Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(braskelina @ 2012 10 10, 14:21)
Kuri paletė vertesnė demesio g.gif Ši

Kadangi pati turiu Naked 2 , tai rinksciausi sia smile.gif Naked tikriausiai net ir nepirkciau, nes man spalvos kai kurios nelabai patinka. Bet cia kiekvienos skonio reikalas, kokiom spalvytem dazosi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 10 10, 14:53)
Niekad nesu naudojusi tokio dalyko unsure.gif Kažin ar reikalingas,pasiteisina jis g.gif


bent jau man šešėlių pagrindas tai žiauriai geras dalykas ir itin vykęs pirkinys bigsmile.gif pirkau ne UD, o MAC firmos, bet man labai labai tinka ir patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 10 10, 16:53)
Aha biggrin.gif Bet galvojau dar tą praimerį gal pasiimt g.gif Niekad nesu naudojusi tokio dalyko unsure.gif Kažin ar reikalingas,pasiteisina jis g.gif

Manau tikrai reikalingas drinks_cheers.gif
Net ir prastesnės kokybės šešėliai ant gero pagrindo laikosi ir nesubėga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 10 10, 16:53)
Aha biggrin.gif Bet galvojau dar tą praimerį gal pasiimt g.gif Niekad nesu naudojusi tokio dalyko unsure.gif Kažin ar reikalingas,pasiteisina jis g.gif

Kadangi seseliai labai subega kur akies lenkimo linija, tai praimeris ziauriai reikalingas dalykas, ir tikrai geras. Turiu Urban Decay primeri, visa diena makiazas lieka kaip ir buves rolleyes.gif tikrai pasiteisins wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 10, 20:42)
Kadangi seseliai labai subega kur akies lenkimo linija, tai praimeris ziauriai reikalingas dalykas, ir tikrai geras. Turiu Urban Decay primeri, visa diena makiazas lieka kaip ir buves  rolleyes.gif tikrai pasiteisins wink.gif

O čia šis,ar ne g.gif

http://www.urbandeca...r...rt=6&cgid=1
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 10 10, 22:44)

na turbut kad taip, tik pakuote kitokia. Atsiverskit kelis ar viena psl atgal, yra ikelta foto UD praimerio smile.gif beto, cia tema skirta seseliams, negalim daug kalbeti apie seseliu pagrinda 4u.gif
Atsakyti
Labai norėčiau paletės, kurioje būtų žalių, violetinių, tamsiai raudonos/bordo spalvų šešėlių.
Turbūt per daug aš čia užsisvajojau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cuddy @ 2012 10 31, 12:16)
Labai norėčiau paletės, kurioje būtų žalių, violetinių, tamsiai raudonos/bordo spalvų šešėlių.
Turbūt per daug aš čia užsisvajojau?  ax.gif

Nuvažiuokit į Inglot ir susirinkit kiek tik norit ir kokių tik norit spalvų smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano mėgstamiausi UD šešėliai, turiu kažkelintą jų Book of shadows ir dabar užsimaniau pasipildyti kolekciją iš Naked, tik neišsirenku kurią, nedažlibinu, kurioj daugiau matinių spalvų g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2012 11 01, 18:40)
Sveikos,
Mano mėgstamiausi UD šešėliai, turiu kažkelintą jų Book of shadows ir dabar užsimaniau pasipildyti kolekciją iš Naked, tik neišsirenku kurią, nedažlibinu, kurioj daugiau matinių spalvų  g.gif

labas, kad manau ir vienoj ir kitoj nera tiek daug matiniu spalvu, ten labaiu blizgios. Pati turiu Naked2, ir esu patenkinta, Naked manau ir neprikciau smile.gif
Atsakyti
gal turite Burberry šešėlius? Ar gera kokybė?
Atsakyti
Turiu naked2 palete ir pora NYX tarp ju mineta anksciau champagne and caviar) tai NYX man asmeniskai dauguma spalvu "miltines", tokiais mazuciais gumbuleliais,dengimas tai priklauso nuo spalvos,laiko vidutiniskai smile.gif na tokie nzn 6/10 smile.gif o naked2 patinka thumbup.gif tik man asmeniskai labiau patiktu, jei jie daugiau matiniu seseliu turetu, nes man butinas pagrindas, kad nesubegtu seseliai, o blizgus jie visada labiau subega, taciau siti tikrai geriau laikosi negu NYX smile.gif dabar labai noriu MAC nusipirkti pora spalvu ir MUG,tik del MAC neapsisprendziu kokiu spalvu noriu, nes vistiek paciupinet ir paziuret neiseis paciai. Gal turit kokiu rekomendaciju? smile.gif noreciau pora spalvu neutraliu matiniu,matine baklazano spalva ir poros idomesniu spalvu, gal turit kokiu patarimu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blanche89: 02 lapkričio 2012 - 14:19