Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(justina77a @ 2013 01 07, 12:08)
Gal kas gali pasakyti atsiliepima apie Sleek palete.
Kuo jos skiriasi? Ačiū.


"Vafliniu" paviršiumi senesnio leidimo smile.gif .
Atsakyti
Merginos, norejau paklausti vieno klausimo, tikiuosi pataikiau i tema. Ar jums pasitepus seseliu pagrindu ir po to tepant seselius jie "negula" kazkaip keistai? Nes as kai pasitepu Urban Decay seseliu pagrinda po to uztepus Naked seselius, sie labai negraziai atrodo. Toks jausmas, kad pats pagrindas akis labai issausina, ar ka, nes spalva gaunasi ne tolygi, o tokia kaip ismozota... Net nezinau, kaip apibudinti, bet labai negraziai uzsitepa seseliai... Su sepeteliais tai is viso, su pirstais kazkiek dar geriau, bet irgi nekazka... Gal kas susidurete su tokia pat problema? Taip myliu savo Naked palete, bet tuo paciu taip negraziai ji atrodo man.. sad.gif
Atsakyti
Swychek, man tas pats, bet galvojau cia mano rankos kreivos, nes mergaites is youtubo sugeba graziai pasidazyt hihihi.gif as naudoju too faced insurance, bet problema tokia pat, kaip ir pas tave ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Naked ir visu kitu seseliu net nebenaudoju be seseliu pagrindo. Tiesa, juo ir tepu tik voka iki rauksles, o nuo rauksles iki antakio netepu (ten nesiriebaluoja ir niekas niekur nesubega). Ir visiskai nera tarp situ dvieju akies daliu jokio skirtumo dazantis...
Labai labai retai (ir tik dazantis matiniais tamsesniais seseliais, su jokiais kitais to nepastebejau) buna, kad mazos voko raukslytes lieka sviesesnes ir nepasidengia seseliu. Bet tai matoma tik 1cm atstumu ir tik visiskai istempus voko oda smile.gif
Dar buna, kad ypac isoriniam akies kampe tas pagrindas negraziai "uzsibaigia", toks issausejes krastas atrodo, bet tuomet svelniai su vata ar pan. pavalau, ir susilygina..
Gal jus per daug ar per mazai to pagrindo tepat? g.gif arba tiesiog tikrai netinka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 23 sausio 2013 - 16:01
Nezinau zinokit, meginau ir daug to pagrindo tepti, ir mazai, vis tiek rezultatas tas pats... Meginau ir vos tik uztepus pagrinda tepti seselius, ir gerokai palaukus... Ir butent paziuriu youtube tuos pacius seselius tepa, viskas tolygu, grazu. O pas mane ir spalva netolygi, ir toks jausmas, kad pats akies vokas "grubletas", kai spalva uztepta... Atrodo kitos taip graziai pasidazo, o pas mane vos pasidazius akis atrodo labai negraziai... sad.gif Nezinau net ka daryt...
Atsakyti
Netolygiai užtepat. Reikia tepti nedidelį kiekį, kad tik padengtų voką, bet gerai išskirstant. Jei lieka užtepta gabaliukais daugiau, tai negražiai ir dengiasi. Ypač UD reikalauja atidaus užtepimo. PLIUS, tepti tik ant pliko voko, jokios krempudros prieš tai ar pan. smile.gif
Atsakyti
o aš vokus visada pudruoju, užtepu ant greito UD primerio ir man viskas normaliai dengiasi ir laikosi ax.gif tai gal čia nuo vokų priklauso.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 01 25, 00:26)
Netolygiai užtepat. Reikia tepti nedidelį kiekį, kad tik padengtų voką, bet gerai išskirstant. Jei lieka užtepta gabaliukais daugiau, tai negražiai ir dengiasi. Ypač UD reikalauja atidaus užtepimo. PLIUS, tepti tik ant pliko voko, jokios krempudros prieš tai ar pan. smile.gif


Zinot, Jus tikriausiai teisi. Nes kai pagalvojau, tai tikrai labai daug tu seseliu dedavau ant akiu, nes kuo labiau netolygiai uzsitepa, tuo daugiau tepu ant virsaus, tikedamasi islyginti susidariusius nelygumus... unsure.gif
As meginau ir su krempudra pries tai ant virsaus, ir net su sausa pudra ir primeriu ir be pudru tik su primeriu, bet rezultatas visa laika gaudavosi toks pats...
O negali dar tepimasis priklausyti nuo sepetelio? Nes naudoju paprasus sepetukus visiskai, ne kazkokius firminius?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 01 24, 23:26)
Netolygiai užtepat. Reikia tepti nedidelį kiekį, kad tik padengtų voką, bet gerai išskirstant. Jei lieka užtepta gabaliukais daugiau, tai negražiai ir dengiasi. Ypač UD reikalauja atidaus užtepimo.


atidaus užtepimo reikalauja UD pagrindas? ar patys šešėliai? noriu pirkti pagrindą, bet kažkaip abejoju, dabar naudoju artdeco...bet artdeco sudžūsta greit ir tenka dažnai pirkti naują...ir konsistencija nlb patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 25 sausio 2013 - 13:38
QUOTE(style18 @ 2013 01 25, 14:37)
atidaus užtepimo reikalauja UD pagrindas? ar patys šešėliai? noriu pirkti pagrindą, bet kažkaip abejoju, dabar naudoju artdeco...bet artdeco sudžūsta greit ir tenka dažnai pirkti naują...ir konsistencija nlb patinka.

čia nelabai ta tema, nes yra atskira, bet aš galiu palyginti UD pagrindą ir artdeco ir, nors buvau prisiskaičius gerų atsiliepimų apie artdeco, bet jis laiko trumpiau nei UD - ir tai NĖRA todėl, kad tepu per mažai/per daug, nes tepu vienodai, naudoju tuos pačius šešėlius, bet artdeco kokybe tikrai nusivyliau. pirksiu UD pilną pakuotę.
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 01 25, 14:37)
atidaus užtepimo reikalauja UD pagrindas? ar patys šešėliai? noriu pirkti pagrindą, bet kažkaip abejoju, dabar naudoju artdeco...bet artdeco sudžūsta greit ir tenka dažnai pirkti naują...ir konsistencija nlb patinka.

UD pagrindas. Artdeco lengviau gerai paskirstyti, bet irgi kartais paskubėjus negerai išsiskirsto. Man artdeco per daugiau nei metus nesudžiūvo, atidarinėjamas dažnai. Gal vos pakietėjo, bet užtept tikrai įmanoma smile.gif

QUOTE(GammaOrionis @ 2013 01 25, 20:29)
bet jis laiko trumpiau nei UD - ir tai NĖRA todėl, kad tepu per mažai/per daug

Šitą aspektą paminėjom ne dėl skirtumo tarp pagrindų, o bendro vaizdo.
Šiaip bandžiau abu ir tikrai abu po visą dieną atlaikė ir nematau, kodėl reikėtų mokėti už UD, jei yra Artdeco. Bet ne visiem tinka tas pats. wink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif gal kuri jautriaode ar jautriu akiu savininke atsilieptu apie Isadoros seselius arba TBS seselius-kubelius?
Atsakyti