Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Labas, gal kas naudojate Smashbox Full Exposure paletę? kaip spalvytės laikosi?
user posted image
Atsakyti
Norėčiau įsigyti šešėlių kasdienai, lengvam makiažui - rožinės, nude spalvos, neblizgių, gali būti rinkinukas nedidelis. Gerai būtų, kad rasčiau Lietuvoje pirkti. Ką rekomenduotumėte iš nelabai brangių? smile.gif
Atsakyti
Catrice Beauty bar
user posted image
Labai faini, ilgai laiko, gražios spalvos natūraliam makiažui. 4u.gif Kaina: <20 lietuviškų.
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2014 04 09, 18:32)
user posted image
Labai faini, ilgai laiko, gražios spalvos natūraliam makiažui.  4u.gif  Kaina: <20 lietuviškų.



Turiu palete kaireje, man asmeniskai per blizgus dieniniam makiazui, o vakariniam spavos nelabai. Zodziu, guli nenaudojami.
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2014 04 09, 10:33)
Norėčiau įsigyti šešėlių kasdienai, lengvam makiažui - rožinės, nude spalvos, neblizgių, gali būti rinkinukas nedidelis. Gerai būtų, kad rasčiau Lietuvoje pirkti. Ką rekomenduotumėte iš nelabai brangių?  smile.gif

Rekomenduociau issirinkti jums patinkancias spalvas is Inglot 4u.gif
Atsakyti
Na, tai kurie geriausi, sakykit greitai -
Urban Decay,
Mac,
Stilla,
Nars,
Too Faced
Bobbi Brown? smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano nuomone
1. Mac
2. Urban Decay, Bobbi Brown
3. Too Faced, Nars
4. Stila
Atsakyti
Sveikos,

gal kas bandet Sleek akiu seselius, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Savannah @ 2014 07 10, 01:02)
Sveikos,

gal kas bandet Sleek akiu seselius, kokie atsiliepimai?

Sleek temoje daug atsiliepimų.
Atsakyti
Gisana,jei gerai pamenu jūs turite palete is Sonia Kashuk nr 02. Norejau paklausti po ilgesnio laiko ar esate ja patenkinta ir ar naudojate. Ačiū už atsakyma.
Atsakyti
Sveikos smile.gif O gal katra esat Too Faced Rebel paletę turėjusios? Man labai įdomu, kaip ta juoda aspalva, ar nebyra per daug?

user posted image
Atsakyti
Gal matėte kas "gyvai"? Gal galit trumpai ką nors "papliotkyti" apie juos, ar verti dėmesio. Ieškau kažko panašaus, noriu blizgių, o čia kaip tik net 9 spalvos bigsmile.gif
user posted image
Givenchy Christmas Collection 2014 Folie Palette
http://www.feeluniqu...n-Folie-Palette
Atsakyti