Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

mes krikstijom klaipedos juozapo darbininko baznycioj, ir labai patiko. musu mazaja krikstijo kun. virgis thumbup.gif fantastiskai pravede ceremonija, tikrai labai viskas trumpai su juokeliais ir tuo paciu viska labai paprastai ir suprantamai papasakoja ka daro kodel ir ka tai reiskia. zodziu tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif kas nelabai zino ka kada reik daryt ka reiskia ir t.t. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
...o mums pati paciausia visiems baznytiniams atvejams Vytatuto Didziojo baznytele, o joje dirbantis kun. Kestutis paprastas ir labai siltas zmogus
Atsakyti
O kiek duodate uz krikstynas Vytauto baznycioj blush2.gif
Atsakyti
Tai nejaugi niekas neprisipazinsit kiek aukojot Vytauto baznycioj, nes uz vestuves "reikia" 200 lt. Man idomu kiek duodat uz krikstynas? rolleyes.gif
Atsakyti
As pradzioje masciau, kad koks skirtumas koks ten bus kunigas, o visgi labai svarbu
Mes krikstijomes Mikalojaus baznycioje, pas kuniga Ceponi berods ir likome labai nusivyle
Jei norite labai neidomios ir bejausmes kalbos, paskui didelio moralizavimo, tada jis tiks
Beje, tai tik mano nuomone, gal kam jis ir labai patiko, bet mums schmoll.gif likome su sugadinta svente verysad.gif
Tik zinoma svarbiausia kad dukriukas pakrikstytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padūkėlė @ 2006 08 09, 15:24)
Tai nejaugi niekas neprisipazinsit kiek aukojot Vytauto baznycioj, nes uz vestuves "reikia" 200 lt. Man idomu kiek duodat uz krikstynas?  rolleyes.gif

Mes uz du aukosim 100. Manau, kad "reikia" duoti tiek, kiek patiems atrodo tinkama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padūkėlė @ 2006 08 09, 17:24)
Tai nejaugi niekas neprisipazinsit kiek aukojot Vytauto baznycioj, nes uz vestuves "reikia" 200 lt. Man idomu kiek duodat uz krikstynas?  rolleyes.gif



mūsų Urtytės krikštatėviai aukojo 50,-,bet sakė,kad kiti aukojo ir po 20,- Lt, taip,kad tai yra auka ir kiek gali,tiek aukoji. O jei negali, tai paaukosi,kaip galėsi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padūkėlė @ 2006 08 09, 17:24)
Tai nejaugi niekas neprisipazinsit kiek aukojot Vytauto baznycioj, nes uz vestuves "reikia" 200 lt. Man idomu kiek duodat uz krikstynas?  rolleyes.gif


Nėra tokio žodžio "reikia", moki tiek kiek gali, dažniausia "stavkė" 50Lt. ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus mirksiukas.gif Tiesiog buvau girdejusi kai mano drauge tuokesi sioje baznycioje paaukojo 100 litu tai kunigas buvo nepatenkintas, sake kad baznyciai reikia duoti bent 200 lt, nes reikia atkreipt demesi i baznycios apsildyma, tarnu islaikyma ir t.t. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 11 07, 11:53)
Mes krikštyjom Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje. Krykštijo kun. Ričardas Doveika. Labai mielas iš šmaikštus kunigas.  smile.gif



Ir mes krikstysim sioje baznycioje,pas Ricarda Doveika thumbup.gif thumbup.gif







Atsakyti
Pakrikstijom savo berniukus Vytauto baznycioj ir paaukojom 100litu tai kunigelis taip pasiziurejo i krikstatevius, paskui i pinigus, paskui vel i krikstatevius doh.gif Itarim, kad liko nepatenkintas uz tokia auka g.gif Vat jums ir aukoji baznyciai kiek nori, o taip tai labai viskas patiko ir kunigo kalba, ir apeigos, ir pats kunigelis siaip tai labai fainas ir siltas zmogus, tik su tais pinigeliais nekas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padūkėlė: 19 rugpjūčio 2006 - 13:53
QUOTE(Patieška @ 2006 06 22, 20:24)
Vytauto bažnyčia nėra parapijinė, taigi ten tokie sakramentai (krikštas, santuoka) apskritai teikiami tik su vyskupo leidimu, kai žmonės tam turi bent kiek rimtų priežasčių...
Nespręsk apie žmogų iš pusvalanduko pažinties smile.gif Pati ten tekėjau...ceremonija nepasirodė nei šalta nei oficiali...galų gale jos šaltumas ar šiltumas ne tik nuo kunigo priklauso.
Jei kartočiau Kaune nesirinkčiau niekur kitur  4u.gif Vaikučiai abu taip pat ten krikštyti  4u.gif Vieną krikštijo šitas, kitą - kitas tongue.gif
Dėl pinigų negaliu nieko pasakyti  unsure.gif , bet kalbėdama apie visokius entuziazmo prapuolimus ar šaltumą negaliu sutikti. Nes žinau, kad yra kitaip  smile.gif Labai daug žmonių pasakytų tą patį  smile.gif


Ir labai daug kas pasakytų atvirkščiai... Pvz sekantys žmogučiai..
O dėl to, kad ši bažnyčia neparapijinė, tai ir rašiau, kad buvome su kunigu viską jau sutarę ir jis akivaizdžiai pasikeitė sužinojęs, kad esame studentai... g.gif
O kas dėl pinigų, tai akivaizdu, kad šitas kunigėlis šia tema skrupulų neturi... blink.gif Nežinau, kaip galima konkrečią,- ne tokią ir mažą pinigų sumą, įvardinti auka doh.gif , toks jausmas- neturi pinigų tai prestižinė bažnyčia ne tau schmoll.gif .. ir būtent pinigai, o ne kokios kitos aplinkybės lemia sakramentų suteikimą Vytauto bažnyčioje...
Ir tikrai čia ne mano vienos įspūdžiai...

QUOTE(Padūkėlė @ 2006 08 14, 15:55)
Tiesiog buvau girdejusi kai mano drauge tuokesi sioje baznycioje paaukojo 100 litu tai kunigas buvo nepatenkintas, sake kad baznyciai reikia duoti bent 200 lt, nes reikia atkreipt demesi i baznycios apsildyma, tarnu islaikyma ir t.t.  blink.gif



QUOTE(Padūkėlė @ 2006 08 19, 14:48)
Pakrikstijom savo berniukus Vytauto baznycioj ir paaukojom 100litu tai kunigelis taip pasiziurejo i krikstatevius, paskui i pinigus, paskui vel i krikstatevius   doh.gif   Itarim, kad liko nepatenkintas uz tokia auka   g.gif  Vat jums ir aukoji baznyciai kiek nori, o taip tai labai viskas patiko ir kunigo kalba, ir apeigos, ir pats kunigelis siaip tai labai fainas ir siltas zmogus, tik su tais pinigeliais nekas   smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 20 rugpjūčio 2006 - 15:01