Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

LIU man išvis nesusipratimas atrodė. Tiek aš ją čiupinėjau iš visų pusių ir testavau, bet vis tiek nesupratau kas jiems susišvietė tokią ją gaminti. Palyginus dengimąsi, sklaidymąsi ir pigmentaciją, tai vieni prasčiausių šešėlių.
Atsakyti
Pagal pigmentacija, MAC seselius stipriai lenkia Make Up Forever. Ir laikosi puikiai, ir spalvos nuostanbios, ypac matines. Zadu pirkti smokey eyes palete, nes brangoka kosmetika. Bet geresniu nesu testavusi/turejusi. Labai norejau pamilti Inglot, bet jie tokie miltiniai, todel nelebai.
The Balm irgi puiki pigmentacija, testavau parduotuveje. Nusipirkau skaistalus, tai vos vos tereikia skruostam paryskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 08 27, 13:31)
Turėjau. Labai nepatiko. Bet dabar naujesnės paletės, tikrai daug geresnės, tik šiaip manęs nebetraukia. Bet kiek bandžiau - gan gerą įspūdį jos paliko smile.gif


Aha, as butent naujas paletes ir turiu galvoj, ir dar turiu 4 spalvu, tai pigmentacija ir minkstumu labai primena Guerlain seselius.. tik nepasakysiu tiksliai nr tos paletes, bet is senu kolekciju.. beja, Guerlain seseliai man labai patinka smile.gif kiek bandzius, tai tokia tekstura man viena is geriausiu.. ir spalvos labai mano skonio smile.gif
Atsakyti
Gal kuri nors pirkot tokius seselius is Rimmel? 4u.gif Rimmel Glam'Eyes HD 5 Colour Eye Shadow. Sudomino pora paleciu. Pabandziau ant rankos tai pasirode neblogai pigmentuoti ir patvarus, kazin kaip ant voku jie elgtusi. ax.gif

user posted image

Papildyta:
Ir dar noreciau sulaukt atsiliepimu apie Loreal color infallible seselius. 4u.gif

user posted image
user posted image

Turiu Maybelline color tatoo tai jie man labai patinka, taciau tatoo yra kreminiai, o infallible kaip supratau smarkiai supresuoti birus kurie tepasi kaip kreminiai.
Atsakyti
Naked 3 apžvalga smile.gif
Atsakyti
Ačiū, būčiau taip išsidūrus doh.gif

Gal kas nors jau įsigijo ar bent jau šsigijo ar bent jau teko išbandyti MUFE Blue sepia šešėlių paletę? Labai gundausi rolleyes.gif

http://musicalhouses...atches-and.html

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 11 07, 11:20)

Ir dar noreciau sulaukt atsiliepimu apie Loreal color infallible seselius.  4u.gif
Turiu Maybelline color tatoo tai jie man labai patinka, taciau tatoo yra kreminiai, o infallible kaip supratau smarkiai supresuoti birus kurie tepasi kaip kreminiai.

Na ka, nesulaukusi atsiliepimu nusipirkau viena Loreal Color Infallible seseli, spalva Sahara Treasure. smile.gif Parasysiu pora zodziu apie ji, jei kas, kaip ir as, ieskos perkamu Lietuvoj seseliu, nes cia ziuriu dauguma tik uzsieniniais domisi. ax.gif
Atrodo jis stai taip:

user posted image

Taip ir yra kaip spejau, tai smarkiai supresuoti birus seseliai. Blizgiosios daleles labai smulkios, tepant ant voku ispudis tarp kreminio ir sauso seselio. Nuo Maybelline tuo ir skiriasi, nes Maybelline Color Tatoo yra kreminiai.
Spalva panasi i sendinto aukso sendintos bronzos, kuno spalvos tamsumo. Galima uztepti tiek labai pigmentuotai, isgaunant vos ne folgos ispudi, tiek issklaidyta spindesi.
Laikosi ant voku labai gerai, nesubega i rauksleles, neveltui vertinami kaip
*hybrid power texture
*highly pigmented
*water resistant
*velvety soft

Cia jie palyginti su Maybelline Color Tattoo Bad to the Bronze http://6ftinheels.bl...-mini-haul.html


Atsakyti
Noriu patarimo.
Labai patinka seseliai ypatingom progom,bet vis neatitaikau,jau daug ju esu isbandziusi ir Guerlain,Make up..,bet vis nepataikau,kazkaip jie man subega ir neissilaiko visa vakara.
Arteja giminaiciu vestuves,noretusi pasipuost.....gal kokius jau jusu isbandytus jus man galetumet parekomenduoti,gali but ir brangiu firmu,tik kad issilaikytu visa vakara
Atsakyti
QUOTE(sandrute37 @ 2013 11 30, 20:27)
Noriu patarimo.
Labai patinka seseliai ypatingom  progom,bet vis neatitaikau,jau daug ju esu isbandziusi ir Guerlain,Make up..,bet vis nepataikau,kazkaip jie man subega ir neissilaiko visa vakara.
Arteja giminaiciu vestuves,noretusi pasipuost.....gal kokius jau jusu isbandytus jus man galetumet parekomenduoti,gali but ir brangiu firmu,tik kad issilaikytu visa vakara


O seseliu pagrindo kokio nebandet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute37 @ 2013 11 30, 20:27)
Noriu patarimo.

Nusiperkat šešėlių pagtindą už ~30lt ir VISI turimi šešėliai laikysis, tiek patys pigiausi, tiek prabangūs. wink.gif
Atsakyti
Turiu šešėlių pagrindą Lumene, bet jei tik juo vienu patepu voką vistiek atsiranda subėgimų po kelių valandų, tai dabar dar ant jo kompaktine pudra patepu ir laiko nuo ryto iki kol nusivalau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2013 11 30, 20:51)
Turiu šešėlių pagrindą Lumene, bet jei tik juo vienu patepu voką vistiek atsiranda subėgimų po kelių valandų, tai dabar dar ant jo kompaktine pudra patepu ir laiko nuo ryto iki kol nusivalau smile.gif

Visokių yra pagrindų, gal šis tiesiog nėra tinkamiausias Jums, bet rastas sprendimas labai paprastas ir veiksmingas drinks_cheers.gif

QUOTE(eleonorra @ 2013 11 30, 20:57)
Koks geriausias seseliu pagrindas?

Individualu. Vienas populiariausių Urban Decay. Bandžiau - atlieka savo reikalą. Bet aš pati naudoju Artdeco, dėžutės užtenka amžiams ir man jis labai geras, dabar baiginėju dėžutę ir keisiu į UD, nes turiu kelis indelius jų. Too Faced taip pat susilaukia labai gerų atsiliepimų. Šitie jau "brangesni" ir populiariausi.
Tik dar atsirandai pliusai ir minusai pakuotės atžvilgiu ir panašiai. Tada patogiausias būtų gal Too Faced, nes Artdeco man vis tik pakuotė nepatinka, jei pasiaugini nagus. doh.gif smile.gif
Atsakyti