Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Tutti @ 2013 02 13, 15:18)
Vilniuje.
Vakar apžiūrėjau šitą spalvą, pagalvojau ir šiandien nusipirkau. Na fantastiška spalva, be blizgučių, lengvai sklaidosi, aš dažiausi su pirštu, tai gražiai išsisklaidė. Norėtųsi dar tokio pat matinio, tik šviesaus atspalvio  smile.gif

Ir tikrai taip vadinasi-Tough as Taupe?va neseniai Kauno akropolyje buvau, nu niekur nėra tokios spalvos, tik kažkokia permanent taupe.
Čia gal ta pati spalva?g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosinė: 13 vasario 2013 - 16:00
QUOTE(Cocosinė @ 2013 02 13, 15:26)
Ir tikrai taip vadinasi-Tough as Taupe?va neseniai Kauno akropolyje buvau, nu niekur nėra tokios spalvos, tik kažkokia permanent taupe.
Čia gal ta pati spalva?g.gif

Vadinasi permanent taupe smile.gif nors dabar po youtubą landžioju, žiūriu kai kur ta pati spalva vadinama Tough as Taupe. Matyt čia kaip kokiai rinkai skirta. Tie patys produktai JAV dažnai pardavinėjami kitais pavadinimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutti: 13 vasario 2013 - 16:53
Ziauriai grazi ta Taupe spalva, tokia kasdienine. Olandijoj jie kainuoja 10.5 eur tai isgirdusi,kad jus perkat po 16 LT, pagailejau ir nepirkau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors turit Urban Decay Dangerous Eyeshadow Palette? Arba šiaip UD paletes mažesnes? Kaip pigmentacija jų? Ačiū. rolleyes.gif
Atsakyti
ISADORA

Atspalviai:
http://www.isadora.c...ethyst-crystal/

http://www.isadora.c...1-silvery-grey/

http://www.isadora.c.../51-cappuccino/
Atsakyti
Merginos kuriuos patartume seselius? Lancome ar Clinique, kuri geriau laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 03 26, 17:17)
Merginos kuriuos patartume seselius? Lancome ar Clinique, kuri geriau laikosi? smile.gif


esu lancome turėjusi, bet nepatiko, blogai pigmentuoti...
Atsakyti
Laba diena,

user posted image

Gal žinote, kokiais šėšėliais( kokie galėtų būti anologai) čia pasidažiusi Katie?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 03 26, 16:17)
Merginos kuriuos patartume seselius? Lancome ar Clinique, kuri geriau laikosi? smile.gif

Turiu Clinique, pigmentacija nesužavėjo schmoll.gif
Atsakyti
Kiek mazdaug laiko jus naudojate seseliu paletes. Ar naudojat pasibaigus galiojimui. Turiu jau dvi paletes rusvu atspalviu seseliu, dar gundausi labai naked2, bet turbut per visa gyvenima nesunaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 04 07, 14:57)
Kiek mazdaug laiko jus naudojate seseliu paletes. Ar naudojat pasibaigus galiojimui. Turiu jau dvi paletes rusvu atspalviu seseliu, dar gundausi labai naked2, bet turbut per visa gyvenima nesunaudosiu biggrin.gif

Kiek reikia, tiek naudojama. Kad ir po 10metų jei nepasikeitus konsistencija, viskas taip pat kaip pradžioj, kaip pvz. MAC šešėliai, tai kodėl nenaudoti. smile.gif
Atsakyti
As irgi metu metais naudoju, neseniai radau pavieniu seseliu, kuriu galiojimo laikas baigesi dar 2006metais doh.gif Bet jie labai geros kokybes, nei kvapas, nei konsistencija nepasikeitusi, spalvos labai patinka, tiesiog ranka nekyla ismesti. unsure.gif Dar nebuvo tokiu seseliu, kad imesciau tik del to kad galiojimo laikas baigesi, ar kad butu pasibaige biggrin.gif Arba sudauzau, ismetu, arba kai pabosta/kokybe netenkina smile.gif
Atsakyti