Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Ieškau kokios paletės šiltam spalviniam tipui. Urban Decay Naked nenoriu. Gal kažko kito, kokybiško ir gražaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 02 04, 17:34)
Ieškau kokios paletės šiltam spalviniam tipui. Urban Decay Naked nenoriu. Gal kažko kito, kokybiško ir gražaus 4u.gif


Kuo nepatiko UD?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 02 04, 17:34)
Ieškau kokios paletės šiltam spalviniam tipui. Urban Decay Naked nenoriu. Gal kažko kito, kokybiško ir gražaus 4u.gif


As sia pLETE ketinu isigyti, man ji labai grazi wub.gif , ir atsiliepimai labai geri. Turiu TF seseliu, tai kokybe patenkinta esu.

http://www.sephora.c...l_P384402_image
Atsakyti
Gal kuri bandėte ir gali pasidalinti įspūdžiais apie Max Factor kreminius šešėlius? Geresni / blogesni už Maybelline Color Tattoo? Turi visai gražių spalvų bet nesu tikra ar verta mėginti smile.gif

user posted image
Atsakyti
merginos gal parekomenduosite kokia palete pilkoms/melsvos akims tinkancia, kad nebutu visos spalvos blizgios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2015 02 05, 21:14)
merginos gal parekomenduosite kokia palete pilkoms/melsvos akims tinkancia, kad nebutu visos spalvos blizgios bigsmile.gif



Jane Iredale Perfectly Nude Eye Shadow

http://www.activeski...-shadow-kit.jpg

Jane Iredale Daytime Eye Shadow

http://cdn1.feeluniq..._1378120253.png
Atsakyti
Norejau paprasyti patarimo 4u.gif
nenoriu apsikrauti daug visokiu dezuciu, o seselius megstu-kokia palete ir kokio gamintojo patartumet isigyti...na kad tiktu ir dienai ir vakarui 4u.gif norisi optimizuotis
kartais pasiziuriu kosmetinio krepselio tema ir pastebejau, kad daugelis turi keleta seseliu dezuciu, bet myli ir naudoja viena kokia mylimiausia 4u.gif

esu prie sviesiaodziu labiau, plaukai ryzi, akys melynos i tamsesne puse 4u.gif nesiojami rubai tokie labiau pilki, rudi....kartais ir ryskesne spalvos...
ir kazi kokie seseliai labiau tiktu darbe, nes deviu balta apranga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 02 15, 00:37)
Norejau paprasyti patarimo 4u.gif
nenoriu apsikrauti daug visokiu dezuciu, o seselius megstu-kokia palete ir kokio gamintojo patartumet isigyti...na kad tiktu ir dienai ir vakarui 4u.gif

aš šešėlių neturiu, nemoku dažytis, nežinau, kokios spalvos tinka, bet Jane Iredale paletės man tiesiog nuostabios:
Eye shadow kit Daytime wub.gif
user posted image
foto
Atsakyti
Aš irgi noriu optimizuotis šešėlių klausimu. Variacijų yra buvę nuo...iki (nuo pavienių iki palečių, įv. kainų ribose), bet bendras vaizdas vis tiek vienodas - neutralios žemės, nude spalvos.biggrin.gif Ką bedaryčiau - tik už tokių akis ir tekliūna.
Tik pastebėjau priešingą dalyką - šešėlių paletės nepasiteisina.smile.gif Gal normaliems žmonėms kitaip, o aš kai toks dažymosi meistras, tai vis tiek naudoju maksimum 5 spalvas (iš bėdos užtektų ir 2). Didžioji dalis stovi neliečiamos, o kokia matinė-kūno susinaudoja greičiausiai, nes be jos nei viena dažymosi diena nepraeina.

Tad galvoju būtent apie paletės surinkimą tik iš reikiamų spalvų. Tik dabar klausimas, iš kokio gamintojo susirinkinėti. Inglot turbūt būtų paprasčiausia, nes nereikia siųstis, galima vietoje apžiūrėti. Bet neapsisprendžiu, ar man jie tikrai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 15 vasario 2015 - 14:07
Zomša, kas tavo kolekcijoje?

Man irgi visokie nude, žemės spalvų ir dar tamsūs violetiniai egzistuoja ax.gif

Atsakyti
Malena, o tu gamintoją jau išsirinkai?smile.gif Kodėl taip pat UD nenori?

Kolekcijos neturėjau, o ir to, kas buvo, nebėra - prieš porą savaičių padariau reviziją ir negailėdama mečiau lauk tai, ko nenaudojau. Va tada ir supratau, kad paletės man nepasiteisina. Nors gražu ir noriu - dabar vis į Zoeva pažiūriu...biggrin.gif
Šiuo metu liko Urban Decay Naked 2 (naudoju vieną spalvą, dar dvi - kartais), du matiniai inglot, iš jų šviesus jau beveik išgremžtas, ir dar nekilo ranka išmesti vieno matinio catrice (graži purvina spalva).smile.gif
Į šiukšlinę iškeliavo dvi Isadora ir viena Dr. Haushka paletės (realiai visos trys jos buvo vienodos doh.gif ). Dior tokia standartinė, kur iš penkių dalių, viena jų - kreminis eyeliner'is (tas eyeliner net sukietėjęs...), buvo blizgūs, tai niekada ir nenaudojau. Dar kažkokie šedevrai a la manhattan, rimmel ir pan. Visi namuose gulėjo jau šimtą metų.
Kolegei atidaviau The Balm Meet Matt(e) Nude - daugiausiai naudojau vieną spalvą, o bendrai spalvine prasme man šita paletė buvo visiškas nesusipratimas.
Surašiau ir gėda pasidarė. Realiai su šešėliais elgtis nemoku, man reikia, kad spalvos patiktų, nebyrėtų ir dar kad kaip kreida nesiteptų.

Dar, jei į šešėlių temą, ieškau va tiokio šešėlio. Įsivaizduoju, kad čia turbūt kažkoks kreminis, bet apžvalgoje nebuvo neparašyta, koks. Jei kas nors turi variantų (gamintojas ir spalva) - laukiu.
Atsakyti
zomša, NYX kreminiai Jumbo pieštukai- šešėliai gan panašūs. Jų yra daug panašių rusvų atspalvių. Patogus dalykas šiaip. Turėtų jų būti Douglas.
Atsakyti