Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Aciu smile.gif O kokia Artdeco pagrindo kaina?
Mano akys vadinamosios ''deep set'', tai sest. kad ir koki grazu akiu makiaza pasidariau, po keliu valandu seseliai pradejo ''issilieti'', oh! blink.gif Kaip seseliu pagrinda naudojau skysta pudra+biria pudra, nepadejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eleonorra: 01 gruodžio 2013 - 10:13
Nežinau, seniai jį pirkau ir ne Lt gyvenu, bet man rodos apie 30Lt. Skysta pudra kaip pagrindas nesinaudoja, nes ji tik dar labiau padeda subėgti šešėliams. Ir subėga jie dažniausiai ne tiek dėl akių formos, kiek dėl vokų riebalavimosi. Vietoj šešėlių pagrindo dažniausiai naudojama paakių maskuokliai. Bet vėlgi, geriausia nusipirkt ir turėti pagrindą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 01 gruodžio 2013 - 17:13
QUOTE(eleonorra @ 2013 12 01, 11:12)
Aciu  smile.gif  O kokia Artdeco pagrindo kaina?
Mano akys vadinamosios ''deep set'', tai sest. kad ir koki grazu akiu makiaza pasidariau, po keliu valandu seseliai pradejo ''issilieti'', oh!  blink.gif Kaip seseliu pagrinda naudojau skysta pudra+biria pudra, nepadejo.


Mano nuomone, nesvarbu kokia akių forma, svarbu ką naudojat. Pas mane visiškai užkritę vokai, bet su tinkamom priemonėm nieko nenumirksiu, niekas nesubėga į raukšles ir šešėliai išlaiko visą dieną. Aš asmeniškai naudoju Nouba firmos šešėlių pagrindą, kuris kaip ir daugumos profesionalių firmų produktų, atlieka kelias funkcijas - t.y. - lygiai taip pat yra naudojamas kaip maskuoklis. štai toks...
http://nouba.lt/Mask...mp;productid=63
Atsakyti
Apie seseliu pagrindus yra ivairiu nuomoniu.
Pvz, Kim Kardashian visazistas Mario Dedivanovic niekada nenaudoja pagrindo, jis tepa kompaktine pudra+biria pudra.
Bet tikrai greitu metu isigysiu pagrinda pabandymui, turbut rinksiuosi Too Faced, nes nemazai geru atsiliepimu girdejus g.gif
Atsakyti
Labuka, gal kas tureje siuos seseliu pagrindus, atsiliepimai neblogi, g.gif neapsisprendziu ar situos bandyti, ar populiaruju UD pirkti doh.gif

Apsvieskit mane, kuo jie skiriasi, g.gif

http://www.sephora.c...2?skuId=1533660
Atsakyti
Akių šešėlių tema yra čia: http://www.supermama...howtopic=827016. Aš tik užsiminiau, bet toliau klausinėjate ne vietoje smile.gif
Atsakyti
kokie atsiliepmai apie Isadora paletė (50 Matte Chocolates). ar spalvos pigmentuotos?
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 12 02, 19:34)
Apie seseliu pagrindus yra ivairiu nuomoniu.
Pvz, Kim Kardashian visazistas Mario Dedivanovic niekada nenaudoja pagrindo, jis tepa kompaktine pudra+biria pudra.
Bet tikrai greitu metu isigysiu pagrinda pabandymui, turbut rinksiuosi Too Faced, nes nemazai geru atsiliepimu girdejus  g.gif

Man sitas budas nepasiteisino. Vokai labai greit susiriebaluoja, tad pritepus daug kompaktines/birios tik isryskeja rauksleles ant voko, jis atrodo labai sausas, bet nuo seseliu subegimo i rauksleles tai neapsaugo, po valandos jau linijos gali buti isryskejusios.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 07, 11:20)
Ir dar noreciau sulaukt atsiliepimu apie Loreal color infallible seselius.  4u.gif


Pigmentacija nereali, kiek teko gyvai ciupinet blink.gif tekstura labai idomi... bet esme pigmentacija.. superine blink.gif wub.gif
Atsakyti
Įsigijau BeYu šešėlius, vaikščiojau ant piršto tepliojau visokius, kol išsirinkau. Ėmiau 97 numeri, triju spalvu paletę. Iškart pasidengia ryškiai, pigmentacija gera, labai malonūs šešėliai, lengvai tepasi, net buvo gaila po to nusivalyt biggrin.gif 5 valandas išliko nenubėgę, nors ir per lietų ėjau. Šepetėlis idėtas kaip aksominis, švelnus, dar yra mažas veidrodėlis. Žodžiu džiaugiuosi pirmą kart nusipirkus gerus šešėlius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forestberry: 22 gruodžio 2013 - 01:40
QUOTE(myglle @ 2013 12 04, 21:57)
kokie atsiliepmai apie Isadora paletė (50 Matte Chocolates). ar spalvos pigmentuotos?


Isadoros temoje buvau palikusi atsiliepimą apie šiuos šešėlius, man trūksta pigmentacijos ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 01 19, 13:16)
Mergaites, kas turite Naked 2 seseliu palete ar spalytes pigmentuotos, ar gerai laikosi seseliai, pvz, jeigu palyginti Dior 5 spalvu palete ir Naked2, kuri is ju gerene?

Kalbu apie sia Dior palete.
http://www.sephora.c...0?skuId=1331552

Atsakyti