Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Swychek @ 2013 01 23, 14:49)
Merginos, norejau paklausti vieno klausimo, tikiuosi pataikiau i tema. Ar jums pasitepus seseliu pagrindu ir po to tepant seselius jie "negula" kazkaip keistai? Nes as kai pasitepu Urban Decay seseliu pagrinda po to uztepus Naked seselius, sie labai negraziai atrodo. Toks jausmas, kad pats pagrindas akis labai issausina, ar ka, nes spalva gaunasi ne tolygi, o tokia kaip ismozota... Net nezinau, kaip apibudinti, bet labai negraziai uzsitepa seseliai...



griztu prie sio posto, nes pati supratau savo klaida... Seselius reikia ne tept, o itapsnot su sepeteliu. Braukiant kaip tik ir susidare ta marmaliuze ir tai ne pagrindo problema.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2013 01 30, 13:12)
griztu prie sio posto, nes pati supratau savo klaida... Seselius reikia ne tept, o itapsnot su sepeteliu. Braukiant kaip tik ir susidare ta marmaliuze ir tai ne pagrindo problema.


Meginsiu ir as kaip Jus sakote itapsnoti. Nes grubletu akiu padazytu seseliais nesinori tureti unsure.gif Aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 01 29, 14:47)
Merginos tie Maybelline color tattoo kreminiai šešėliai jau yra pas mus? mačiau reklamas, kad perkant (Sarmoj) tą ir tą gauni šiuos šešėlius. Labai jų noriu, nubėgau į Sarmą ir neradau. Negi tik didžiuosiuose miestuose yra..


Vakar Droge buvau ir kaip tik ziurinejau juos smile.gif dabar dar nuolaida, tai apie 17lt kainuoja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Swychek @ 2013 01 30, 13:55)
Meginsiu ir as kaip Jus sakote itapsnoti. Nes grubletu akiu padazytu seseliais nesinori tureti unsure.gif Aciu uz patarima  4u.gif

Sveikos merginos 4u.gif uztepusios seseliu pagrindo ji galite su sepeteliu svariu dar palyginti, kad neliktu vietom jo per daug ir bent jau as seseliu pagrindo tepu labai nedaug smile.gif ir kaip ir sakot, geriausiai seselius yra lengvu tapsnojimo budu padengti smile.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie Maybelline colour tatoo akiu seselius. Nusipirkau pries kelias dienas, tik del to, kad visa youtube svetaine tiesiog mirga gerais atsiliepimais apie juos. Isbandziau kelias dienas. Tepiau ant seseliu pagrindo, ir dar ant virsaus tepiau kitus seselius. Ka galiu pasakyti - tik su seseliu pagrindu seseliai laikydavosi nesubege gal max 2 valandas. Turiu super riebius akiu vokus, todel stebuklu nesitikejau. Bet su Maybelline seseliai issilaike gal kokias 6-7 valandas ir akys atrode lyg katik padazytos. Net nesitikejau, kad gali taip buti... Ir patys seseliai graziai uzsitepe ant akiu voku. Vienu zodziu esu labai labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
As tais Maybelline Tatoo seseliais kiekviena diena dazausi. Turiu atrodo TAupe spalva, tokia gan universalia. Bet dazausi labiau delto kad super greita, pirstu pamozoju, pasklaidau, tusu pasidazau ir voila smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 05 vasario 2013 - 10:15
Aš irgi prisidedu prie pagyrų tiems Maybelline šešėliams thumbup.gif Nerealūs!
Atsakyti
Man labai patiko CATRICE MADE TO STAY šešėliai, nesitikėjau, kad taip gerai laikysis ir gražiai atrodys, pirkau vienai progai, bet negaliu atsidžiaugti. Nuolat nesilaikydavo šešėliai, subėgdavo arba dingdavo nuo voko. Turiu Clarins, Isadora, Shiseido... bet šitie laikosi tobuliausiai.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2013 02 07, 01:08)
Aš irgi prisidedu prie pagyrų tiems Maybelline šešėliams thumbup.gif  Nerealūs!


Prisidedu ir as thumbup.gif , bronze spalvyte nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2013 02 12, 13:01)
Prisidedu ir as  thumbup.gif , bronze spalvyte nereali  wub.gif

"uzkabinot" biggrin.gif varysiu ir as ieskoti sio gerio, noriu sviesios spalvytes dienai, tokios kokios neutralios biggrin.gif smile.gif
Papildyta:
Beje juos tepate pirstu ar naudojate koki sepeteli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 13, 10:51)
Beje juos tepate pirstu ar naudojate koki sepeteli?  blush2.gif

aš tepu pirštais, paskui pasklaidau su šepetėliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 02 13, 12:50)
aš tepu pirštais, paskui pasklaidau su šepetėliu  smile.gif


ir as taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2013 02 13, 10:05)

Vilniuje.
Vakar apžiūrėjau šitą spalvą, pagalvojau ir šiandien nusipirkau. Na fantastiška spalva, be blizgučių, lengvai sklaidosi, aš dažiausi su pirštu, tai gražiai išsisklaidė. Norėtųsi dar tokio pat matinio, tik šviesaus atspalvio smile.gif
Atsakyti