Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Jo, man šita labai rėkianti tokia.
va dar Manhattan turėjo neseniai šitas paletes, bet gal jau bus išparduotos. Pamenu dar šią žiemą mačiau VCUP'e.
Manhattan Freaky Friday
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 08, 23:22)
O kokių matinių fainesnių šešėlių žinote?  g.gif Dieninukui l. patinka Lancome, 4 sp. paletytę turiu, matiniai-satininiai šešėliai, ne per ryškūs, na labai jau patinka. Dar EM matinių turiu, irgi patinka. Bet gal kokia paletę norėčiau įsigyti einamesnių spalvų, ne kosmine kaina g.gif

Ingloto matiniai man labai patinka - ir spalvų pasirinkimas, ir kaina gera. O mygom dažantis išlaiko ir be šešėlių pagrindo. Vieną paletytę MB padovanojo, kitą mamai dovanojau, vėl pasvajoju apie kažką naujo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 02 09, 16:48)
Ingloto matiniai man labai patinka - ir spalvų pasirinkimas, ir kaina gera. O mygom dažantis išlaiko ir be šešėlių pagrindo. Vieną paletytę MB padovanojo, kitą mamai dovanojau, vėl pasvajoju apie kažką naujo  lotuliukas.gif

O kokį pagrindą naudoji? Aš tai mineralke papudruoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandiena gavau sleek palete oh so special , bandziau dar tik ant rankos bet esu labai ja patenkinta thumbup.gif , 7 matines ir 5 blizgios spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 20:38)
O kokį pagrindą naudoji? Aš tai mineralke papudruoju lotuliukas.gif

Turiu šimtametį Lumene. Nu neišmetu, nes nieko nepasikeitęs, neprasmirdęs, ir labai lėtai naudojas... Man šiaip su mineralke nelaiko taip gerai biggrin.gif nes vokai linkę visus šešėlius subėgdinti..

Gi kažkur SM nužiūrėjau papigiai nusipirktus Essence kreminius šešėlius Circus Circus. Droge užmačiau ir pati pajamiau. Man be pagrindo biški subėgo į raukšlę, o ant pagrindo laikė puikiai. Šešėlis toks kietesnis, smagiau su pirštu tepės nei šepetuku. Labai graži, skaniai žibanti spalvytė. Kaip už 7 Lt tai visai liux biggrin.gif Mano antroji.
user posted image
Atsakyti
Aš tai blizgių kažkaip psichologiškai privengiu kiek įmanoma ax.gif na šviesioms sp. tas negalioja tik biggrin.gif
Berods labai girtas URBAN DECAY primeris buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 22:38)
Aš tai blizgių kažkaip psichologiškai privengiu kiek įmanoma ax.gif na šviesioms sp. tas negalioja tik biggrin.gif
Berods labai girtas URBAN DECAY primeris buvo g.gif

Ai tie blizgūs šešėliai tai šiaip į temą buvo komentaras biggrin.gif bet man jie patinka - tokie subtilūs, daugiau blizgių ir nelabai turiu..
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 08, 22:35)
Kaip jums tie "Artdeco" šešėliai kur pavieniai pardavinėjami? AR verti dėmesio?

o man jie visai neblogi. didziulis pliusas, ju kaina:)
tik jau tas ju ipakavimas tai doh.gif o siaip gerai laikosi, lygiai dengia.
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 20:38)
O kokį pagrindą naudoji? Aš tai mineralke papudruoju lotuliukas.gif

Kaip keistai... Nuo papudravimo mineralke tikrai išsilaikymas neprailgėja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 02 10, 17:30)
Kaip keistai... Nuo papudravimo mineralke tikrai išsilaikymas neprailgėja laugh.gif

drinks_cheers.gif
mineralke kaip tik suriebina oda, o ne islaiko matiskuma, tai ir seseliai greiciau turetu nuteket. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 02 10, 17:30)
Kaip keistai... Nuo papudravimo mineralke tikrai išsilaikymas neprailgėja laugh.gif

Užtat ir juokiuosi dėl tokio savo metodo, labiau jį naudoju dėl lygesnio atspalvio 'pagrindo', o kadangi ryškiai nesidažau net nepastebėjau kaip tie šešėliai gerai ar blogai laikosi g.gif Ką nebrangaus patartumėt iš pagrindų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 11, 19:56)
Užtat ir juokiuosi dėl tokio savo metodo, labiau jį naudoju dėl lygesnio atspalvio 'pagrindo', o kadangi ryškiai nesidažau net nepastebėjau kaip tie šešėliai gerai ar blogai laikosi  g.gif Ką nebrangaus patartumėt iš pagrindų? smile.gif

Tema apie pagrindus 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=165138
Atsakyti