Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Malena @ 2011 12 02, 16:23)
Kokie atsiliepimais apie UD NAKED2 palate?



Kiek zinau joje daugiau matiniu spalvu ir dar blizgis dasidejas.. bet tik viena matine spalva daugiau, o seip spalvu maziau.. 11 jei gerai skaiciuoju biggrin.gif ir ji brangesne.. man asmeniskai grazesne senoji.. nors neturiu jos biggrin.gif bet kiek maciau swatchu ir t.t man fainesne ji..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 02 gruodžio 2011 - 23:49
QUOTE(Malena @ 2011 12 02, 16:23)
Kokie atsiliepimais apie UD NAKED2 palate?

NAKED 2
Atsakyti
Labai informatyvus video, lyginantis UD Naked senaja ir naujaja palete
http://www.youtube.c...h?v=QVyFEvG1hBk
Atsakyti
As va ka tik isbandziau savo nauja pirkini Estee lauder kremini seseli, spalva Ivory lace 06 4u.gif nu ka galiu pasakyt.. ivory, tai daug kam asocijuojas su sidabrine, bet nieko panasaus.. sis seselis daugiau kuno spalvos, neutralus, siek tiek su smulkiu auksiniu zeruciu.. labai faina pakuote, pati spalvyte labai grazi.
Pliusai:
*TIKRAI matau, kad atlaikys tiek, kiek ten raso: 15val, nes uztepus jo nepajudinsi schmoll.gif
*nesubega i rauksle (dar negaliu tiksliai pasakyt, vakare matysiu, bet manau, kad nesubegs, nes uzdziuvo kaip nzn kas biggrin.gif )
* grazi spalvyte, kas megsta dieniniui makiazui naudot svelnu seseliuka
*patogu skubanciom: snai greit uztepi, tusas ir ready to go
*manau bus puikus praimeris seseliams..nes jo deka neturetu subegt ir tiek..

MINUSAI:
*laaaaaaabai greit dziuna, reik ziauriai greit dirbt su juo, nes gali negraziai pasiskaidyt
*labai svarbu uztept nei per daug nei per mazai, nes kai uzdzius matysis, kad nelygu, kas man dabar ir gavos tepant pirma kart
*kaina.. man 50lt uz toki efekta brangoka.. gyvenant usa pvz 17$ tikrai uz ji mokeciau, bet lietuvoj-brangoka biggrin.gif
reziume manau, kad sis produktas atlieka tai, kas rasoma ant pakuotes: tikrai ilgalaikis, ta prasme ilgai laikys, tikrai manau nesubegs, fragnance free ir puikus pagrindas kitiem seseliams, jis paryskins ju tikraja spalva ir pades nuo subegimo i rauksle. Noreciau pabandyt kitas spalvytes, ju yra tikrai graziu.. bet man biski nepatogu tas greitas dziuvimas ant voko biggrin.gif bet seip is 10 duociau 8 del kaino ir to dziuvimo, o visa kita patiko
o kazin butu galima ji naudot kaip shimeri? g.gif ant veido? nes ant rankos kur patepus pries sviesa labai graziai svyti.. o ir laikytu gerai g.gif galima turbut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 16 gruodžio 2011 - 16:31
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 17:11)
*nesubega i rauksle (dar negaliu tiksliai pasakyt, vakare matysiu, bet manau, kad nesubegs, nes uzdziuvo kaip nzn kas  biggrin.gif )



mhm.. manyk is naujo doh.gif lotuliukas.gif subego vis tiek biski.. turbut ner seselio pasaulyje, kad ir 1000lt kainuotu, man vis tiek subegs kazkada.. jei be pagrindo.. nors ir su pagrindu subega, tik su UD nesubego iki vakaro..
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2011 12 16, 20:36)
man irgi visi subėga ir gan greit, nusipirkau Lumene šešėlių pagrindą, bandysiu, bet manau, kad melabai padės smile.gif



supratau viena, kas liecia akiu primeri.. jis turi but be silikono, ta prasme neslidus, kaip pvz Artdeco.. nes su tokiais greit subega, nes slidineja ir kaip ten gali kas laikytis, o pvz uma turiu ir bandziu UD primeri, jie tokie matiniai ir kaip cia pasakyt, kaip tik nusausina voka, seselis laikos stabiliai.. nors apie UD ta orginale spalva esu girdejus, kad nelaiko, man tai labai gerai laike..
Atsakyti
Lumene primeris toks "neslidus", neuzdeda riebalo, laiko tikrai labai gerai - o ypac, jei patepus truputi papudruoji, kaip, beje, ir nurodo instrukcija o tik po to tepi seseli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 16 gruodžio 2011 - 23:18
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 20:39)
supratau viena, kas liecia akiu primeri.. jis turi but be silikono, ta prasme neslidus, kaip pvz Artdeco.. nes su tokiais greit subega, nes slidineja ir kaip ten gali kas laikytis, o pvz uma turiu ir bandziu UD primeri, jie tokie matiniai ir kaip cia pasakyt, kaip tik nusausina voka, seselis laikos stabiliai.. nors apie UD ta orginale spalva esu girdejus, kad nelaiko, man tai labai gerai laike..


Tai, kad Artdeco labai isgirtas merginu kaip gerai laikantis ir tt. Nemanau, kad silikonas nuslidina seseli - juk tas pats butu ir su veido primer'iu (dauguma ju silikono pagrindu), o juk ju paskirtis ir yra islaikyt ilgiau makiaza, leisti lengviau pasidengt ir tt.
Atsakyti
Man visi šešėliai irgi subėga, o naudoju Artdeco-nes pagal kainą ir kokybę jis man tobulas. Nematau reikalo pirkti brangesniu, nes realiai ekstra atveju atlaiko parą akių šešėliai ir net vaizdas nepasikeičia.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 12 17, 03:20)
Tai, kad Artdeco labai isgirtas merginu kaip gerai laikantis ir tt. Nemanau, kad silikonas nuslidina seseli - juk tas pats butu ir su veido primer'iu (dauguma ju silikono pagrindu), o juk ju paskirtis ir yra islaikyt ilgiau makiaza, leisti lengviau pasidengt ir tt.



Daug kas buna isgirta, bet tai nereiskia, kad turi visom tikt smile.gif man jis nelaike smile.gif turiu dabar profesionalu seseliu pagrinda (man taip paaiskino parodoje), identiskas artdeco.. nu ne velnio jis man nelaiko.. slidineja ir viskas... sako maziau dek, nei maziau nei daugiau dedant nelaiko unsure.gif bet gal kazka ne taip darau, nzn.. o pvz uma jis toks matinis, stabilus, ant jo kuo puikiausiai(bet irgi kartais vis tiek subega).. ir pvz su clarins baze, kuri irgi tokia slidi, man makiazas su ja nesilaiko ilgiau.. manau tokiu baziu paskirtis kad uzsiteptu geriau, lygiau, bet kada laikytu geriau nepastebejau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 17 gruodžio 2011 - 18:30
išbandžiau Lumene pagrindą šiandien tai mano Isadora šešėliai nuo 10 val. ryto iki dabar visai gerai atrodo, bet jau kažkiek į raukšleles sulindo, bet mažiau nei be pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 17, 19:22)
Daug kas buna isgirta, bet tai nereiskia, kad turi visom tikt  smile.gif


O as ir nesakiau, kad visoms tinka tongue.gif Bet dauguma cia ji gyre kaip labai gera, todel ir sakau, kad silikonas ne prie ko del laikymo ir pan. Man Urban Decay nelaike, nors jis irgi labai isgirtas, o ir pati sakei, kad tau geras ir laike, bet juk Urban Decay irgi su silikonu, tad tikrai ne del silikono laiko ar ne. wink.gif
Atsakyti