Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(_sala_ @ 2012 01 05, 17:01)
Vakar trumpam žvilgtelėjau į bourjois stendą, buvo įdomu pasižiūrėt ar neturi naujovių, ypač pudrų)... Pamačiau žiauriai gražų mono šešėlį, spalva 01, tokia prigesinto aukso, šiek tiek į pilkumą. Jau taip gražiai žėri, labai gerai tepėsi, o kai pabandžiau ant pirštų, vos nuvaliau. Jis toks labai smarkiai žvilgus, su blizgesiu, manau tiktų dūminiam makiažui.  Gal kartais kuri nors turit?
Įdedu kelias nuorodas su foto, bet jos neatspindi viso grožio.
Bourjois Intense Extrait 01
user posted image

1

2


Sudomino bigsmile.gif Kazkaip reiktu isbandyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(EWI @ 2011 12 27, 15:44)
As siandien nusipirkau 07 nr. man pasirode graziausia zalia is esanciu. Dar galvojau apie tamsesne 04 nr,bet tikrai kaip cia kazkas minejo tai pats seselis tikrai kazkoks kietesnis,sunkiai net ant rankos tepasi. Kuria diena isbandzius parasysiu kaip jis. Droge dabar labai gera kaina uz juos.


Gryztu su atsiliepimais apie bourjois zalia seseli smile.gif Pats sausas tepamas seselis nieko ipatingo,nors ir be bazes dar bandziau ,bet nebyra ir neblogai tepas,bet spalvos grozio nesimato. Bet kai pasidariau su slapiu sepeteliu "pravodke" ne tas zodis koks spalvos grazumas wub.gif Ir laiko gerai ir be bazes. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jums tie "Artdeco" šešėliai kur pavieniai pardavinėjami? AR verti dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 08, 22:35)
Kaip jums tie "Artdeco" šešėliai kur pavieniai pardavinėjami? AR verti dėmesio?

Jei kalbi apie tuos, kur galima paskui ir i dezute komplektuot, tai man nepatiko, dazantis byredavo, nors spalvu pasirinkimas nemazas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 08, 22:35)
Kaip jums tie "Artdeco" šešėliai kur pavieniai pardavinėjami? AR verti dėmesio?

As turiu palete susirinkusi is ivairiu spalvu, galiu pasakyt, kad kiekvieno skiriasi kokybe, pigmentacija, daug kas nuo spalvos priklauso. Dauguma ju seseliu daugiau ar maziau blizgus, matiniu atspalviu mazokai.
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 09, 00:35)
Kaip jums tie "Artdeco" šešėliai kur pavieniai pardavinėjami? AR verti dėmesio?


Turiu tik viena spalva,sviesia su truputi blizgucio,nepatiko.
Atsakyti
dėkui už atsakymus 4u.gif O tai galvojau, kad man čia taip tik atrodo, kad byra ir su pigmentacija ne kas smile.gif
Atsakyti
man Artdeco irgi nepatiko, pagal spalvas labiausiai Isadora patinka
Atsakyti
Artdeco tie magnetiniai man nepatinka irgi. kazkaip nepatogu toje magnetineje naudoti, tai atidaviau draugei. Ji maniake tu Artdeco. As labiau Dior, Estee lauder, make up factory gerbeja. wub.gif
Atsakyti
Mergaites, tingiu skaitinetis ax.gif
O kaip sleek paletes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 17, 10:38)
Mergaites, tingiu skaitinetis  ax.gif
O kaip sleek paletes?  blush2.gif


Aš pati neturiu, bet labai norėčiau, nes internete labai daug gerų atsiliepimų esu prisiskaičius. Tik kad nelabai pigios, reikia siųstis, daugelis jų - labai spalvotos ir ryškios, kelios tik natūralių spalvų, o tokias mėgstu labiausiai.
Atsakyti
Spalvos pigmentuotos, gerai laikosi (su pagrindu bet ką galima priversti laikytis), tik dažantis fallout'ų būna, tad visą laiką pirma akis dažaus, o tada tik veidą darau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 17 sausio 2012 - 11:20
QUOTE(11alpina @ 2012 01 17, 11:47)
Spalvos pigmentuotos, gerai laikosi (su pagrindu bet ką galima priversti laikytis), tik dažantis fallout'ų būna, tad visą laiką prima akis dažaus, o tada tik veidą darau

drinks_cheers.gif
turėjau ir aš, kol dukra nenumetė ant žemės doh.gif biggrin.gif
laaabai labai pigmentuoti šešėliukai, gražios spalvos, puikiai laikosi. Už tokią kainą super šešėliukai 4u.gif
Atsakyti