Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(amber123 @ 2011 09 10, 16:44)
Ziauriai esu patenkinta 10 spalvu akiu seseliais is NYX. Pas mane spalva Champagne & caviar.. labai gera pigmentacija, tokie sodrus seseliai.. nemiltiniai, o tokie dregnos konsistencijos jei galima taip issireikst.. labai patenkinta, o ir kaina juokinga.. tikrai  tikejaus, kad bus geri, bet kad tokie geri nesitikejau  schmoll.gif  4u.gif rekomenduoju
user posted image

labai faina palete thumbup.gif ,sakyciau panasi i naked palete.
Papildyta:
QUOTE(Ninin @ 2011 08 13, 13:48)
ax.gif mergaitės, gal su kvailu klausimu, bet gal patarsite wink.gif Nužiūrėjau Chanel 2 vnt. šešėlių paletę. Ir nežinau, ar pirkti juos, ar pvz pakeisti ArtDeco šešėliais (parinkus panašius atspalvius)... FInansiškai tai beveik 2x skirtumas, bet kokybės klausimu kaip...  g.gif  Gal kas turite Chanel ir ArtDeco šešėlius ir galite parašyti savo palyginimus???  rolleyes.gif

as jauciu pirkciau artdeco,turiu pati,pigmentacija super,su paggrindu man visa diena laiko be problemu.man siu metu rudenio kolekcijos viena spalvyte labai grazi,vis nueinu i parde paziuriu,siandien ant rankos uzsitepiau tai zinok labai greitai ir pati spalva isgaravo ir blizguciai,nusprendziau,kad nepirksiu.vienas seseliukas 26eu.
o va jei rasciau spring/summer kolekcijos palete imciau iskart,man ten spalvos nerealios wub.gif
Atsakyti
o pan labai patinka ISADORA. labai gerai laikosi ir ,,nesusibega''.

Naudoju buten tokia palete:

http://t3.gstatic.co...WncMXDN6zjqzTmi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 16 rugsėjo 2011 - 08:43
QUOTE(angi @ 2011 09 16, 10:43)
o pan labai patinka ISADORA. labai gerai laikosi ir ,,nesusibega''.

Naudoju buten tokia palete:

http://t3.gstatic.co...WncMXDN6zjqzTmi


Aha, iš šešėlių ir man ISADORA mėgstamiausi smile.gif Faina šešėlių tekstūra, taip švelniai tepasi, gražiai dengia ir neblogai laikosi smile.gif Tik niekaip negaliu rasti paletės būtent tokios, kokios norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos:)
gal kas bandė šiuos šešėlius - L'oreal Quad Pro Blue eyes user posted image ? kokie atsiliepimai būtų?
Atsakyti
rtekomenduokit matinius seselius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 09 21, 13:10)
sveikos:)
gal kas bandė  šiuos šešėlius - L'oreal Quad Pro Blue Eyes user posted image ? kokie atsiliepimai būtų?


Mačiau kažkada Youtube atsiliepimą (review), kad visiška nesąmonė. Tas idėjinis principas "vienas pabraukimas - pilnas makiažias" neveikia, spalvos nepigmentuotos. Iš to, ką mačiau per video pasirodė visiška tiesa.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2011 09 21, 14:19)
rtekomenduokit matinius seselius  4u.gif


Pavienius, ar paletę?
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 09 21, 19:42)
Mačiau kažkada Youtube atsiliepimą (review), kad visiška nesąmonė. Tas idėjinis principas "vienas pabraukimas - pilnas makiažias" neveikia, spalvos nepigmentuotos. Iš to, ką mačiau per video pasirodė visiška tiesa.
Papildyta:
Pavienius, ar paletę?

ir tokiu ir tokiu ieskau, labiausia rudi atspalvei domina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinez @ 2011 08 06, 23:25)
Turiu klausimą, kaip jūs valote savo šepetėlius? ir kaip dažnai?  g.gif  Gal žinot kokią nebrangią priemonę šepetėlių valymui? ( sephora, clinique, make up forever šepetėlių valiklių kainos baido  schmoll.gif )


Tikrai nereikia jokių brangių spec. priemonių šiam reikalui schmoll.gif smile.gif . Anksčiau ir aš pirkdavau profesionalias priemones šepetėlių valymui, tačiau, kai mano visažistė paaiškino, kad puikiai tinka vaikiškas muilas ar šampūnas, net ūkinis muilas arba tiesiog šampūnas, kuriuo pati plaunu galvą, nebeperku brangių valiklių. Paskutiniu metu šepetėlius puikiai išplaunu su LOC'u iš Amway thumbup.gif .
Tiesa, plaunu kartą į mėnesį, nes turiu jų tikrai nemažai blush2.gif . Gal retokai g.gif mastau.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 23 rugsėjo 2011 - 16:40
QUOTE(nuomone84 @ 2011 08 10, 19:36)
Labas vakaras.  4u.gif
Gal galit pasiūlyt kokius nors šešėlius, kurie nebūtų labai brangūs, bet gerai teptųsi? Šešėlių nenaudojau, nes mano akys labai įdomios, kad net nežinau, kokios spalvos tinka, tai dėl to ir būtų geriau pigesni, nes jau norisi kokiai nors šventei pasipuošt.   rolleyes.gif Pabandymui jie man  būtų.  unsure.gif


Pritariu dė Ruby Rose drinks_cheers.gif ! Jų pirkti tikrai būna rusiškos/lenkiškos kosmetikos parduotuvėlėse. Tikrai, bent Jau VLN, žinau, kad būdavo CUP'o požeminėje perėjoje. Kol dar buvau žalia make up pasaulyje, eksperimentavau su Ruby Rose ir tikrai nenusivyliau, anaiptol, dar ir dabar, ko gero, nespjaučiau į šituos šešėliukus biggrin.gif . Būtent jų dėka sužinojau ir išsiaiškinau, kokios spalvos man tinka, kurios nelabai. Spalvų gama laabaiii plati, yra palečių ne po keletą, o net po keliasdešimt spalvų, o ir kaina prieinama. Drįsčiau teigti, kad tai vieni iš nedaugelio šešėlių, kuriems, bent jau man, neprireikdavo šešėlių pagrindo, visą dieną išlikdavo nesubėgę, nepakitę thumbup.gif . Tikrai būtų geras pasirinkimas mirksiukas.gif .
Papildyta:
O gal yra bandžiusių SLEEK šešėlius? Ypatingai domina Sleek Makeup Au Naturel Palette Look – Nude Collection, kuri lyginama net su garsiaisiais NAKED iš URBAN DECAY. Pastaruosius, beje, turiu tongue.gif . Bet įdomumo, na, ir, žinoma, kainos dėlei, norėčiau išgirsti Jūsų nuomones hi.gif .
user posted image
user posted image hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 23 rugsėjo 2011 - 17:11
as turiu kitokia sleek palete tai man matiniai llllllabai patinka, o va perlamutriniai nelabai, perdaug blizgus ir sunkiai blendinasi, o va su matiniais viskas ok thumbup.gif jai isleistu kopkiu fainu spalvu palete matine tai imciau negalvojus ir duociau 10balu thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(shemsa @ 2011 09 23, 18:54)
as turiu kitokia sleek palete tai man matiniai llllllabai patinka, o va perlamutriniai nelabai, perdaug blizgus ir sunkiai blendinasi, o va su matiniais viskas ok  thumbup.gif jai isleistu kopkiu fainu spalvu palete matine tai imciau negalvojus ir duociau 10balu  thumbup.gif

Su šepetėliu, kuris dėžutėje irgi negražiai padažydavo, bet su ecotools šepetėliu gražiausiai išssisklaido ir blizgios spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

Va, čia parodytos tos nude spalvos iš SLEEK. Manau, ne ką prastesnė paletė nei NAKED, nes be šešėlių pagrindo man NAKED subėga į raukšlę ir apskritai negalėčiau teigti, kad pasdtaroji paletė kažkuo labai jau ypatinga schmoll.gif . Reklamos daugiau nei rezultato. Kol kas mano favourite'ai - BOBBI BROWN šešėliai wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 23 rugsėjo 2011 - 19:47