Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Aš pagaliau atradau savuosius šešėlius. Dabar naudoju skystus iš AVON .. Pirmi šešėliai, kurie net karštą vasaros dieną nenubėga smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą, kaip jūs valote savo šepetėlius? ir kaip dažnai? g.gif Gal žinot kokią nebrangią priemonę šepetėlių valymui? ( sephora, clinique, make up forever šepetėlių valiklių kainos baido schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(sokoladinez @ 2011 08 06, 22:25)
Turiu klausimą, kaip jūs valote savo šepetėlius? ir kaip dažnai?  g.gif  Gal žinot kokią nebrangią priemonę šepetėlių valymui? ( sephora, clinique, make up forever šepetėlių valiklių kainos baido  schmoll.gif )

vaikiškas ekologiškas šampūnas smile.gif naudoju birius produktus, tai plaunu kas kelias savates, kartais rečiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinez @ 2011 08 06, 22:25)
Turiu klausimą, kaip jūs valote savo šepetėlius? ir kaip dažnai?  g.gif  Gal žinot kokią nebrangią priemonę šepetėlių valymui? ( sephora, clinique, make up forever šepetėlių valiklių kainos baido  schmoll.gif )


Nebrangi priemone yra jusu naudojamas sampunas (tiks ir skystas muilas) wink.gif Tikrai nereikia spec. sampuno ar valiklio jiems. Galit ir vaikiska sampuna nusipirkt, kad svelnesnis butu. Nors pvz as plaunu tuo paciu, koki ir pati naudoju.

Plaunu kas 1-2 savaites - i indeli ispaudziu smapuno, ipilu silto vandens, sepeteli prasuku, po to po tekanciu vandeniu i ranka praukydama isskalauju kol vanduo svarus bega, nuspaudziu ir paguldau dziut. Dabar esu nusipirkus Sigma sepeteliu dek,a kuris skirtas pagreitint dziovinima ir atstatyt sepeteliu forma, tai kisu i ji, bet kolkas ta dekla tik pora kartu tepanaudojus esu, nes neseniai pirkau. 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif
Gal galit pasiūlyt kokius nors šešėlius, kurie nebūtų labai brangūs, bet gerai teptųsi? Šešėlių nenaudojau, nes mano akys labai įdomios, kad net nežinau, kokios spalvos tinka, tai dėl to ir būtų geriau pigesni, nes jau norisi kokiai nors šventei pasipuošt. rolleyes.gif Pabandymui jie man būtų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 08 10, 18:36)
Labas vakaras.  4u.gif
Gal galit pasiūlyt kokius nors šešėlius, kurie nebūtų labai brangūs, bet gerai teptųsi? Šešėlių nenaudojau, nes mano akys labai įdomios, kad net nežinau, kokios spalvos tinka, tai dėl to ir būtų geriau pigesni, nes jau norisi kokiai nors šventei pasipuošt.  rolleyes.gif Pabandymui jie man  būtų.  unsure.gif

Jei norite nebrangiu bet neblogos kokybes tai Ruby Rose sakyciau, labai mamytes gyre juos 4u.gif

Atsakyti
ax.gif mergaitės, gal su kvailu klausimu, bet gal patarsite wink.gif Nužiūrėjau Chanel 2 vnt. šešėlių paletę. Ir nežinau, ar pirkti juos, ar pvz pakeisti ArtDeco šešėliais (parinkus panašius atspalvius)... FInansiškai tai beveik 2x skirtumas, bet kokybės klausimu kaip... g.gif Gal kas turite Chanel ir ArtDeco šešėlius ir galite parašyti savo palyginimus??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 08 13, 13:48)
ax.gif mergaitės, gal su kvailu klausimu, bet gal patarsite wink.gif


Chanel as nebandzius ant akies, o Artdeco man alergizuoja, tai nelabai patarimas gal bus, bet man rodos Artdeco labiau pigmentuoti, Chanel sunkiau pigmentacija ant akies isgaut, spalvos svelnesnes gaunasi. Siulyciau parduotuveje issibandyt Chanel ir Artdeco ir paskui ziuret kas labiau patinka paciai. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi kokių atsiliepimų apie Maxfactor Smokey Eye effect? 4u.gif
Atsakyti
Ziauriai esu patenkinta 10 spalvu akiu seseliais is NYX. Pas mane spalva Champagne & caviar.. labai gera pigmentacija, tokie sodrus seseliai.. nemiltiniai, o tokie dregnos konsistencijos jei galima taip issireikst.. labai patenkinta, o ir kaina juokinga.. tikrai tikejaus, kad bus geri, bet kad tokie geri nesitikejau schmoll.gif 4u.gif rekomenduoju
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 09 10, 15:44)
Ziauriai esu patenkinta 10 spalvu akiu seseliais is NYX. Pas mane spalva Champagne & caviar.. labai gera pigmentacija, tokie sodrus seseliai.. nemiltiniai, o tokie dregnos konsistencijos jei galima taip issireikst.. labai patenkinta, o ir kaina juokinga.. tikrai  tikejaus, kad bus geri, bet kad tokie geri nesitikejau  schmoll.gif  4u.gif rekomenduoju
user posted image

Jau antroj temoj prasau taves parasyti kiek matiniu spalvu cia??
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 09 10, 16:46)
Jau antroj temoj prasau taves parasyti kiek matiniu spalvu cia??



lotuliukas.gif lotuliukas.gif jezusmarija nespeju.. 4 pagal mane g.gif visiskai matines.. juoda, balta, ir rudos tokios.. bet seip visos jos ner blizgios schmoll.gif tokios su svytejimu, bet pavieniu blizguciu ner, toks subtilus blizgejimas tik tai
o tau labiau matines patinka? nes ne matiniu ten daug daugiau, bet sakau, bent man jos subtilaus svytejimo, tikrai tinkancios dienai.. bet gal as skirtingai suprantu svytejima.. pazek google swatchus biggrin.gif
Atsakyti