Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Etamcik @ 2012 02 11, 20:56)
Užtat ir juokiuosi dėl tokio savo metodo, labiau jį naudoju dėl lygesnio atspalvio 'pagrindo', o kadangi ryškiai nesidažau net nepastebėjau kaip tie šešėliai gerai ar blogai laikosi  g.gif Ką nebrangaus patartumėt iš pagrindų? smile.gif

Elf pagrindai abudu labai geri, tiek mineralinis, tiek paprastas smile.gif
Atsakyti
Labai norėčiau atsiliepimų apie Lancome Doll eyes šešėlius 4u.gif
Atsakyti
Ar coastal scents prism paletei yra blizgiu spalvu? ir kuri palete grazesne originali ar prizme? ax.gif
Atsakyti
as megstu ir man tinka auksiniu atspalviu seseliai, siuo metu laukiu atkeliaujant
Physician's Formula seseliu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noraeleo: 16 vasario 2012 - 12:24
QUOTE(noraeleo @ 2012 02 16, 12:24)
as megstu ir man tinka auksiniu atspalviu seseliai, siuo metu laukiu atkeliaujant
Physician's Formula seseliu

Naudoju ir blizgancius seselius, bet sie atrodo vien blizguciai unsure.gif Atsiliepkite, kai gausite 4u.gif
Atsakyti
As naudoju chanel 2 spalvu, is 2011 pavasario kolekcijos. Turiu rudus , kiti violetiniai su ruzavu. Tai jie man labai patinka, minksti, lengvai tepasi, neryskus, labai subtiliai blizga wub.gif tinka dienininiam makiažui.

dar turiu dior 2 coleurs . Vienus rudus, kiti ruzavi su pilku. Tai sietie labaiau blizgus nei chanel.

shiseido kreminiai taip pat labai faini. dabar atsirado nauji kreminiai, tai isigijau zalius 707 patina. wub.gif sakyciau tokia chameleonine zalia spalva.

svajoju apie urban decay ir mac cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2012 02 16, 10:46)
Ar coastal scents prism paletei yra blizgiu spalvu? ir kuri palete grazesne originali ar prizme? ax.gif


prizmes paletej nera blizgiu spalvu, o man asmeniskai grazesne originali, prizme labai jau ryski kazkokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 02 18, 14:20)
prizmes paletej nera blizgiu spalvu, o man asmeniskai grazesne originali, prizme labai jau ryski kazkokia  ax.gif

tai prizmei visos spalvos matines? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2012 02 18, 15:37)
tai prizmei visos spalvos matines? ax.gif


gal tau padetu si nuoroda? ax.gif

http://coastalscents...o...t&Itemid=53 - ten ir uzklaust galima smile.gif
kur yra blizgiu, raso, kad yra, cia neraso. Mano drauge turejo prizme, na kiek pamenu - matines
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Black kitty*: 18 vasario 2012 - 14:50
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 02 18, 14:49)
gal tau padetu si nuoroda?  ax.gif

http://coastalscents...o...t&Itemid=53 - ten ir uzklaust galima smile.gif
kur yra blizgiu, raso, kad yra, cia neraso. Mano drauge turejo prizme, na kiek pamenu - matines

***** as turejau omeny ne blizgios, o perlamutrines gal supratot g.gif nes visalaika pirkdavau tik matines, db norisi kelias ir perlamutrines tureti g.gif tik vat nesuprantu ar prizmei yra perlamutriniu ar ne doh.gif originalioj tai tikrai yra, bet prizmei man grazesnes spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2012 02 18, 16:30)
***** as turejau omeny ne blizgios, o perlamutrines gal supratot g.gif nes visalaika pirkdavau tik matines, db norisi kelias ir perlamutrines tureti g.gif tik vat nesuprantu ar prizmei yra perlamutriniu ar ne doh.gif originalioj tai tikrai yra, bet prizmei man grazesnes spalvos ax.gif


bijau suklaidint... ten toje nuorodoje, kur idejau, galima uzduot klausima apie preke pas pardaveja, atsako gana greit, gal paklauskite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 02 18, 15:20)
prizmes paletej nera blizgiu spalvu, o man asmeniskai grazesne originali, prizme labai jau ryski kazkokia  ax.gif

Prism paletės spalvos kaip tik ne tokios ryškios. Daugiau natūralių atspalvių, jie nėra tokie rėžiantys akį wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Princesė. @ 2012 02 18, 16:30)
***** as turejau omeny ne blizgios, o perlamutrines gal supratot g.gif nes visalaika pirkdavau tik matines, db norisi kelias ir perlamutrines tureti g.gif tik vat nesuprantu ar prizmei yra perlamutriniu ar ne doh.gif originalioj tai tikrai yra, bet prizmei man grazesnes spalvos ax.gif

Perlamutrinių yra tik kelios, jeigu jas išvis galima priskirti perlamutrinėms. Yra ir kelios blizgios, aukso, vario spalvos. O visos kitos matinės. smile.gif
Atsakyti