Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Laba 4u.gif ,

Gal kam teklo krykštyti savo turtelius Šv. Ignoto bažnyčioje (Kariuomenės), Vilniuje ? Kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
QUOTE(mamoolka @ 2006 05 25, 08:45)
Laba  4u.gif ,

Gal kam teklo krykštyti savo turtelius Šv. Ignoto bažnyčioje (Kariuomenės), Vilniuje ? Kokie atsiliepimai ?



Sveika 4u.gif

Ši bažnyčia man irgi labai rūpi. Mano vyras kariškis, tai aš jau pusė metų jam kiekvieną dieną zirziu, kad nuvažiuotų pasikalbėti su kariuomenės kapeljonu. bigsmile.gif Dėja, atsiliepimų jokių nežinau. g.gif

Kur randasi ši bažnyčia? mirksiukas.gif
Atsakyti
apie pamokeles kriksto tevams neteko girdeti ,bent mums tai nereikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aididi @ 2006 05 25, 07:26)
Sveika  4u.gif

Ši bažnyčia man irgi labai rūpi. Mano vyras kariškis, tai aš jau pusė metų jam kiekvieną dieną zirziu, kad nuvažiuotų pasikalbėti su kariuomenės kapeljonu. bigsmile.gif  Dėja, atsiliepimų jokių nežinau. g.gif

Kur randasi ši bažnyčia?  mirksiukas.gif


Mūsų tėtis ir kariškis 4u.gif .
Bažnyčia yra Šv. Ignoto gatvėje, prie pat Krašto apsaugos ministerijos.
Jo prisiruošti ir musiškiui sunku doh.gif , bet jau kitą savaitę reiks rimtai užsiimti reikalavimu dėl užrašymo krykštinoms, o tai birželio pabaigoje labai norėčiau savo žirnį pakrikštyt, o tėtis norėtų šioje bažnyčioje krikštyti, man ir visai patiktų.
Atsakyti
QUOTE(aididi @ 2006 05 24, 08:15)
Sveikos mamytės, 4u.gif

Džiaugiuosi už visus pakrikštytus ir dar nepakrykštytus vaikus. bigsmile.gif

Labai norėčiau sužinoti, ar teko lankyti pamokėles? g.gif  Mano mažiukai dar nekrykštyti. Planuoju lyg ir Bernardinų bažnyčioj. bigsmile.gif  Sakykit, mamos, kurios ten pakrykštijos savo pupuliukus, ar teko lankyti pamokėles?

Didžiausia problema iškyla dėl pamokėlių. Nes dėl jų atsisakinėja vos ne krykštyti. schmoll.gif

sveika

mes jau uzsirasem, sioje baznycioje kriskstysim biggrin.gif
reikia tik i rastine uzsukti uzsirasyti ir anketele trumpute uzpildyti, nieko daugiau nereikalauja
Atsakyti
Mes krikštysim nedidelėj, labai norėjom Paberžėj, bet užimta per Joninės bus mišios už Stanislova
Atsakyti
QUOTE(mamoolka @ 2006 05 25, 08:45)
Laba  4u.gif ,

Gal kam teklo krykštyti savo turtelius Šv. Ignoto bažnyčioje (Kariuomenės), Vilniuje ? Kokie atsiliepimai ?


Labukas,
Mes šį šeštadienį pakrikštijom savo dukrytę pas kunigą Rimą Venckų. Juo liko sužavėti visi.
Atvažiavom prie bažnyčios ankstėliau. Kunigas paprastai apsirengęs išėjo susipažinti su Ausėja, ją kalbino, žaidė gaudynių. Po to nuėjo persirengti ir mūsų pasirinktu laiku jau laukė iškilmingai prie bažnyčios durų pašventino ir nusivedė į vidų. JIS dėmesiu apgaubė visus, net ir močiutes. Prieš pilant vandenį ant galvytės, kad vaikas neišsigąstų leido jai pačiai pateškenti rankyte vandenėlį. Dukra nė karto nesuverkė thumbup.gif Kai pasakė palinkėjimą tai net ašarą teko nubraukt.
Naujiena ax.gif po poros mėn.žadama ten atidaryti Krikštyklą, kokios nėra niekur Lietuvoje, tad jei neskubate verta palaukti mirksiukas.gif
O vyresnėlė pas tą patį kunigą ėjo Pirmos Komunijos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mes norėjom krikštyti bažnyčioje, kurioje lankosi visa mūsų šeima - Šv. Onos, bet ponas kunigas Eitvydas Merkys pareiškė verysad.gif kad per retai bažnyčioje mus mato, todėl mūsų vaikučio nepakirkštys, nebent bažnyčioje dažniau lankytumėmės ir visus sekmadienius švęstume. Aš buvau pakraupusi, ypač kai tokią dovanėlę iš pono kunigo motinos dienos proga gavau, dar bandžiau sakyt, kad pati maitinu, todėl sudėtiga būtų šaltoje bažnyčioje būt, bet mano žodžiai kunigo nesugraudino.... Išėjau iš bažnyčios verkdama ir pakraupusi, pasijutau, kaip 18 amžiuje... Mano vyras buvo netekęs amo, nes bažnyčioje mes šiaip gana dažnai lankomės ir šitas kunigas mus sutuokė ir t.t.
Taigi atsigavome po gero mėnesio, kai visi šeimos nariai nusprendėme, kad kunigai iš mūsų nesityčios ir perėjome į kitą bažnyčią. Mūsų nustebimui Palaiminto Jurgio Matulaičio bažnyčioje pirmą kartą mus matantis kunigas mūsų sūnų sutiko krykštyti. Sedėjom su vyru abu be žado. Buvom pasiruošę ir pinigų duot, ir krūvą dokumentų atsinešėm, o čia viskas taip paprasta buvo, kad net ant širdies lengvaius pasidarė. 4u.gif
Atsakyti
Na, zinote, tokiam kunigui ne vieta baznycioje. UZUOJAUTA, Saule77!!! Tikrai sukele spaudima sis pasakojimas! Gerai, tegu visi zino, kokie kunigai gali krikstyti Jusu vaikus. Dekui, Saule77, kad isdrisai paskelbti ir pavarde to apsisaukelio! O mes siandien buvome sv.Petro ir Povilo baznycioje, uzsiraseme krikstyti savo dukryte liepos 2diena(sekmadieni). Gal dar kas nors krikstys greitu laiku toje baznycioje? Parasykite prasau savo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Kvaxse @ 2006 06 05, 13:22)
Labukas,
Mes šį šeštadienį pakrikštijom savo dukrytę pas kunigą Rimą Venckų. Juo liko sužavėti visi.
Atvažiavom prie bažnyčios ankstėliau. Kunigas paprastai apsirengęs išėjo susipažinti su Ausėja, ją kalbino, žaidė gaudynių. Po to nuėjo persirengti ir mūsų pasirinktu laiku jau laukė iškilmingai prie bažnyčios durų pašventino ir nusivedė į vidų. JIS dėmesiu apgaubė visus, net ir močiutes. Prieš pilant vandenį ant galvytės, kad vaikas neišsigąstų leido jai pačiai pateškenti rankyte vandenėlį.  Dukra  nė karto nesuverkė thumbup.gif Kai pasakė palinkėjimą tai net ašarą teko nubraukt.
Naujiena ax.gif po poros mėn.žadama ten atidaryti Krikštyklą, kokios nėra niekur Lietuvoje, tad jei neskubate verta palaukti mirksiukas.gif
O vyresnėlė pas tą patį kunigą ėjo Pirmos Komunijos  thumbup.gif  wub.gif


4u.gif , labai nudziuginai 4u.gif . O tai as uzrasiau krikstyti musu maziu telefonu, tai kai nuejau ir duomenis nunesiau, pats kunigas man labai patiko, bet baznycia pasirode panasi i "konferenciju sale", taigi truputi kirminelis griauze. Bet jei kunigas toks fainas, tai pati aplinka cia nieko nereiskia, dar karteli aciu uz info , dabar lauksiu berniuko Krikstynu su nekantrumu biggrin.gif
Atsakyti
O mus maloniai priėmė ir pakrikštijo Vytauto bažnyčioje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2006 06 10, 15:36)
O mus maloniai priėmė ir pakrikštijo Vytauto bažnyčioje  thumbup.gif

Mes atvaziavom tartis i Katedra,bet radom uzrakinta zakrastija,baznycioj irgi jokio kunigo neradom schmoll.gif ...tada pasukom link Vytauto,man ten is kart patiko-labai jauki,silta baznytele,kunigas maloniai prieme,dar Nemunas cia pat...,net labai dziaugiuos,suradus sia baznycia thumbup.gif
Atsakyti