Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Sakai " Garbė Jėzui Kristui" 4u.gif Pasakai kokiu reikalu atėjai. Ir paskui jau kiekvienoje bažnyčioje kitaip: vienur kunigas smulkiai išklausinėja apie šeimą, krikštatėvius ir pan., kitur tik užrašo laiką ir pasako ką turėti ateinant krikštyti vaikiuką. O aukojama bažnyčiai jau po krikšto, ir tai daro krikšto tėveliai.
Atsakyti
QUOTE(london girl @ 2006 06 27, 16:21)
gal galit man papasakot kaip ten tartis su kunigu  ax.gif -ateini sakai -laba diena-  -noriu pakrikstyti vaikuti -ir viskas moketi jam nereikia?


Na pas mus tikrai taip ir buvo, tik uzrase diena kuria norim pasiule valanda ir dar paklause ar norim kad tik viena vaika krikstytu be kitu vaiku 4u.gif
A ir dar paklause ar mes ememe sliuba ir ar kriksto tevai krikstyti 4u.gif ir viskas
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2006 06 27, 23:06)
Na pas mus tikrai taip ir buvo, tik uzrase diena kuria norim pasiule valanda ir dar paklause ar norim kad tik viena vaika krikstytu be kitu vaiku 4u.gif
A ir dar paklause ar mes ememe sliuba ir ar kriksto tevai krikstyti 4u.gif ir viskas

aisku g.gif kazkaip nejauku man ten su kunigeliu bendrauti baisoka paklaus ar tevai susituoke ka sakyti reiks juk ne blush2.gif
Atsakyti
Manau dėl to, kad nesate susituokę tikrai nepasmerks. Nors seniau (skaičiau knygoje apie senovės papročius), tai tekdavo ir keliais eiti aplink bažnyčią, ir didelią gėdą iš aplinkinių patirti, kad vat kaip čia taip vaikelio susilaukė ir krikštyti užsimanė. Tačiau vakar buvau prieškrikštyninėje pamokėlėje ir tai nėra problema krikštyti vaikelį. Taigi nepanikuok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2006 06 21, 11:43)
Na va, prisiskaičiau aš čia visokios informacijos apie bažnyčias ir pasirinkau Šv. Ignoto. Buvau nuėjusi susitarti, tai man nepaprastai gerą įspūdį paliko kunigas  thumbup.gif . Toks protingas ir šiuolaikiškas. Ir pamokėlių nėra - čia labai gerai, kadangi būsimi krikšto tėvai niekaip negalėtų jose dalyvauti. Kaip jis pats teigė, krikštas prasidės nuo bažnyčios durų, pavedžios po bažnyčią, viską vaikui paaiškins (mano vaikelis tai jau nebe kūdikėlis). Kažkokia ten moderni krikštykla bus pastatyta - su fontanėliais, vaikui bus leista įsilipti. Manau, kad bus labai miela ir įsimintina diena

Nu kaip fainai thumbup.gif . O mes uzsiregistravom Kaune Prisikelimo baznycioje, tiksliau vyras uzregistravo, ir dar pakvietima i pamokele gavo. Musu kriksto tevai ne vietiniai ir atvaziuoti jiems nurodytu laiku problematiska, o mano vyras tokiu laiku dirba. Kazin labai blogai bus jei nenueisim i ta pamokele, labai bars? g.gif
Atsakyti
Nepagalvokit, kad esu kažkokia žinovė, bet na nepergyvenkit taip 4u.gif
Niekas nei bars, nei ką sakys... negražiai pasakysiu, bet tame jau turiu praktikos. Jiems ne jūsų pabūvimas pamokėlėse svarbus, o aukos dydis verysad.gif
Atsakyti
Eik jau, Linuska... auka ar yra pamokėlės ar ne vis tiek būdavo...nereik iškart taip niūriai wink.gif

"Praktikos" šiokios tokios visos krikštiję savo vaikus turi ir tikrai ne visų patirtis tokia negatyvi smile.gif

O pamokėlės skirtos krikštatėviams supažindinti su jų kaip krikštatėvių pareigomis, ceremonijos eiga, nes mūsų dienomis apie jas kai kurie būsimieji krikštatėviai vargu ar ką benutuokia...Neapibendrinu, yra ir kitaip, bet paaiškinu kodėl atsirado tos pamokėlės smile.gif
Atsakyti
Nesu pries pamokeles, bet esu labai pries eilute apacioje pakvietimo "Dalyvavimas butinas" schmoll.gif . Gal ir idomu butu suzinoti kazka daugiau, na bandysim kaip nors organizuotis, tik bijau, kad galim nesuspeti g.gif
Atsakyti
mes su vyru sakem jei jau susilauksim vaikuciu tai visus krikstysim,kretingos vienuolyne pas broli bernarda..jis mus tuoke,tai ir vaikucius tegu krikstyja...labai jau grazius pamokslus sako jis.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolituxx @ 2006 06 29, 09:57)
Nu kaip fainai  thumbup.gif . O mes uzsiregistravom Kaune Prisikelimo baznycioje, tiksliau vyras uzregistravo, ir dar pakvietima i pamokele gavo. Musu kriksto tevai ne vietiniai ir atvaziuoti jiems nurodytu laiku problematiska, o mano vyras tokiu laiku dirba. Kazin labai blogai bus jei nenueisim i ta pamokele, labai bars?  g.gif

Pas mus tokia pati situacija, busimieji kriksto tevai uzsieny gyvena, grys tik sventei, tad i paskaita teks eiti mums su vyru. Manau, kad tu viena irgi gali nueiti. Bent jau as sakiau eisiu viena pati, jei ir vyras negales, nes ant to lapelio uzrasyta "dalyvavimas butinas" g.gif
Idomu, ar jusu lelka viena krikstins, ar su buriu kitu vaikuciu? Kazkaip niekad neesu buvusi masinese krikstynose, o Prisikelimo bazn kunigas sake, kad pas juos dazniausiai tokios ir tebuna. Kada jusu svente nusimato? Ir kiek planuojat palikti baznyciai pinigeliu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtulia @ 2006 07 02, 10:10)
Pas mus tokia pati situacija, busimieji kriksto tevai uzsieny gyvena, grys tik sventei, tad i paskaita teks eiti mums su vyru. Manau, kad  tu viena irgi gali nueiti. Bent jau as sakiau eisiu viena pati, jei ir vyras negales, nes ant to lapelio uzrasyta "dalyvavimas butinas"  g.gif 
Idomu, ar jusu lelka viena krikstins, ar su buriu kitu vaikuciu? Kazkaip niekad neesu buvusi masinese krikstynose, o Prisikelimo bazn kunigas sake, kad pas juos dazniausiai tokios ir tebuna. Kada jusu svente nusimato? Ir kiek planuojat palikti baznyciai pinigeliu?  rolleyes.gif



Viena tai galeciau, bet kur vaikius tada padeti, o su abiem grustis ten, nukeltu stoga doh.gif .
Net nezinau ar viena musu maze bus, vyras uzregistravo g.gif , reikes paklausti. Tik sake, kad ta diena tebuvo du laikai laisvi arba 10 arba 17, tai mes pasirinkom rytini laika. Mes krikstinsimes liepos 22d. O jus kada?
Atsakyti
Tesiu minti:
O pinigelius kaip ir priklauso kriksto tevams aukoti, cia mano nuomone daug kas priklauso nuo pajamu, manau kad, kokius 50lt ax.gif.
Pakalausiau vyro, sake turetume buti vieni, bet mums tai nera per daug svarbu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolituxx: 02 liepos 2006 - 17:58