Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Labas 4u.gif

Apie seselius nieko neismanau, tai ateinu cia biggrin.gif

Reikia geros kokybes seseliu, dideles spalvu gamos ax.gif Ka patartumet?
Situ seseliu reikia dvylikametei panelei... Matot ji yra lotynu sokiu sokeja ir varzyboms jai jau reikia prisimaliavoti. Tai dabar pradejom paieskas kosmetikai. Tai va, noretusi geresniu seseliu, kad ne taip dirgintu jauna odyte ir reikia, kad gerai issilaikytu, nesubegtu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No5 @ 2011 10 01, 13:28)
Labas 4u.gif

Apie seselius nieko neismanau, tai ateinu cia biggrin.gif

Reikia geros kokybes seseliu, dideles spalvu gamos ax.gif  Ka patartumet?
Situ seseliu reikia dvylikametei panelei... Matot ji yra lotynu sokiu sokeja ir varzyboms jai jau reikia prisimaliavoti. Tai dabar pradejom paieskas kosmetikai. Tai va, noretusi geresniu seseliu, kad ne taip dirgintu jauna odyte ir reikia, kad gerai issilaikytu, nesubegtu.  ax.gif


gal pabandykit Coastal scents - didelė spalvų gama, pati nebandžiau, bet atsiliepimai geri, jau seniai ruošiuosi įsigyti. http://www.coastalsc...p/palettes.html čia jų tinklalapis, yra atstovų ir Lietuvoje.
Atsakyti
Gal kuri turėjot Givenchy Prismissime Poetique Browns šešėlius? Kokie atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
Niekaip negaliu apsispresti del seseliu - kadangi UD Naked baisingai ant bangos, tai ir as su ta banga lyg ir noreciau buti biggrin.gif
user posted image

Gana giriamas ir spalvos panasios i Naked jau temoj minetos NYX paletes
user posted image

O gal tiesiog nusipirkti CS neutral palete g.gif
user posted image

Dar paskaiciusi tema susimasciau apie Inglot g.gif

Stengiuos laikytis pozicijos, kad geriau vienas geras daiktas, nei keli pigus sh.. bet moketi vien uz varda irgi nelabai norisi, tad nesugebu apsispresti ir prasau patarimu g.gif
Atsakyti
as turiu Guerlain seselius. Man jie patinka, ypac juodos spalvos sodrumas, pasakiska spalva, bet truputi erzina tai, kad dienos pabaigoje seseliai truputi subega i rauksles, pastebejau kad tai daugiau buna jei pradzioj ant voko tepu krempudra (bet ji superine, niekaip netikiu kad del jos cia taip..). Ka patartumet? zinau kad yra seseliu pagrindai, bet nelabai noriu, mat seseliuojuosi retai ir dar vienas daiktas kosmetinej dezutej naudojamas karta per menesi tai pinigu metymas mano nuomone biggrin.gif
Klausimas, ar tikrai krempudra gali itakoti pabegima i rauksles? kazkur esu skaiciusi kad kaip tik reikia pradzioj krempudra padengti o tik tada tept seselius.. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 11 21, 12:11)
as turiu Guerlain seselius. Man jie patinka, ypac juodos spalvos sodrumas, pasakiska spalva, bet truputi erzina tai, kad dienos pabaigoje seseliai truputi subega i rauksles, pastebejau kad tai daugiau buna jei pradzioj ant voko tepu krempudra (bet ji superine, niekaip netikiu kad del jos cia taip..). Ka patartumet? zinau kad yra seseliu pagrindai, bet nelabai noriu, mat seseliuojuosi retai ir dar vienas daiktas kosmetinej dezutej naudojamas karta per menesi tai pinigu metymas mano nuomone  biggrin.gif 
Klausimas, ar tikrai krempudra gali itakoti pabegima i rauksles? kazkur esu skaiciusi kad kaip tik reikia pradzioj krempudra padengti o tik tada tept seselius..  g.gif  g.gif

jeigu krempudros nenusausinat sausa pudra - tai 99 proc. kad subega del krempudros smile.gif juk butina po krempudros tepti kompaktine arba biria, makiazo uzbaigimui.
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2011 11 21, 13:16)
jeigu krempudros nenusausinat sausa pudra - tai 99 proc. kad subega del krempudros smile.gif juk butina po krempudros tepti kompaktine arba biria, makiazo uzbaigimui.

ups... biggrin.gif nenusausinu! man kompaktine pudra paryskina visus pukelius ant veido, tai as kazkaip jos visai atsisakiau blush2.gif didele nuodeme? biggrin.gif ps cia gal biski off topic, bet gal atleisite.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 11 21, 13:20)
ups... biggrin.gif nenusausinu! man kompaktine pudra paryskina visus pukelius ant veido, tai as kazkaip jos visai atsisakiau blush2.gif  didele nuodeme? biggrin.gif ps cia gal biski off topic, bet gal atleisite..  4u.gif


yra nebrangiu, bet labai gerai laikanciu seseliu pagrindu pirkti LT - tarkim Lumene, Artdeco, jei jis dar yra pardavime g.gif
Atsakyti
[quote=Extraordinary,2011 11 08, 23:08]Niekaip negaliu apsispresti del seseliu - kadangi UD Naked baisingai ant bangos, tai ir as su ta banga lyg ir noreciau buti  biggrin.gif
user posted image
Turiu sia palete, grazios spalvos, pigmentuoti, lengvai tepasi, bet turi blizguciu, ir man darantis makiaza jie byra ant veido. Jeigu bunu pasidarius makiaza veidui, tai dazniausiai susigadinu ji, nes reikia tuos blizgalus gaudyti, kad neatrodyciau kaip kaledu eglute. Uztai biesina mane sitie seseliai. doh.gif  Daugiau niekam nebyra tie blizgalai? Ar cia tik man taip? unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 21 lapkričio 2011 - 12:36
QUOTE(distancija @ 2011 11 21, 13:11)
as turiu Guerlain seselius. Man jie patinka, ypac juodos spalvos sodrumas, pasakiska spalva, bet truputi erzina tai, kad dienos pabaigoje seseliai truputi subega i rauksles, pastebejau kad tai daugiau buna jei pradzioj ant voko tepu krempudra (bet ji superine, niekaip netikiu kad del jos cia taip..). Ka patartumet? zinau kad yra seseliu pagrindai, bet nelabai noriu, mat seseliuojuosi retai ir dar vienas daiktas kosmetinej dezutej naudojamas karta per menesi tai pinigu metymas mano nuomone  biggrin.gif 
Klausimas, ar tikrai krempudra gali itakoti pabegima i rauksles? kazkur esu skaiciusi kad kaip tik reikia pradzioj krempudra padengti o tik tada tept seselius..  g.gif  g.gif

seip as nesiskundziu seseliu issilaikymu, neivieni beveik nesubega seseliai, o va guerlain irgi biski megsta subegt doh.gif turejau tris paletes tai pardaviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 21, 13:33)
yra nebrangiu, bet labai gerai laikanciu seseliu pagrindu pirkti LT - tarkim Lumene, Artdeco, jei jis dar yra pardavime  g.gif

as gyvenu ne Lt, bet gryzus atostogu gal apsizvalgysiu jei bus laiko, aciu! 4u.gif
arba cia paziuresiu pigesniu. bet pradzioj manau pabandysiu tiesiog visai nieko netepti ant voko pries dedant seselius, jei vis tiek bus tas pats rezultatas tada reikes ieskot pagrindo. Aciu uz pagalba! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 21 lapkričio 2011 - 13:02
QUOTE(distancija @ 2011 11 21, 12:20)
ups... biggrin.gif nenusausinu! man kompaktine pudra paryskina visus pukelius ant veido, tai as kazkaip jos visai atsisakiau blush2.gif  didele nuodeme? biggrin.gif ps cia gal biski off topic, bet gal atleisite..  4u.gif

na nera didele nuodeme, bet jau be makiazo nusausinimo, pats makiazas yra neisbaigtas 4u.gif + ir krempudra turetu be sausos pudros nubegti g.gif as tai rekomenduoju bespalve biria pudryte, man geriau nei kompaktine smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princesė.: 21 lapkričio 2011 - 15:15