Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(shopingas @ 2011 12 17, 20:45)
O as ir nesakiau, kad visoms tinka  tongue.gif Bet dauguma cia ji gyre kaip labai gera, todel ir sakau, kad silikonas ne prie ko del laikymo ir pan. Man Urban Decay nelaike, nors jis irgi labai isgirtas, o ir pati sakei, kad tau geras ir laike, bet juk Urban Decay irgi su silikonu, tad tikrai ne del silikono laiko ar ne. wink.gif



tada gal ne taip issireiskiau del tu silikonu jei UD irgi su jais.. nes man butent laiko tokios konsistencijos kaip UD tas orginalus smile.gif o tokie slidus, kaip artdeco-nelaiko.. tai pvz tarp pirstu patrynus man artdeco labiau jaucias tas slidumas, silikonas nei UD unsure.gif bet tema ne apie tai.. sorry, i OT nugrybavau jau biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai mėgstu šešėlius, bet reikia išsirinkti kokią naują paletę. Amber, gundai su ta NYX Champagne biggrin.gif Dar nenusivylei?
Ką dar neblogo galima rasti, kas tiktų prie tamsių plaukų ir žalių akių? 4u.gif Žiūrinėju pigesnes, kaip NYX, Sleek, Elf, ir vis neapsisprendžiu...
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 12 17, 21:34)
Nelabai mėgstu šešėlius, bet reikia išsirinkti kokią naują paletę. Amber, gundai su ta NYX Champagne biggrin.gif Dar nenusivylei?
Ką dar neblogo galima rasti, kas tiktų prie tamsių plaukų ir žalių akių? 4u.gif Žiūrinėju pigesnes, kaip NYX, Sleek, Elf, ir vis neapsisprendžiu...



nea.. nenusivyliau schmoll.gif wub.gif man ji labai faina.. bet kadangi turiu ju ne viena, tai retai naudoju biggrin.gif Wet n wild labai patinka palete butent Comfort zone 4u.gif idomesnes tokios spalvos nei siaip.. Nyx ta tokia neutralesne, o wet n wild tokia idomesne sakyciau, bet irgi visos man naudojamos spalvos 4u.gif
Atsakyti
aš tokius papirkau Clarins Colour quartet No. 10 Celestial http://www.polyvore....hing?id=8707409
labai švelnios spalvos, ant voko duoda tokį blizgesį, žėri, bet neįkiriai, nekrenta į akis tas žėrutis, labai tinka dieniniam makiažui, kaip laikys bus aišku šiandien
Atsakyti
Mergaitės, kaip šie šešėliukai? Šiandien DROGE tookią fainą pamačiau spalvytę. Pakuotėj atrodo kaip juoda, bet prieš šviesą išlenda žalsvumas. Tokie chameleoniniai wub.gif
Kaip jie laiko? Aš esu turėjus prieš kelis metus, bet nebeprisimenu doh.gif
Bourjois 14 Gris delicat
user posted image
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 18, 19:28)
Mergaitės, kaip šie šešėliukai? Šiandien DROGE tookią fainą pamačiau spalvytę. Pakuotėj atrodo kaip juoda, bet prieš šviesą išlenda žalsvumas. Tokie chameleoniniai  wub.gif
Kaip jie laiko? Aš esu turėjus prieš kelis metus, bet nebeprisimenu  doh.gif

Būtent ta spalva, apie kurią šnekate-pati dėl savęs man labai patinka, nes gražus dūminis gaunasi-juoda, bet tuo pačiu ir su gražiu atspalviu. man gal kiek nepatiko pats tepimas, tokie kietoki jie, ne per daug pigmento, bet laiko neblogai ir be pagrindo (nors dauguma šešėlių man subėga, todėl dabar jau jokių nebebandau net prieš tai nepatepus pagrindo) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 18 gruodžio 2011 - 21:35
QUOTE(Ameera @ 2011 12 18, 22:34)
Būtent ta spalva, apie kurią šnekate-pati dėl savęs man labai patinka, nes gražus dūminis gaunasi-juoda, bet tuo pačiu ir su gražiu atspalviu. man gal kiek nepatiko pats tepimas, tokie kietoki jie, ne per daug pigmento, bet laiko neblogai ir be pagrindo (nors dauguma šešėlių man subėga, todėl dabar jau jokių nebebandau net prieš tai nepatepus pagrindo) smile.gif


taip ir pamaniau, kad dūminukas laabai gražus turėtų gautis wub.gif
lėėksiu turbūt pirkt thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 18, 22:37)
taip ir pamaniau, kad dūminukas laabai gražus turėtų gautis  wub.gif
lėėksiu turbūt pirkt  thumbup.gif  ačiū  4u.gif

Tik aš pastebėjau vat dėl to "minkštumo jausmo", kad būtent ši spalva viena iš sunkiausiai besitepančiu. Tamsi mėlyna taip pat. O kitos, šviesesnės, toks vaizdas, kad minkštesnės-su pirštu pabandžius daug daugiau spalvos pasiima. smile.gif
Atsakyti
visai norėčiau kokio sidabrinio/pilko šešėlio, būtų geriau neblizgus, nors nedidelis blizgumas neišgąsdins.. gal kokių patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2011 12 21, 23:08)
visai norėčiau kokio sidabrinio/pilko šešėlio, būtų geriau neblizgus, nors nedidelis blizgumas neišgąsdins.. gal kokių patarimų  4u.gif


inglot turi nemaza pilku spalvu palete mirksiukas.gif bet cia vilniuje, jei tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 18, 20:28)
Mergaitės, kaip šie šešėliukai? Šiandien DROGE tookią fainą pamačiau spalvytę. Pakuotėj atrodo kaip juoda, bet prieš šviesą išlenda žalsvumas. Tokie chameleoniniai  wub.gif
Kaip jie laiko? Aš esu turėjus prieš kelis metus, bet nebeprisimenu  doh.gif
Bourjois 14 Gris delicat
http://photos.be.com...1791-114113.jpg


As siandien nusipirkau 07 nr. man pasirode graziausia zalia is esanciu. Dar galvojau apie tamsesne 04 nr,bet tikrai kaip cia kazkas minejo tai pats seselis tikrai kazkoks kietesnis,sunkiai net ant rankos tepasi. Kuria diena isbandzius parasysiu kaip jis. Droge dabar labai gera kaina uz juos.
Atsakyti
siandiena gavau Coastal scents 88 original palete. Seseliai labai patiko, puikiai dengiasi,spalva sodri, gerai lengvai tepasi.
Atsakyti