Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Sveikos,

Noriu pasiteirauti, gal jau kas išbandė neseniai LT pasirodžiusius šešėliųs Loreal Paris La Palette Nude (beige), kokie būtų atsiliepimai dėl laikymo, pigmentacijos, spalvų smile.gif
Atsakyti
O kur perkate NAKED? Ar siunčiatės, ar yra ir mūsuosna pirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 08 07, 20:01)
O kur perkate NAKED? Ar siunčiatės, ar yra ir mūsuosna pirkt? smile.gif



Mūsuose nėra
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal kur matėte pirkti ryškiai raudonų šešėlių? (karnavalui reikia)
Atsakyti
QUOTE(PoOnIsS @ 2015 10 08, 15:21)
Sveikos smile.gif
Gal kur matėte pirkti ryškiai raudonų šešėlių? (karnavalui reikia)



Kaip tik vakar apžiūrėjau naują Artdeco "Mystical forest" kolekciją. Jei tinka toks raudonumo atspalvis 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
nuotraukos iš interneto
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 10 08, 14:48)
Kaip tik vakar apžiūrėjau naują Artdeco "Mystical forest" kolekciją. Jei tinka toks raudonumo atspalvis 4u.gif


Man kiek per tamsus atrodo. Ieškau ryškių ryškių blizgančių šešėlių, bet ačiū už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai nustebino H&M šešėliai. Turiu 2 kreminius "colour essence cream". Tikrai puikūs už tokią kainą. Spalvos geros ir laikosi gerai (iesa bet kokiems naudoju pagrindą). Man spalva "countess" geresnė už bobby brown unsure.gif
Atsakyti
Youtube girdėjau gandą, kad H&M šešėliai gaminami tame pačiame fabrike kur ir MAC. Todėl tokie geri.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 10 18, 14:58)
Youtube girdėjau gandą, kad H&M šešėliai gaminami tame pačiame fabrike kur ir MAC. Todėl tokie geri.

Šiaip jau MAC priklauso estee lauder. Labai įdomiai, ant visko skirtinos šalys kur pagaminta. Vieni daiktai Prancūzijoj, kiti Italijoj. Buvo ir Lenkijoj kai kas. Taip, kad tuo gandu linkus abejoti. O jei ir fabrikas tas pats, tai dar nieko nereiškia, nes ir M&S ir Primark ir H&M tose pačiuose fabrikiuose siūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 21 spalio 2015 - 21:02
Ne, nu prajuokinot su tom gamybom. Yra fabrikas/siuvykla kur ateini su uzsakymu ir pagamina tau reikiama produkta is taavo nurodytu medziagu pagal reikiamas technologijas ir kokybinius reikalavimus.

Dar gi yra toks dalykas kaip "privat label"-cia tas pats, kaip perkat pvz. Favorit keciupa(Maximos valdomas prekes zenklas), bet pati keciupa pagamino Kedainiu koncervai. Principas tas, kad uzsakovas ateina ir sako-man reikia 12 seseliu paletes, kokybes reikalavimai tokie ir tokie, kaina turi buti tokia ir tokia. Ir gamintojas gamina. Bet pas ji gali gamintis ir MAC, tik is kitu zaliavu, o gali buti ir tu paciu. Ir ingredientai gali skirtis, ir pigmentacija, ir visos kitos medziagos. Bet jums pasakays-oi, ir MAC gamina ten pat-ir jus pagalvosit-blyn, kokie geri tie HM seseliai. O gal jie is tiesu bus geri? Tas kitas brangus uzsakovas gal kokybe tiek nelenkia, kiek kaina, kuri turi atpirkti marketinga.

Principa tikiuosi isdesciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 08 07, 20:01)
O kur perkate NAKED? Ar siunčiatės, ar yra ir mūsuosna pirkt? smile.gif


www.feelunique.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2015 11 07, 18:43)
www.feelunique.com  4u.gif


Pritariu 4u.gif Aš Naked 3 pirkau tikrai gera kaina, lyg pamenu, kad su tada buvusia nuolaida plius koduku man ši paletė gavosi pigiau 10 eur. smile.gif
Atsakyti