Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

O kaip kreminiai seseliai? as kas nors naudojat? as baisiai norejau Chanel.. bet moket uz 1 seseli vos ne 100lt.. nu da as ne ant tiek isprotejus.. tiksliau norai pajamu neatitinka biggrin.gif apsistojau prie Bobbi brown.. jie waterproof kaip supratau.. gerai laiko be pagrindo, kas man labai aktualu.. labai fainos spalvytes.. noreciau vienu sviesiu, nude kokiu, kitu tamsesniu g.gif mastau apie sias spalvas. Gal kurios naudojat? kaina beja 22$ vienas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 11 22, 18:09)
O kaip kreminiai seseliai?  as kas nors naudojat? as baisiai norejau Chanel.. bet moket uz 1 seseli vos ne 100lt.. nu da as ne ant tiek isprotejus.. tiksliau norai pajamu neatitinka  biggrin.gif apsistojau prie Bobbi brown.. jie waterproof kaip supratau.. gerai laiko be pagrindo, kas man labai aktualu.. labai fainos spalvytes.. noreciau vienu sviesiu, nude kokiu, kitu tamsesniu  g.gif mastau apie sias spalvas. Gal kurios naudojat? kaina beja 22$ vienas
user posted image

tiurejau lygtai bronzine ar kazkoke ruda tamsia spalva, tai man nepatiko, baisiai kieti doh.gif net sunku padengt voka buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 22, 20:49)
seip neturi kur gyvai ju apziuret? gal tik man toks buvo pakliuves  g.gif



Nea.. pas mus Lietuvos kaime BB tokiu ner lotuliukas.gif doh.gif
vienu zodziu..bezabrazija kazkokia.. Mac paint pot sako subega, BB per kieti, o Benefit sausoki.. Chanel neiperku.. tai ka man dabar daryt.. EL dar lieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 22 lapkričio 2011 - 20:10
Noriu apginti Guerlain seselius blush2.gif rasiau kad sutekai rauksles per diena, ta va pabandziau tepti ant nepudruoto su krempudra voko, dar perbraukiau su presuotos pudros sepeteliu vos vos, tai niekas nenubego ir nesubego 14 valandu ir dar nusipraust buvo gaila, taip graziai laikesi biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Amber mano bendradarbe vos ne visas Chanelio spalvas turi tas tepamas smile.gif tai grozis neispasakytas wub.gif nu taip pasakiskai zeri wub.gif wub.gif wub.gif ir laikosi kol nenusiplauni , bet brungu smile.gif bet jei rasciau pigiau tai pirkciau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 10 01, 12:46)
gal pabandykit Coastal scents - didelė spalvų gama, pati nebandžiau, bet atsiliepimai geri, jau seniai ruošiuosi įsigyti. http://www.coastalsc...p/palettes.html čia jų tinklalapis, yra atstovų ir Lietuvoje.

Gal atsilieptu daugiau merginu naudojusu siuos seselius? reitingai ziuriu gana geri, bet idomu dar atsiliepimu isgirst smile.gif
Atsakyti


As turiu Smokey Palette is Coastal Scents, man patinka sie seseliai, spalvos labai grazios, dengiasi lengvai, su seseliu pagrindu issilaiko gerai. Ivertinciau 7 is 10 smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2011 11 27, 23:07)
As turiu Smokey Palette is Coastal Scents, man patinka sie seseliai, spalvos labai grazios, dengiasi lengvai, su seseliu pagrindu issilaiko gerai. Ivertinciau 7 is 10  smile.gif

user posted image

o kodel ne 10/10?ko truksta jiems? nera miltiniai?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 28, 12:33)
o kodel ne 10/10?ko truksta jiems? nera miltiniai?


Kai kuriu spalvu noretusi intensyvesniu, siek tiek miltiniai blush2.gif visgi jiems dar truksta iki tobulu seseliu vardo. Bet visumoj, kainos ir kokybes atzvilgiu esu patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2011 11 28, 17:19)
Kai kuriu spalvu noretusi intensyvesniu, siek tiek miltiniai  blush2.gif visgi jiems dar truksta iki tobulu seseliu vardo. Bet visumoj, kainos ir kokybes atzvilgiu esu patenkinta bigsmile.gif

mane domina ta 88 spalvu originali palete, ar pakankamai blizgus ten seseliai?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2011 11 29, 00:47)
mane domina ta 88 spalvu originali palete, ar pakankamai blizgus ten seseliai?


Deja, tos nesu maciusi smile.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimais apie UD NAKED2 palate?
Atsakyti