ir zalios pievutes biggrin.gif Aisku, dovanos, linkejimai, tostai ir t.t. kaip gi be ju biggrin.gif ivedem maza tradicija, visi linkejimai su mazais pasizadejimais busimam vyrui, buvo surasyti i mano vaikystes pasaku knyga. Puikus seminynis palikimas smile.gif
ir nereikia krikstynoms uzsakineti saliu, ruostis pora menesiu ir tiketis geriausios pasaulyje sventes, juk kiekviena nuosridziai paruosta svente ir prie arbatos puodelio atrodys nuostabi wink.gif
Atsakyti
Mes krikštysim savo berniukėlį toje pačioje bažnyčioje, kur tuokėmės - šv. Onos, Vilniuje. Mums ten labai patinka, ypač, kad bažnyčia tokia nedidelė, jauki wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
na klausimas gal ne visai i tema, bet man rupi ar krikstas galimas tik sekmadieni? mes noretume krikstyti penktadieni, kazin , ar tai imanoma g.gif
Atsakyti

Na man atrodo, kad daugiausia krikštų būna kaip tik ne sekmadienį biggrin.gif , o dėl penktadienio reikia žiūrėt konkrečioje bažnyčioje kokia tvarka...šiaip visiškai jokio skirtumo kokią savaitės dieną krikštijama (tiesiog bažnyčios būna nusistatę dienas, kuriomis šis sakramentas paprastai ir dažniausiai teikiamas).
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 24, 15:27)
Na man atrodo, kad daugiausia krikštų būna kaip tik ne sekmadienį  biggrin.gif , o dėl penktadienio reikia žiūrėt konkrečioje bažnyčioje kokia tvarka...šiaip visiškai jokio skirtumo kokią savaitės dieną krikštijama (tiesiog bažnyčios būna nusistatę dienas, kuriomis šis sakramentas paprastai ir dažniausiai teikiamas).


skambinausi i Panemunes baznytele, sake Ok , tik susiderinti su kunigeliu, eisim gal siandien ieskot ir kalbet drinks_cheers.gif
Atsakyti
Buvom vakar Panemunes baznytelej.
Labai siuolaikiskas ir klebonas ir kunigelis.
Viskas "suladinta" - patiko labai, pakele nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
Mes krikštijom Šv. Ignoto bažnyčioje. Labai fainas kunigas, ceremonija paprasta, lengva, vaikai nepavargo. Labai prasmingai pakalbėjo. Visi buvo patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blia_blia_tekininke @ 2006 10 19, 14:21)
as savaji maziu krikstijau liepos pabaigoje Sv Jonu baznycioje Vilniaus centriniame universitete.


Kokios nuoširdžios ir gražios krikštynos... wub.gif Liuks idėja thumbup.gif
Atsakyti