Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Merginos, pasidalinkit patirtim smile.gif- jus kuo tepat kreminius seselius- pirstais? Ar koki sepeteli prisitaikot?
Turiu Chanel viena kremini seseli, bet jis toks gana 'kietokas', kitaip kaip pirstu nlb isivaizduoju kaip ji tept..gal kokiu spec.sepeteliu yra?
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėte patarti kokius gerus šviesius šešėlius, kuriuos galima būtų tepti po antakiu, pašviesinimui virš vokų bei prie vidinių akies kampučių? g.gif
Būtų gerai tokie, kurios rasčiau parduotuvėse prekybos centruose. Nes reikia gana skubiai doh.gif
Taip pat dar ir intensyvios juodos spalvos pulsiu ryt ieškoti, tai galėtų tos spalvytės ir kartu būti g.gif tik įtariu jau, kad per daug jau noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MėlynaUgnis @ 2012 01 04, 22:58)
Merginos, gal galėtumėte patarti kokius gerus šviesius šešėlius, kuriuos galima būtų tepti po antakiu, pašviesinimui virš vokų bei prie vidinių akies kampučių?  g.gif
Būtų gerai tokie, kurios rasčiau parduotuvėse prekybos centruose. Nes reikia gana skubiai  doh.gif
Taip pat dar ir intensyvios juodos spalvos pulsiu ryt ieškoti, tai galėtų tos spalvytės ir kartu būti  g.gif tik įtariu jau, kad per daug jau noriu  biggrin.gif

Patariu pirkti INGLOT šešėlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 12 30, 14:50)
Merginos, pasidalinkit patirtim smile.gif- jus kuo tepat kreminius seselius- pirstais? Ar koki sepeteli prisitaikot?
Turiu Chanel viena kremini seseli, bet jis toks gana 'kietokas', kitaip kaip pirstu nlb isivaizduoju kaip ji tept..gal kokiu spec.sepeteliu yra?


su Chanel geriausias rezultatas buna butent tepant pirstais.. arba naudoju sintetini sepeteli... dar MAC217 galima bandyti, bet man jo gaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AnnaKonda @ 2012 01 05, 14:26)
su Chanel geriausias rezultatas buna butent tepant pirstais.. arba naudoju sintetini sepeteli... dar MAC217 galima bandyti, bet man jo gaila  mirksiukas.gif

As manau smile.gif
tai vat ir as tepu pirstais,nes sepeteli tai po kiekvieno karto reiktu jauciu plaut ir dar neaisku kaip plausis..
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2011 12 18, 09:50)
aš tokius papirkau Clarins Colour quartet No. 10 Celestial http://www.polyvore....hing?id=8707409
labai švelnios spalvos, ant voko duoda tokį blizgesį, žėri, bet neįkiriai, nekrenta į akis tas žėrutis, labai tinka dieniniam makiažui, kaip laikys bus aišku šiandien



Laba.Ir kaip laikosi sie seseliai? seniai i juos zvalgausi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(s.kristi @ 2012 01 05, 15:44)
Laba.Ir kaip laikosi sie seseliai? seniai i juos zvalgausi...  ax.gif


Aš tokius turi tik rusvų atspalvių ax.gif Puikiai laikosi, nesubėga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 12 30, 13:50)
Merginos, pasidalinkit patirtim smile.gif- jus kuo tepat kreminius seselius- pirstais? Ar koki sepeteli prisitaikot?
Turiu Chanel viena kremini seseli, bet jis toks gana 'kietokas', kitaip kaip pirstu nlb isivaizduoju kaip ji tept..gal kokiu spec.sepeteliu yra?

aš pirštais tepu-liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar trumpam žvilgtelėjau į bourjois stendą, buvo įdomu pasižiūrėt ar neturi naujovių, ypač pudrų)... Pamačiau žiauriai gražų mono šešėlį, spalva 01, tokia prigesinto aukso, šiek tiek į pilkumą. Jau taip gražiai žėri, labai gerai tepėsi, o kai pabandžiau ant pirštų, vos nuvaliau. Jis toks labai smarkiai žvilgus, su blizgesiu, manau tiktų dūminiam makiažui. Gal kartais kuri nors turit?
Įdedu kelias nuorodas su foto, bet jos neatspindi viso grožio.
Bourjois Intense Extrait 01
user posted image

1

2
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 01 05, 15:25)

ar jo blizguciai smulkus?reik ji isbandyt, tada tikrai zinosiu, ar man jo reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 05 sausio 2012 - 15:30
QUOTE(andorinha @ 2012 01 05, 16:28)
ar jo blizguciai smulkus?reik ji isbandyt, tada tikrai zinosiu, ar man jo reikia.


Man pasirodė, kad jis sudarytas iš skirtingo dydžio blizgučių, t.y. pagrindas - labai žvilgus šešėlis + blizgučiai. Bet manau neturėtų labai byrėti. Reiktų gyvai pamatyti, gal net ir nepatiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(s.kristi @ 2012 01 05, 14:44)
Laba.Ir kaip laikosi sie seseliai? seniai i juos zvalgausi...  ax.gif

man visi subėga, bet su Lumene pagrindu visą dieną išsilaiko.
Atsakyti