Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Urke @ 2014 02 06, 11:51)
Su atskirom blizguciu detalem smile.gif



As irgi tokiu ieskau. Jei kas ziuredavot laida "Mano vyras gali" ten praktiskai visas dalyves isblizgindavo su blizgiais seseliais. Idomu su kokia priemone galima isgauti toki efekta? g.gif
Atsakyti
Tai galima atskirai pirkti birius blizgučius ar Star pudras. Tik birius blizgučius sunkiau pritvirtinti.
Atsakyti
Man reik tokio tipo blizguciu ,kur nagams naudoja,gal zinot kur tokiu gauti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Urke @ 2014 02 07, 19:31)
Man reik tokio tipo blizguciu ,kur nagams naudoja,gal zinot kur tokiu gauti? 4u.gif

Krinona? Nagavita? Tas pats Drogas ar Eurokos galbūt.
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2014 02 01, 20:09)
Sveikos  4u.gif

Kaip ebay atskirti originala nuo kopijos? Kokia reali kaina?  g.gif
As apie naked palete  biggrin.gif


Reali kaina 50usd biggrin.gif

Stardust- puikus seseliai drinks_cheers.gif blizga laaaaabai graziai, as vakariniam makiazu uzsibliginu jais, su naked2 gavau meginuka smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite parekomenduoti tikrai kokybiškų matinių šešėlių? ax.gif
Baiginėju Stila In the Know paletę, tačiau joje trūko pigmentacijos ir nepatiko milteliuotas jausmas. Norisi kažko labiau kreminio
Atsakyti
Ir as prisijungiu prie prasymo, gal kas gali parekomenduoti pas mus prieinamu (kad nereiketu siustis) matiniu seseliu, bet kad ne nude, o ryskesniu - persikiniu, alyviniu, ruzavu ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(A_lika27 @ 2014 02 11, 23:08)
Ir as prisijungiu prie prasymo, gal kas gali parekomenduoti pas mus prieinamu (kad nereiketu siustis) matiniu seseliu, bet kad ne nude, o ryskesniu - persikiniu, alyviniu, ruzavu ir pan.?


Inglot
Atsakyti
Man atrodo MAKE UP FACTORY turi matinių šešėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkoji28: 12 vasario 2014 - 10:29
Sveikos, tikuosi cia pataikiau ax.gif
Gal esate kuri bandziusi ir palyginti siuos du kreminius seseliu piestukus?
Kuris minkstesnis, geriau laikosi, kuris geriau blendinasi? 4u.gif
Laura Mercier
user posted image
Bobbi Brown cream shadow
user posted image
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti konkrečios firmos ir spalvos šešėlius, kurie būtų kaip MAC patina? ax.gif Ar geriau užsisakinėti?
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2014 02 19, 22:55)
Gal galite rekomenduoti konkrečios firmos ir spalvos šešėlius, kurie būtų kaip MAC patina?  ax.gif Ar geriau užsisakinėti?

Panasus Catrice Oh,it's toffeful, Burberry Pale Barley ir Chanel Safari.
Atsakyti