Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Gal pasakytumet kas bandet, ar siu paleciu visos labai blizgios spalvytes, ar kombinuotos su matinemis?
Maybelline eye studio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cuddy @ 2012 10 31, 12:16)
Labai norėčiau paletės, kurioje būtų žalių, violetinių, tamsiai raudonos/bordo spalvų šešėlių.
Turbūt per daug aš čia užsisvajojau?  ax.gif

gal tokie?
Gosh
user posted image


vo geras bigsmile.gif
Gosh Tropical Passion
user posted image

QUOTE(Ameera @ 2012 10 31, 15:38)
Nuvažiuokit į Inglot ir susirinkit kiek tik norit ir kokių tik norit spalvų smile.gif

O man nepatiko. schmoll.gif Patys seseliai labai faini ir kokybiski, bet... ju dydis doh.gif As kai ziurejau i ta seseli tai galvojau kad noreciau ji padalint i 4 dalis kad tai butu keturi skirtingi seseliai. biggrin.gif Ir dar ta plyta - pakuote... Seniau budavo kompaktiskesnes lengvesnes pakuotes, seseliai mazesni apvalus, o kai nuvaziavau radau situos ir apsigalvojau, bent kol kas. Kadangi daznai savaitgaliais isvaziuoju ir kosmetika vezuosi su savim ir siaip kosmetinese viska megstu laikyt, tai man jie per griozdiski. Antras dalykas, man galvosukis del spalvu komplektacijos, kai perku sukomplektuota palete pasitikiu gamintoju skoniu (ypac brangesniu firmu) ir tuo kad jie sukuria palete taip, kad visos spalvos dera tarpusavyje, papildo viena kita, jas galima naudot visas kartu ir nesusidarys "purvas". Aisku nekalbu apie klasikinius derinius.
Atsakyti
Turiu šiuos. Išties geri šešėliai. VISOS spalvos naudojamos, kas tikrai retai būna paletėse, o čia kiekviena reikalinga. laugh.gif Skaidosi taip pat kaip MUFE ar MAC, pigmentacija irgi labai gera. Nebyra. Patariu išbandyti, gal patiks kam nors dar smile.gif

Jane Iredale PurePressed® Eye Shadow Kit Daytime

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 11 13, 02:04)
Turiu šiuos. Išties geri šešėliai. VISOS spalvos naudojamos, kas tikrai retai būna paletėse, o čia kiekviena reikalinga. laugh.gif Skaidosi taip pat kaip MUFE ar MAC, pigmentacija irgi labai gera. Nebyra. Patariu išbandyti, gal patiks kam nors dar smile.gif


Tikrai smagi palete atrodo, man tik tamsiai pilka/juoda atrodo butu maziau naudojama, o visos kitos thumbup.gif o jie matiniai?

Beje girdejau nuomone kad Inglot matiniai seseliai patogesni uz MAC, nes jie ne taip "isikabina" - sklaidosi lengviau. Nezinau kiek cia tiesos, nei vienu neturejau. g.gif
Papildyta:

O kazin kaip sitie seseliai? Kokie atsiliepimai butu apie firma stila? ax.gif
Man patinka kad atrodo jie matiniai. Patinka ir satininiai, bet sie panasus i grynai matinius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 lapkričio 2012 - 11:06
As labai panasiam ipakavime i stilos turiu nusipirkus pora paleteliu is Manhattan
Viena zaliu spalvyciu Green Stiletto

user posted image
cia mergina ant savo akyciu pasidazius
user posted image
daugiau cia http://tatjanag.blog...01_archive.html

O as pati naudoju pagrinde tik antra spalvyte, man ji labai universali, abieju paleciu nr.1, tinka ir visam vokui ir kazkokiai detalei ir kitu seseliu sklaidymui. Pirma esu naudojus isoriniam kampuciui, trecia pravedimui o ketvirtos nenaudoju is viso. Patys seseliai labai malonus, silkines smulkios teksturos, graziai sklaidosi, dieniniam makiazui man ju ryskumo visai uztenka aisku su seseliu baze geriau.

Antroji palete Blue shoe
user posted image

Tai is jos daugiausia naudoju pirmas dvi is kaires spalvas pravedimui, pirmaja ir i kamputi esu bandzius bet man kazkaip purvinai ziurejosi, unsure.gif o paskutine sviesia po antakiu ir vidiniam kampe. Bet man jos tekstura nelabai patiko, schmoll.gif ji yra blizgesne nei kitos ir kazkaip stambesnes teksturos. Tos ryskiai zydros irgi nenaudoju, man ji per ryski, uzgozia mano akiu spalva, beje si visai kreidine matine.

Sias paletes pirkau del to kad norejau paeksperimentuoti su man neiprastom spalvinem gamom, nes pagrinde naudoju visokiu smelio, rudos, kremines ir violetiniu, alyviniu spalvu gamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(Hiver @ 2012 11 09, 20:52)
Gal pasakytumet kas bandet, ar siu paleciu visos labai blizgios spalvytes, ar kombinuotos su matinemis?
Maybelline Eye Studio



Kiek žiūrėjau internete, jie blizgūs, bet atsiliepimai labai geri.
Mane labiausiai sudomino įi paletė - Olive martini

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2012 11 09, 20:52)
Gal pasakytumet kas bandet, ar siu paleciu visos labai blizgios spalvytes, ar kombinuotos su matinemis?


Bandžiau, kiek mačiau visos blizgios. Patys šešėliai nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 11 13, 14:41)
Bandžiau, kiek mačiau visos blizgios. Patys šešėliai nepatiko smile.gif

Man atrodo faina ta 3 spalva tokia, chameleoninė smile.gif o kas būtent nepatiko juose?
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 11 13, 15:09)
Man atrodo faina ta 3 spalva tokia, chameleoninė  smile.gif o kas būtent nepatiko juose?

Man irgi ji graži smile.gif Čia matyt kopina nuo MAC, Wet n Wild kiek žinau panašią irgi turi. Keistas derinys toks, ruda, bet blizga melsvai arba žalsvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 11 13, 14:33)
Kiek žiūrėjau internete, jie blizgūs, bet atsiliepimai labai geri.
Mane labiausiai sudomino įi paletė - Olive martini

Grazu wub.gif

QUOTE(Gisana @ 2012 11 13, 15:09)
Man atrodo faina ta 3 spalva tokia, chameleoninė  smile.gif o kas būtent nepatiko juose?

biggrin.gif Man atrodo ten atsake i mano klausima apie apskritai visas paletes Maybelline, sios linijos
user posted image



Povila$, ar tos Jane Iredale paletes spalvos matines? Ir turiu toki prasyma: saket turit situos seselius, gal galit pamatuot dezutes ilgi? biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(_sala_ @ 2012 11 13, 15:11)
Man irgi ji graži smile.gif Čia matyt kopina nuo MAC, Wet n Wild kiek žinau panašią irgi turi. Keistas derinys toks, ruda, bet blizga melsvai arba žalsvai smile.gif

Aha tikrai tokia pati spalva
user posted image

Raso kad cia limituota palete, kazin pas mus parduotuvese yra? g.gif Butu idomu apziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 lapkričio 2012 - 16:14
Kaip manot, kurie šešėliai geresni, Inglot ar Urban Decay ? rolleyes.gif
Atsakyti
Įdomi man nuomonė tų, kurie turi Urban Decay Naked paletę (originalią, o ne tęsinį/2). Taigi, labai labai norėčiau tos paletės, tačiau JAV ji kainuoja 50$, užsisakant pačiam internetu - dar šiek tiek brangiau, o internete - mirgu margu įvairiausių 'plagijačiukų' (juokauju, spalvų tiesiog labai panašių). Iš UD turiu tik pieštukų stashą, kuris man labai patinka, tai nė neabejoju, kad ir ši paletė būtų išties puiku. Tačiau.. Internete pasižiūrėjau, kad pvz Sleek Storm turi be galo daug panašių spalvų (realiai, vos kelios nesutampančios):
http://serafiasmakeu...leek-storm.html

Turiu Sleek Oh So Special paletę, kuri šiaip man tikrai patinka ir yra naudojama. Ir kainos nepalyginamos. Tai ir dvejoju dabar. Galvoju, ar leist didesnius pinigus (+- 50$) ar pirkt Storm ir Au Naturel paletes (abi kažkur gaunas 23$). Gal kas kokį patarimą?:}
Atsakyti