Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

O kada jūsų krikštynos??
oi kaip gražu tie maži balti angelėliai thumbup.gif ir daug linksmai nusiteikusių gražių žmonių 4u.gif
Atsakyti
Mes krikštijome Šv.Mikalojaus bažnyčioje, labai maža, jauki bažnytėlė, o dar pasirinkimą lėmė, tai kad aš čia krikštyta, ir tuokiamės čia biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2006 06 15, 20:35)
O kada jūsų krikštynos??
oi kaip gražu tie maži balti angelėliai  thumbup.gif  ir daug linksmai nusiteikusių gražių žmonių  4u.gif

Musu krikstynos bus Joniniu isvakarese,penktadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 07 25, 17:35)
pirmas kunigo klausimas buvo ar mes su vyru tuokėmės bažnyčioje, kadangi ne tai ir prasidėjo...kad mes netinkamai auklėsim vaiką ir t.t......
žinoma krikštyti jisai neatsisakė, bet po tolio pokalbio ir tokio kunigo požiūrio patiems nesinorėjo schmoll.gif
ir pasirodo krikštija Vytauto bažnyčioje visus vaikučius kartu, atskirai ne....

po nepasisekimo Vytauto bažnyčioje, nuvažiavome į Prisikėlimo šventovę....be jokių klausimų, komentarų, paklausė kada norim...užrašė ir viskas thumbup.gif
ir pakrikštys mūsų mažylį atskirai, ne 'masiškai'....


Man taip pat Vytauto bažnyčios kunigas nepatinka, tikras biznesmenas schmoll.gif
O ar jau krikštijot prisikėlimo bažnyčioj, kaip įspūdžiai?? Koks kunigas krikštijo??
Atsakyti
Kiek pažįsti tą žmogų, kad gali taip teigti? Man asmeniškai tai vienas iš šilčiausių sutiktų žmonių...abi dukrytės pakrikštytos būtent ten...Vieną krikštijo kun.Kęstutis, kitą - kun. Arvydas. Būtų kur kas labiau keista, jei kunigui nerūpėtų ar vaikutis bus krikščioniškai auklėjamas. Kiekvienam kunigui tai privalo rūpėti, nepriklausomai nuo to patogu ar nepatogu tai girdėti tėveliams... Tiesiog čia jau kitas klausimas. Tėvelių požiūrio į patį tikėjimą.

Ir dėl taip vadinamo "konvejerio" nereikėtų labai pykti...nes kaip tik tai bažnyčioje turi didelę prasmę ir vadinama bendruomeniniu sakramentų šventimu wink.gif Krikštijama, žinoma ir kitaip, ypač tose bažnyčiose kur krikštų mažiau, bet nereikia pykti dėl to, kad daroma taip, kaip ir turi būti...ne tik dėl to, kad nėra kur dėtis. Atskirų kassekmadieninių mišių tikinčios šeimos juk "neužsakinėja"...nes tikintiesiems sakramentų šventimas kartu su kitais tikinčiaisiais tikrai turi prasmę...ne tik todėl, kad kitaip būtų fiziškai neįmanoma smile.gif

http://www.supermama...049_0006250.jpg

Turėjom tsakant "nuosavą" kunigėlį krikšte, galėjome rinktis, kad krikštytų jis. Bet nesirinkom (jis stovėjo ten kur stovi eilinis krikštatėvis krikšto metu smile.gif ). Na turėtų tas pasirinkimas kažką sakyti ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 06 16, 20:25)
Kiek pažįsti tą žmogų, kad gali taip teigti?


Teigiu taip, nes pasikalbėjus su gerbiamuoju kunigu būtent taip ir pasirodė... Kai nuėjom pas jį tartis dėl santuokos iš pradžių lyg sutarsėme, kad mūsų santuoka bus palaiminta Vytauto bažnyčioje, bet tada ėmė klausinėti kur mes dirbam, kai pasakėm, kad esam studentai- kunigo entuziazmas dingo.. pradėjo mykti, kad jei mes nekrikštyti Vytauto bažnyčioj, tai mūsų jis negali tuokt ir tipo sorry, niekuo negaliu jums padėt unsure.gif , tai apsisukom ant kulno ir nuvarėm į katedrą, ir ačiū dievui, nes mūsų vestuvių ceremonija buvo nuostabi... Vėliau teko eit sveikint draugų, kurie tuokėsi Vytauto bažnyčioj, tai ceremonija palyginus su mūsiške buvo šalta ir oficiali, o gražiausiai, kad draugai už vestuves davė pinigėlių, o kunigas pareiškė, kad per mažai blink.gif nu man tokie kunigai kaip čia pasakius... biznesmenas dar per švelniai pasakyta... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 19 birželio 2006 - 08:13
Na va, prisiskaičiau aš čia visokios informacijos apie bažnyčias ir pasirinkau Šv. Ignoto. Buvau nuėjusi susitarti, tai man nepaprastai gerą įspūdį paliko kunigas thumbup.gif . Toks protingas ir šiuolaikiškas. Ir pamokėlių nėra - čia labai gerai, kadangi būsimi krikšto tėvai niekaip negalėtų jose dalyvauti. Kaip jis pats teigė, krikštas prasidės nuo bažnyčios durų, pavedžios po bažnyčią, viską vaikui paaiškins (mano vaikelis tai jau nebe kūdikėlis). Kažkokia ten moderni krikštykla bus pastatyta - su fontanėliais, vaikui bus leista įsilipti. Manau, kad bus labai miela ir įsimintina diena
Atsakyti
Na va prisiskaiciau jusu pagiras apie Bernardinu baznycia ir nuvaziavau vakar tartis, bet kaiiejau i baznycia tai greitai persigalvojau schmoll.gif ji man tokia salta ir visai nepanasi i baznycia pasirode schmoll.gif is isores tai graziai atrode, bet vidui visai apleista atrodo 4u.gif Tai apsisukau ir nuvaziavai i Sv.Rapolokur su vyru sliuba emem 4u.gif tai tik paklause ar viskas tvarkoj seimoj ir ar kriksto tevai krikstyti thumbup.gif paklause ar norim vieni vaika krikstyti ar su dar viena mergaite, tai pasakem kad vieni ir gerai jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2006 06 19, 09:11)
pradėjo mykti, kad jei mes nekrikštyti Vytauto bažnyčioj, tai mūsų jis negali tuokt ir tipo sorry

Vytauto bažnyčia nėra parapijinė, taigi ten tokie sakramentai (krikštas, santuoka) apskritai teikiami tik su vyskupo leidimu, kai žmonės tam turi bent kiek rimtų priežasčių...
Nespręsk apie žmogų iš pusvalanduko pažinties smile.gif Pati ten tekėjau...ceremonija nepasirodė nei šalta nei oficiali...galų gale jos šaltumas ar šiltumas ne tik nuo kunigo priklauso.
Jei kartočiau Kaune nesirinkčiau niekur kitur 4u.gif Vaikučiai abu taip pat ten krikštyti 4u.gif Vieną krikštijo šitas, kitą - kitas tongue.gif
Dėl pinigų negaliu nieko pasakyti unsure.gif , bet kalbėdama apie visokius entuziazmo prapuolimus ar šaltumą negaliu sutikti. Nes žinau, kad yra kitaip smile.gif Labai daug žmonių pasakytų tą patį smile.gif
Atsakyti
Mes pupa krikstijom sv. Onos baznycioj....Kunigas toks piktokas tada buvo, krikstijo 5 vaikus,nors nezinojom, kad taip bus... iki ceremonijos pradzios visi laukem su metinukais beveik valanda.....
Buna ir tikrai ispudingu krikstynu, krikstasuni taip krikstijom, viskas buvo nuostabu, noredamas neprikibsi angel.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 06 22, 20:59)
krikstijo 5 vaikus,nors nezinojom, kad taip bus...

Vaikutį krikštijom šv. Mikalojaus bažnyčioje Vilniuje pas kun.M.Ragaišį ax.gif Pasirinkome šią vietą dėl kelių priežasčių: čia tuokėmės, jauki maža bažnytėlė (krikštynų metu mažas būrys žmonių paskesta didelėj bažnyčioj), o svarbiausia, jog ceremonijos metu krikštijo vieną vaiką thumbup.gif biggrin.gif . Po apeigų vidiniame kiemelyje galima pasivaikščioti, atsipūsti, graziai nusifotografuoti senų raudonų plytų fone, daug žalumos.
Labai patiko kunigas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif - malonus, papasakojo apie krikštą, gražiai ir ilgai vyko pačios apeigos-tėvai ir svečiai liko maloniai sužavėti wub.gif . Kai krikštijo mano krikšto dukra, tai "suvare" 5 seimas į zakristiją, pora minučių ir vaikai pakrikštyti blink.gif Manau, jog krikštynos yra didelė šventė, su gilia prasme, verta didelio dėmesio ir pastangų. 4u.gif
Atsakyti
gal galit man papasakot kaip ten tartis su kunigu ax.gif -ateini sakai -laba diena- -noriu pakrikstyti vaikuti -ir viskas moketi jam nereikia?
Atsakyti