Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Tai nieks nebandėt tokių? Lyginami su MAC, bent jau pigmentacijos prasme.
http://www.makeupgee...ts.html?cat=164
Norėtųsi pabandyt, neapsisprendžiu, ar bandyt SLEEK paletę ar pirkti kelias spalvas iš MUGE (makeup geek).
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 23, 14:55)
Tai nieks nebandėt tokių? Lyginami su MAC, bent jau pigmentacijos prasme.
http://www.makeupgee...ts.html?cat=164
Norėtųsi pabandyt, neapsisprendžiu, ar bandyt SLEEK paletę ar pirkti kelias spalvas iš MUGE (makeup geek).

SLEEK tikrai labai labai pigmentuoti, gražios spalvos. Ir labai minkšti-ir gerai, ir blogai man tas. Maloniai gražiai tepasi, bet gana daug susinaudoja. Bet palyginus su kaina-tai tik pirkt ir pirkt smile.gif Juolab, kai didelis pasirinkimas dabar palečių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...spinduliukas... @ 2012 04 26, 18:48)
Gal kas meginote tos serijos seselius? Kokie atsiliepimai ? g.gif  Nemegeja seseliu as, todl noreciau ka nors ismegint  biggrin.gif , brangiu labai nenoriu pirkt nes gules kosmetinej doh.gif ... O noretusi kasdienai kokiu gal, naturalios spalvytes  biggrin.gif
L'oreal Chrome shine
user posted image

Turiu bigsmile.gif ir kaip tik isdaziusi jais , darbe sedziu . Nzn kas ypatingo kaina buvo man rods mokejau ar 2£ =8litus . labai blizgus , ale ryskina akiu spalva g.gif Pirkau melynom akim. Laikosi pusetinai jau 5 ryto kol kas jie matosi smile.gif

Crsitian DIOR patys paciausi man seseliai. Kaina didele , bet kokybe superine . Ypac jei issirinkus grazia palete wink.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Kažkur skaičiau ,kad šią vasarą madingi ryškūs,žydri šešėliai.Gal žinot kur tokių galima būtų įsigyti? 4u.gif nes kur žiūriu,tai blizgūs būna,o aš noriu matinių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirena97 @ 2012 07 03, 11:16)
Labas smile.gif
Kažkur skaičiau ,kad šią vasarą madingi ryškūs,žydri šešėliai.Gal žinot kur tokių galima būtų įsigyti? 4u.gif  nes kur žiūriu,tai blizgūs būna,o aš noriu matinių g.gif


su žydrom spalvom pas mus sunkiai, pati prieš pora mėnesių ieškojau ilgai ir nuobodžiai. Inglote yra pora spalvų, būtent matinių, dar Sarmoje mačiau Collistar spalvytę gražią, ryškią, žydrai žalsvą, tikrai matinė. ax.gif
Atsakyti
zydru - melynu make up for ever turi:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nusipirkite kokia CS palete , tai visas spalvytes turesite smile.gif ir zydra ir zalia ir oranzine ( kuri yra sios vasaros topas )4u.gif
user posted image
Turiu panasia palete tik kitos firmos, ti prireikus kokios nekasdienes spalvos labai pravercia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 04 liepos 2012 - 23:13
Sveikos, gal zinote kur galima butu isigyti make up forever deimantines pudros pigiau. Ruosiuosi vestuvini svytinti makiaza daryt. Ar gal zinote kitu firmu kazka panasaus, kokius blizgiklius ar seselius, kad ne tik perlamutras bet blizguciu zerejimas butu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo True-Blood: 30 liepos 2012 - 09:46
Noriu pagirti Maybelline Eye Studio Color Tattoo šešėlius, nusipirkau Eternal gold spalvą. Nuostabiai sklaidosi (naudojau CS blenderį), graži spalva, o išlieka tikrai kaip tatuiruotė. Dažiausi per atostogas, visą dieną mirkstant jūroje, ant 40 laipsnių karščio, vakare vaizdelis buvo lyg ką tik pasidažius. O su pieneliu puikiai nusiplauna. Dabar naudosiu kasdien, ir renkuosi kitą spalvą. Ta turkio mėlynumo labai vilioja, ir kažkuri iš rusvų. Šį šešėlį siunčiausi, įdomu, ar LT rasiu?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirena97 @ 2012 07 03, 11:16)
Labas smile.gif
Kažkur skaičiau ,kad šią vasarą madingi ryškūs,žydri šešėliai.Gal žinot kur tokių galima būtų įsigyti? 4u.gif  nes kur žiūriu,tai blizgūs būna,o aš noriu matinių g.gif


Jei nori matinių, iš mineralinių šešėlių melsvų gali rasti čia:
http://www.naturallo...i-matiniai.html.

GLACIER
user posted image

STEEL BLUE
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 08 06, 21:01)
Noriu pagirti Maybelline Eye Studio Color Tattoo šešėlius, nusipirkau Eternal gold spalvą. Nuostabiai sklaidosi (naudojau CS blenderį), graži spalva, o išlieka tikrai kaip tatuiruotė. Dažiausi per atostogas, visą dieną mirkstant jūroje, ant 40 laipsnių karščio, vakare vaizdelis buvo lyg ką tik pasidažius. O su pieneliu puikiai nusiplauna. Dabar naudosiu kasdien, ir renkuosi kitą spalvą. Ta turkio mėlynumo labai vilioja, ir kažkuri iš rusvų. Šį šešėlį siunčiausi, įdomu, ar LT rasiu?user posted image

man jie sunkiai sklaidosi ant voko..
o koki butent sepeteli naudojate jam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 06 rugpjūčio 2012 - 23:19
QUOTE(RainyDay @ 2012 08 07, 00:09)
man jie sunkiai sklaidosi ant voko..
o koki butent sepeteli naudojate jam?

Ane? Aš tepu ne po daug pakabindama, ir lengvais potėpiais išsklaidau, ties šešėlio tepimo kraštu patrindama. O naudoju šį šepetėlį. Dabar jam nuolaida, gal verta dar vieną paimti. Nebandžiau mandresnių blenderių, bet šis iš bandytų šepetėlių mylimiausias.
Atsakyti