Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Musu krikstadukros tevai buvo issirinke Kaune antano baznycia ax.gif kaunietes turetu zinoti, ji netoli zoologijos sodo ax.gif siaip baznycia visai patiko ax.gif
Atsakyti
Mes irgi si savaitgali krikstijomes Vytauto baznycioje. Paaukojom 100lt, bet sake, kad per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 20, 18:58)
Musu krikstadukros tevai buvo issirinke Kaune antano baznycia  ax.gif   kaunietes turetu zinoti, ji netoli zoologijos sodo  ax.gif    siaip baznycia visai patiko  ax.gif


Mes kaip tik jai priklausome blush2.gif O gal žinai koks kunigas krikštijo ir ar juos vienus ar kelis lelius kartu.. o svarbiausia ar reikejo tų kursų krikštatėviams???

QUOTE(rasyte_ @ 2006 08 21, 16:33)
Mes irgi si savaitgali krikstijomes Vytauto baznycioje. Paaukojom 100lt, bet sake, kad per daug ax.gif


O koks kunigas krikštijo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 21 rugpjūčio 2006 - 16:45
mes krikstijom Sv. Jonu baznycioje pas kuniga Saulaiti, likom labai patenkinti, silta svente buvo visiems dalyvavusiems. aukojom 100 lt, tai nenorejo imti tiek daug wub.gif
Atsakyti
As savo abu vaikus krikstyjau Kauno Vytauto baznycioje. smile.gif
Labai jauki baznycia ir kunigas malonus. ax.gif
Jokiu nesusipratimu su pinigais nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2006 08 21, 17:43)
Mes kaip tik jai priklausome blush2.gif O gal žinai koks kunigas krikštijo ir ar juos vienus ar kelis lelius kartu.. o svarbiausia ar reikejo tų kursų krikštatėviams???
O koks kunigas krikštijo blush2.gif

kun. K.Rugevicius 4u.gif
Atsakyti
as savo 3 vaikus pakrikstijau pas tėva Stanislova, Paberzej, o mazojo nespejom pas ji (lai ilsisi jis ramybej).
bet sunu vistiek nusivezem i Paberze pas ten dabar dirbanti S. Kandratavičiu, labai saunus jaunas kunigas..., o kai norejom paaukoti baznyciai jis griestai pasake kad nepriims, nes daugevaike seima ir mum jie yra kurkas reikalingesni.
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2006 08 21, 16:33)
Mes irgi si savaitgali krikstijomes Vytauto baznycioje. Paaukojom 100lt, bet sake, kad per daug ax.gif


mes irgi krikstijom Vyckos baznycioj 08.27diena.man viskas thumbup.gif buvo biggrin.gif palikom 100lt
siaip girdejau, kad mieste eina po 100lt, o ne mieste 50lt. bent taip girdejau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 08 25, 10:08)
as savo 3 vaikus pakrikstijau pas tėva Stanislova, Paberzej, o mazojo nespejom pas ji (lai ilsisi jis ramybej).


Mane krikštijo tėvas Stanislovas ir pirmą komuniją pas jį priėjau tik ne Paberžėje, o Dotnuvos vienuolynę. Nuostabus žmogus buvo....
Dabar nuvažiavus į Paberžę labai jo ten trūksta.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2006 08 20, 15:59)
neturi pinigų tai prestižinė bažnyčia ne tau schmoll.gif .. ir būtent pinigai, o ne kokios kitos aplinkybės lemia sakramentų suteikimą Vytauto bažnyčioje...
Ir tikrai čia ne mano vienos įspūdžiai...

Ai pasakysiu tieisiai šviesiai - nenusišnekėk. Ten tekėjau būdama studentė (vyras irgi)...vaikus krikštijom irgi ten, kai ta mūsų materialinė padėtis ne kaži ką pagerėjus tebuvo...aš nedirbau, nes auginau vaikus, vyras irgi ne kokios įmonės vadovas....

Negaliu nieko pasakyt apie aukų sumas dabar, bet kalbėt, kas lemia krikštą toj bažnyčioj tokiame kontekste tai jau dovanokitės. Mes apskritai (t.y. net ne mes, o vaikų krištatėviai) aukojo jau suteikus sakramentą. smile.gif Turi turėt logišką paaiškinimą kodėl nori savo vaiką krikštyt toje bažnyčioje visų pirma. Apskritai ji laikoma "studentų" bažnyčia, taigi žodis studentas nieko ten negąsdina...

Įspūdžiai irgi ne mano vienos tongue.gif
Atsakyti
Mes savo maziuka krikstysime Kauno Igulos baznycioje, ten tuokemes, ten yra labai fainas kunigelis, manau bus taip pat grazu kaip ir per vestuves thumbup.gif
Atsakyti
mes krikstijom Kauno Prisikelimo baznycioj. Grazu buvo. Esme, manau, ne kur krikstiji, daug nuo kunigi priklauso, ir nuo paciu nusiteikimo smile.gif
Atsakyti