Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

o Jums tokio pat ryskumo spalva gaunasi issklaidzius ant voko, kaip toje nuotraukoje?
as kai zydros spalvos fanatike, negalejau nepabandzius praeiti pro tuos zydrus seselius, bet ant rankos pasklaidzius nebe tokie jau jie intensyvus buvo unsure.gif tai pabijojau kad eilini karta nusivilsiu (juk koses storumo ant voko netepsi), ir nepirkau.. hmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 08 07, 12:52)
o Jums tokio pat ryskumo spalva gaunasi issklaidzius ant voko, kaip toje nuotraukoje?

Na spalvą po pirmo patepimo pasklaidžius neatrodo tokia intensyvi, bet kelis kartus tepant tokia kaip kaip pavaizduota gaunas. Košės sluoksnio nebus smile.gif Va rusaitės swatchas, spalva gražiai atrodo, ir ryški, ir gražiai išsklaidyta.

QUOTE(*Mieloji* @ 2012 08 07, 21:21)
Deja, nerasit schmoll.gif

O taip, šiandien perėjau visas Akropolio kosmetikos pardes, neradau nė su žiburiu. Na ką, teks skaičiuotis ir rinktis kur ir ką imti smile.gif saviškį iš feelunique pirkau, gal iš amerikancų pigiau..
Atsakyti
merginos o kokius seselius jus labaiu naudojate? blizgius ar matinius?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 08 21, 18:18)
merginos o kokius seselius jus labaiu naudojate? blizgius ar matinius?


Dienai dažniau naudoju matinius, nors.. mėgstu kombinuoti matinius ir blizgius tarpusavyje. Vakarui, be abejo - blizgūs smile.gif
Tiek, kad su blizgiais nepatogumas, kad man visad pabyrėdavo ant skruostų dažant akis. Gal nekokybiškus naudodavau.. g.gif
Neseniai perėjau prie mineralinių, jie visi birūs, bet išmokau kaip iš dangtelio pakabinti ir kiek, ir tų nubyrėjimų nebeliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 08 21, 18:18)
merginos o kokius seselius jus labaiu naudojate? blizgius ar matinius?


Labiau mėgstu matinius, ypač kasdienai, bet šiaip neretai naudoju abejus, pvz blizgiu šviesiu šešėliu dažau vidinius kampus. Labai blizgių metalinių dažniausiai nenaudoju iš viso. Na o jei yra daugiau raukšlelių, iš viso nepatartina blizgių šešėlių naudoti, nes jas tik paryškina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 09 06, 13:20)
O Sleek kabinasi gan daug, bet ne miltuoti, tokie "šlapesni" atrodo. Itin pigmentuoti, gražios spalvos ir lengvai sklaidosi. wink.gif

Nu ir vėl užsimanysiu aš jų biggrin.gif

QUOTE(Malena @ 2012 09 06, 13:22)
Ardeco labai brangu sumoje gaunasi, kai perki dėžutę ir atskirai šešėlius po 20lt, tai suma išeina tokia kad galima nusipirkt Naked paletę  doh.gif 
Kaune mačiau nauja Artdeco Dita Von Teese kolekciją, gal jau ir Vilniuj kur yra, tai daug matinių šešėlių ir įdomesnių spalvų skaistalų yra smile.gif

Brangu, brangu...Jei skaičiuot, tai 12 spalvų po 20 lt, tai gaunasi 240 lt doh.gif , neskaičiuojant dėžutės jiems susidėti. Bet iš kitos pusės gali susipirkti ne visas iš karto ir tokias spalvas kokių nori. Tarkim ateina naujas sezonas, kokia įdomesnė spalva atsiranda, arba tarkim labai mėgstama pasibaigia, tai tiesiog dasiperki.
Apie NAKED 2 irgi ilgai galvota ir svarstyta. Visumoje kaina gaunasi ne tokia brangi, nes 12 spalvų, bet ne visos spalvos man ten patinka, kai kurios perdaug blizgios g.gif Kas turit NAKED 2, tai ar tikrai dauguma spalvų naudojat? Aišku, privalumas ten, kad yra šepetėlis, kuris atrodo visai neblogas g.gif

QUOTE(žvarba @ 2012 09 06, 14:37)
nesutinku cool.gif turiu UD ir F.Y eye primerius, nu CS subėga nors tu ką doh.gif o Balm, Lancome, UD šešėliai puikiai laikosi net ir be jokios bazės cool.gif
Matyt kiekvienam savo ir patarinėti šioj vietoj bergždžias reikalas. Po negatyvios patirties niekad nebepirkčiau CS palečių, kad ir kokios pigios ir didelės jos būtų  ir čia ne todėl, kad neturiu pinigų kur dėt, tiesiog bandytų pigių firmų kokybė manęs netenkino smile.gif

Jūs kalbat apie visas tas daug spalvų CS paletes. Sakau gal atskiri šešėliai geresnės kokybės unsure.gif Nes kažkas rašė, kad taip yra su NYX kosmetika. Atskirais šešėliais patenkinta, o va kai nusipirko paletę, tai š.....
O kaip su Lancome šešėlių pigmentacija? kažkur skaičiau, kad nelabai...
QUOTE(eleonorra @ 2012 09 06, 16:49)
Man keista, kad Mac ir pan seseliai taip isaukstinami, lyg butu patys paciausi be konkurentu. Taip, kokybe geresne, bet tikrai ne visu. Pastebejau, kad priklauso nuo spalvos - turiu keleta MAC seseliu, kuriu kokybe apgailetina. Mazai pigmentuoti, nesisklaido... Siaip nemazai Dior seseliu taip pat mazai pigmentuoti.
Norejau pasakyti, kad zymus vardas ne visada garantuoja kokybe, todel visada pries pirkdamos pasibandykite.

drinks_cheers.gif Atskiros šešėlių spalvos irgi skiriasi, tą esu tikrai girdėjusi.
Na man dabar reikia įsigyti kokybišką juodą šešėlį, kurį galėčiau naudot kampučiui ir akių pravedimui, kai to reikia. Kažkaip galvoju apie MAC carbon spalvą. Tokią spalvą galiu įsigyt ir brangesnę, nes užteks amžiams ir niekad neišeis iš mados biggrin.gif Nors šiaip labai domina ir Makeup geek šešėliai. Pigmentacija tai atrodo įspūdinga:
http://www.makeupgee...an-corrupt.html
Kaina gautųsi (su siuntimu) panaši kaip Arteco viena spalva. Kažkodėl manau, kad turėtų būt geresni už Artdeco.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 09 06, 17:22)
Jūs kalbat apie visas tas daug spalvų CS paletes. Sakau gal atskiri šešėliai geresnės kokybės  unsure.gif Nes kažkas rašė, kad taip yra su NYX kosmetika. Atskirais šešėliais patenkinta, o va kai nusipirko paletę, tai š.....
O kaip su Lancome šešėlių pigmentacija? kažkur skaičiau, kad nelabai...


Lancome turejau keliu spalvu po 4 spalvas paletytes - man nelabai patiko.

CS teke didele palete turet - nesilaike visai ant akiu, bet cia del to, kad alergizavo ir iskart nusiverkdavau. O turiu biriu keleta spalvu, tai man tinka ir patinka.

NYX as tik palete turejau - ta mazyte, kur 3 spalvos, tai man labai gera pigmentacija buvo, gerai laike, lengvai tepesi. Pavieniu spalvu teke tik parduotuvej ant rankos pratestuot, tai irgi pasirode geri. Bet sako buna, kad ta pati spalva paletej ir paviene skiriasi... Cia gal tiesiog nuo serijos priklauso kada pagaminta ar pan.....
Atsakyti
sveiki,
jei ne i tema pataikiau, tai nukreipkit 4u.gif

ar naudojote kuri Mary Kay seselius? konsultante labai gerai "ispiese" viska, bet idomi isbandziusiuju nuomone...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddii: 18 rugsėjo 2012 - 20:48
Sveiki,

Vakar ilgai labai skaitinėjau apie įvairius šešėlius, ieškojau labiausiai pigmentuotų, už priimtiną kainą galvojau apie Urban Decay Nake2 bet 50$ brangoka pasirodė šiam kartui. Poto pradėjau žiūrinėti Coastal Scents tuo labiau, kad Lietuvoje galima užsisakyti. Bežiūrinėdama atsiliepimus užtikau ne vieną video, lyginantį CS šešėlių paletę su pigiais šešėliais iš ebay kitų kiniečių puslapių. Visi kaip susitarę kalbą, kad čia tie patys šešėliai nes CS perka iš tų pačių kiniečių tik užklijuoja savo etiketę. Ar tai gali būt tiesa? Kad ir šitame video mergina rusė kalba apie tai Tad nebežinau ar bandyt tą kinietišką pirkti ar kelis kart brangesnį CS?
Atsakyti
Man irgi patinka NYX 3 spalvu palete - ilgai laikosi, jokios alergijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2012 09 22, 13:21)
Tad nebežinau ar bandyt tą kinietišką pirkti ar kelis kart brangesnį CS?

Čia tikrai tie patys šešėliai. Kokybė tokia pati, paletės identiškos, sudėtis taip pat.
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2012 09 22, 13:21)
Visi kaip susitarę kalbą, kad čia tie patys šešėliai nes CS perka iš tų pačių kiniečių tik užklijuoja savo etiketę. Ar tai gali būt tiesa? Kad ir šitame video mergina rusė kalba apie tai Tad nebežinau ar bandyt tą kinietišką pirkti ar kelis kart brangesnį CS?


Taip taip, viskas ka girdejot tiesa wink.gif Vienos firmos gaminasi pacios, turi savo fabrikus ir tt ir klijuoja savo etiketes, na o kitos turi tik savo varda ir perka jau pagaminta produkta ant kurio klijuoja savo etikete. CS butent tokia - paziurekit CS ir Crown firmu sepetelius, jie identiski, tik kainos Crown beveik dvigubai uzkeltos, o esme, kad abejos firmos perka is to paties gamintojo tik kiekviena savo kainas ir savo varda deda.
Atsakyti