Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Sveikos
patarkite is siu firmu , kurie seseliai labiausiai patiko:
Clinique, Dior, Chanel, Lancome. DEKUI 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
turiu klausimą Urban Declay šešėlių naudotojoms. Jais išsidažius man pradeda graužti išorinę akies dalį maždaug kokius 5-10 min. paskui niežulys praeina. ar tai normalu? o gal esu alergiška jiems?
ačiū
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2013 04 09, 08:26)
Sveikos
turiu klausimą Urban Declay šešėlių naudotojoms. Jais išsidažius man pradeda graužti išorinę akies dalį maždaug kokius 5-10 min. paskui niežulys praeina. ar tai normalu? o gal esu alergiška jiems?
ačiū


Ne, tai nėra normalu, esi alergiška arba kažkuriai sudėtiniai daliai (ar kelioms) arba šešėliai pasenę. Ar esi tokį jausmą prieš tau turėjus su kitais šešėliais? Būtent po šešėlių taip nutinka, ar naudoji linerį kokį, tušą ar dar ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unkind: 09 balandžio 2013 - 08:06
QUOTE(unkind @ 2013 04 09, 08:06)
Ne, tai nėra normalu, esi alergiška arba kažkuriai sudėtiniai daliai (ar kelioms) arba šešėliai pasenę. Ar esi tokį jausmą prieš tau turėjus su kitais šešėliais? Būtent po šešėlių taip nutinka, ar naudoji linerį kokį, tušą ar dar ką?

Matai čia mano pirmieji šešėliai, anksčiau dažiausi tik pieštuku unsure.gif naudoju primerį, šešėlius ir tušą. Visi minėtos firmos smile.gif
nu ot šūdas verysad.gif per laiką gal neiššauks didelės reakcijos unsure.gif o gal nutraukti naudojimą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shopomanija @ 2013 04 09, 08:21)
Sveikos
patarkite is siu firmu , kurie seseliai labiausiai patiko:
Clinique, Dior, Chanel, Lancome. DEKUI  4u.gif

Chanel iš šių geriausi. Clinique ir Lancome visai neverti net šešėlių vardo. Už tuos pinigus prisipirkti geriau Inglot, UD ar panašių. wink.gif

QUOTE(Pasišiaušęs @ 2013 04 09, 09:15)
Matai čia mano pirmieji šešėliai, anksčiau dažiausi tik pieštuku  unsure.gif naudoju primerį, šešėlius ir tušą. Visi minėtos firmos  smile.gif
nu ot šūdas  verysad.gif per laiką gal neiššauks didelės reakcijos  unsure.gif o gal nutraukti naudojimą  verysad.gif

Gal dėl to, kad ankščiau nenaudojot, vokas sudirgsta. Plius, priklauso ką naudojat jų žtepimui. Jei šepetėlius, tai gal nepratę vokai ir į juos reaguoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2013 04 09, 09:15)
Matai čia mano pirmieji šešėliai, anksčiau dažiausi tik pieštuku  unsure.gif naudoju primerį, šešėlius ir tušą. Visi minėtos firmos  smile.gif
nu ot šūdas  verysad.gif per laiką gal neiššauks didelės reakcijos  unsure.gif o gal nutraukti naudojimą  verysad.gif


man nuo UD pragrindo akis niežėdavo
Atsakyti
QUOTE(shopomanija @ 2013 04 09, 08:21)
Sveikos
patarkite is siu firmu , kurie seseliai labiausiai patiko:
Clinique, Dior, Chanel, Lancome. DEKUI  4u.gif


man tai prasčiausi chanel, trumpai laikosi, geriausi dior, mac, guerlain
Papildyta:
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2013 04 09, 13:08)
man ir be jo niežėdavo  unsure.gif


nemanau, kad sausi šešėliai gali būti pasenę, gal tiesiog alergija jiems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 09 balandžio 2013 - 15:45
QUOTE(style18 @ 2013 04 09, 16:46)
man tai prasčiausi chanel, trumpai laikosi, geriausi dior, mac, guerlain

Man visi laikosi be išimties su pagrindu ir tik vieninteliai MAC laikosi be pagrindo, nors esu bandžius oj kiek firmų, turiu užkritusius vokus ir viskas visada subėga į raukšlę, tik ne MAC.
Bet taip, visos išvardintos firmos ne itin geros šešėlių atžvilgiu.
O mano mylimo Guerlain šešėliai, pasirodo, labai minkšti, pigmentuoti ir labai gerai sklaidosi. Aišku, dėl minkštumo pabyra, bet užtat išsklaidyti gali su bet kuo, be jokių pastangų.
Atsakyti
Mergaites, o kaip smashbox šešėliai? Kas bandėte?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 04 09, 12:25)
Lancome visai neverti net šešėlių vardo. Už tuos pinigus prisipirkti geriau Inglot, UD ar panašių. wink.gif


O turejot bent vienus? Man pvz Lancome tie, kur po viena, matiniai seseliai vieni geriausiu aplamai.... Taip drasiai teigiat, bet nemanau, kad isbandet visus, nes jie skiriasi ir pagal konsistencija ir pigmentacija ir t.t smile.gif Ne visi man patinka, bet yra tikrai superiniu thumbup.gif
O mane labai domina Bobbi Brown tiek kreminiai tiek sausi seseliai... gaila, kad ner mum cia kur gyvai paziuret unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 26 rugpjūčio 2013 - 21:26
QUOTE(amberr. @ 2013 08 26, 22:25)
O turejot bent vienus? Man pvz Lancome tie, kur po viena, matiniai seseliai vieni geriausiu aplamai.... Taip drasiai teigiat, bet nemanau, kad isbandet visus, nes jie skiriasi ir pagal konsistencija ir pigmentacija ir t.t smile.gif Ne visi man patinka, bet yra tikrai superiniu thumbup.gif
O mane labai domina Bobbi Brown tiek kreminiai tiek sausi seseliai... gaila, kad ner mum cia kur gyvai paziuret unsure.gif

Turėjau. Labai nepatiko. Bet dabar naujesnės paletės, tikrai daug geresnės, tik šiaip manęs nebetraukia. Bet kiek bandžiau - gan gerą įspūdį jos paliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 08 27, 11:31)
Turėjau. Labai nepatiko. Bet dabar naujesnės paletės, tikrai daug geresnės, tik šiaip manęs nebetraukia. Bet kiek bandžiau - gan gerą įspūdį jos paliko smile.gif


aš turiu Lancome paletutę iš Kalėdinės serijos ir panašių spalvų Guerlain LIU paletę. tai žinokit galiu pasakyt, kad man abiejų kokybė vienoda, gal net LIU šiek tiek žemiau stovi už Lancome paletę smile.gif ir tai mane labai nustebino, nes tikrai daug tikėjausi iš LIU..



dar kalbant į temą - turiu smagią progą naudoti ir lyginti MAC, Naked2 ir The Balm paletes. tai iš esmės pirmoj vietoj turbūt man būtų Naked2 dėl pigmentacijos, tekstūros, sklaidymo, laikymo. tuomet The Balm. šiaip kartu su MAC eilėj būtų. kas nuvilia MAC, tai šešėlių tekstūra. galbūt dėl spalvų ir leidimo, bet jie tokie miltiškesni atrodo, nei lyginant su Naked2. tekstūra kažkiek primena The Balm paletę. MAC žavi savo įdomiom ir ypatingom spalvom. tikrai išskirtinės ir įsimintinos smile.gif
Atsakyti