Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Gal esat bandziusi clarins nauja minerals palete, kaip dengiasi ir laikosi idomu. Noriu graziu nude atspalviu paletes sita graziai atrodo ir too faced dar maciau turi graziu nude atspalviu paletes.
Gal zinot panasiu atspalviu paleciu, i pigesnius brandus irgi nespjaunu 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
As siandiena susigundziau ir uzsisakiau sia Coastal scents:
Ultra Shimmer

tikiuosi neapsirikau, nes matiniu daug turiu ir jau atsibodo man, noretusi zvilgesio. Siaip as nlb patyrusi tam dazymesi, bet manau palete bus grazi. Lyg originalioj paletej blizgiu nera g.gif ?

Beje, kur raset apie MAC public fotki, tai uzklausiau, ji ir pasake, kad ne originalas, spalvytes lyg nieko, bet aisku neverta pirkt kates maise, kai kaina su CS ne ypac daug ir skiriasi...
Atsakyti
mergikes patarkit prasau, ieaskau persikiniu spalvu seseliu, butu gerai, kad keliu spalvu ne vienos, bet va vis nerandu, yra is dior, bet biski pigesniu ieskau blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat ieškau tokio mėlynumo šešėlių, kaip kad prie vidinių akies kampučių dėta. Gal kuri turite tokius, intensyvios spalvos? Greičiausiai Artdeko kažką panašaus turėtų, tik gal kokį geresnių variantų yra, bet ir ne per brangiausių blush2.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 31, 15:42)
Aš taip pat ieškau tokio mėlynumo šešėlių, kaip kad prie vidinių akies kampučių dėta. Gal kuri turite tokius, intensyvios spalvos? Greičiausiai Artdeko kažką panašaus turėtų, tik gal kokį geresnių variantų yra, bet ir ne per brangiausių  blush2.gif  ax.gif

user posted image


aš turiu tokius IsaDora 4u.gif
Atsakyti
oi,kokia drasi spalva...Bourjois toki piestuka turi,gana minkstas,lengvai retusuosis
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 31, 17:12)
aš turiu tokius IsaDora  4u.gif

Ačiū 4u.gif O kiek spalvčių yra dėžutėj? Ar ji viena?
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 31, 17:33)
Ačiū  4u.gif O kiek spalvčių yra dėžutėj? Ar ji viena?


yra 4 spalvų dėžutė, vadinasi Isadora 04 "Golden sea". Čia va per google radau foto 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 31, 18:22)
Ačiū labai, neblogos spalvytės ir kitos, leisiuos į paieškas  4u.gif


aš galvoju, kad kažin ar rasite.. g.gif Čia buvo lygtais 2004 ar 2005 m. vasarą pasirodęs ir paskui aš jų jau nebemačiau niekur 4u.gif
Atsakyti
[quote=Irisinė,2012 01 31, 16:42]
GOSH maciau tokios spalvos, kartu su kita spalva, lyg balta buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 01 31, 15:48)
mergikes patarkit prasau, ieaskau persikiniu spalvu seseliu, butu gerai, kad keliu spalvu ne vienos, bet va vis nerandu, yra is dior, bet biski pigesniu ieskau  blush2.gif

mergelikes visdar laukiu rekomendaciju
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 02 01, 12:35)
mergelikes visdar laukiu rekomendaciju
blush2.gif
O gal galite įdėti kokį spalvos pavydzdėlį? Turiu kelias rausvokas spalvytes, tik kažkaip abejoju ar tai yra tai, ko ieškot g.gif

Aš šiandien žiūrinėjaus parduotuvėse tuos ryškius žalsvai mėlynus šešėlius. Ir pasimečiau pati ko noriu doh.gif laugh.gif Vieni per daug žali, kiti per daug mėlyni.. Kiti per daug blizgūs ir t.t.. doh.gif Per didelis man pasirinkimas matyt biggrin.gif
Atsakyti