Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 18, 15:56)
geras mažylis biggrin.gif o tai kaip didysis atrodo blink.gif gal jau agurkus krauna blink.gif

na, taip - krauna.

QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 16:12)
specialiai esiu apziuret savo papriku grizus  blink.gif  Bet visai nenoreciau, kad jos greitu laiku zydet sugalvotu.. na, bet mano ir negalvos. As, berods, vidury vasario sejau.

tos, kur krauna, vėlyvos yra ( 110 d. vegetacinis periodas). Todėl taip anksti ir buvo pasėtos. O kas dėl gerumo, tai persodinti į nuolatinę vietą rekomenduoja kuo 'senesnius' daigus, kur turi ne mažiau 13-14 tikrųjų lapų ir jau suformavę kelis žiedus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 kovo 2011 - 16:30
QUOTE(anemone @ 2011 03 18, 17:24)
grizus sekmadieni jau reiks det lanka , kad galetu vyniotis .

o tai tai paskui persodinat su tuo lanku ar kaip?

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 17:27)
*na, taip - krauna.
**tos, kur krauna, vėlyvos yra ( 110 d. vegetacinis periodas). Todėl taip anksti ir buvo pasėtos. O kas dėl gerumo, tai persodinti į nuolatinę vietą rekomenduoja kuo 'senesnius' daigus, kur turi ne mažiau 13-14 tikrųjų lapų ir jau suformavę kelis žiedus.

* tai nereiks laukt ir gegužio thumbup.gif pernai turguj esu mačius balandzio pabaigoj atvežtus daigus kaip parodinius jau su agurkais smile.gif
**as sejau paprikas sausio pabaigoj, bet dar toli iki ziedu, turi 4 tikrus lapelius ir dar du lenda...tai gal iki isodinimo kaip nors isspaus kokius 12 lapeliu g.gif persodinus palaisciau humiverdu, tai gal jau tuo seasoliu nebeliet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 18 kovo 2011 - 16:57
Gaudvile,bet tas "mazylis",visai i mazyli nepanasus. Radau Seasol'io eurogelese, uz 2l,beveik 19 lt, tai cia brangu,ar ne? kokios jo kainos?
Gi ne tik agurkus norisi valgyt,bet ir sutaupyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 16:56)
Gaudvile,bet tas "mazylis",visai i mazyli nepanasus. Radau Seasol'io eurogelese, uz 2l,beveik 19 lt, tai cia brangu,ar ne? kokios jo kainos?
Gi ne tik agurkus norisi valgyt,bet ir sutaupyt lotuliukas.gif

jis gi skiedžiasi, užtenka 2-3 sezonams ir panaudojimo galimybės labai didelės, dek augalams, braškėms ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 03 18, 13:19)
Kas čia darosi, kad neįmanoma Šiauliuose gauti nedideliais kiekiais Mirabelos sėklų? Vien tik parduoda "optum" doh.gif Kaži kuom jos ypatingos? smile.gif

Šiandien tikrai mačiau mažą pakelį šių sėklų, turguje, lauke, kur yra tokie maži žali kioskeliai, "sėklos" ant to kioskelio parašyta smile.gif Ten labai daug visokiausių daržovių ir gėlių sėklų yra bigsmile.gif gali pabandyti ten paieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 17:02)
jis gi skiedžiasi, užtenka 2-3 sezonams ir panaudojimo galimybės labai didelės, dek augalams, braškėms ir t.t.

panaudot tai tikrai turesiu kur smile.gif paprasciausiai mane sudomino tai,kad didelis kiekis, bet nelabai didele kaina,gal ten tiktai kazkiek skiestas g.gif
Atsakyti
As ir vis i ta seasol varvinu seile... siemet jauciu reikes uzsisakyti.. tik siuntimo mokestis nemazas g.gif
Si savaitgali dar kokius 2 BA pasesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 18, 18:02)
As ir vis i ta seasol varvinu seile... siemet jauciu reikes uzsisakyti.. tik siuntimo mokestis nemazas g.gif
Si savaitgali dar kokius 2 BA pasesiu ax.gif

mokestis didelis, bet kiek supratau,kad galima pas juos parduotuvej isigyti g.gif ir pati susibalamutinau,kazkaip pamaniau,kad galima butu atsiimti prekes Vilniuje,Sodu g.6,bet paziurejau,kad tikriausiai nelabai. Tada tikrai neapsimoka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena83: 18 kovo 2011 - 18:07
Bozena83,o kur radai uz 19lt?nes man meta 25.90 g.gif http://eurogeles.lt/...?productID=3010
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 03 18, 18:17)
Bozena83,o kur radai uz 19lt?nes man meta 25.90 g.gif http://eurogeles.lt/...?productID=3010

Cia va sitas, tai uztat ir klausiau ar cia normali kaina ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 17:58)
panaudot tai tikrai turesiu kur smile.gif paprasciausiai mane sudomino tai,kad didelis kiekis, bet nelabai didele kaina,gal ten tiktai kazkiek skiestas g.gif

dabar tiksliai ir nepasakysiu, bet 20ml pilu į 10litrų kibirą vandens ir pavasarį sodinant sulaistau duobes. Tai daržui, šiltnamiui ir dek augalams tikrai keliems metams užteko.

Madmuazele, jei žadi į Kauną užlėkt, kad ir į parodą "Ką pasėsi...", tai užsuk į Ąžuolyną, Vydūno al. 4 (Žaliakalnis, netoli KMUK'o), žalia palapinė. Ten turės jie tikrai ir šeštadieniais dirba. Aš pas juos gėlių svogūnėlius ir šaknis, gumbus perku, tai visada dovanų įdeda kelis 20ml paketėlius. Pabandžiau kelis kartus, labai patiko, tai paskui jau pirkau didesnę pakuotę wink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 kovo 2011 - 18:40
QUOTE(dzigitas @ 2011 03 18, 18:17)
Bozena83,o kur radai uz 19lt?nes man meta 25.90 g.gif http://eurogeles.lt/...?productID=3010

Sioje parduotuveje 2l-18.90 mirksiukas.gif Kaunietes gali pasiimti nemokamai smile.gif
Gal kas is Siauliu nori bazuotis uzsakymui,nes reikia uzsakyti ne maziau 50Lt.Mielai prisijungciau,nes baisiai man jo prisireike lotuliukas.gif
Atsakyti