Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 14:39)
Kada sejot? nes maniskiai paseti vasario 15 d.,bet visai mazuciai lyginant su jusiskiais g.gif


02.22, savaitę vėliau gaunasi. Matyt teisingai suveikė jūros dumbliai, kad tokie spartuoliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 14:45)
02.22, savaitę vėliau gaunasi. Matyt teisingai suveikė jūros dumbliai, kad tokie spartuoliai smile.gif

va va,aiskeja paslaptis bigsmile.gif O kaip naudojot tuos dumblius? pirmą kartą apie tokį dalyką girdžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 15:39)
Kada sejot? nes maniskiai paseti vasario 15 d.,bet visai mazuciai lyginant su jusiskiais g.gif

As savuosius kovo 10
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 14:52)
va va,aiskeja paslaptis bigsmile.gif O kaip naudojot tuos dumblius? pirmą kartą apie tokį dalyką girdžiu g.gif

tai visus daigus pirmą kartą pikuojant palaistau, o antrą kartą, kai perkeliu į dirvą. Du paliejimai per sezoną. Šitie dar tik vieną kartą gavo 'skanumynų'.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 14:58)
tai visus daigus pirmą kartą pikuojant palaistau, o antrą kartą, kai perkeliu į dirvą. Du paliejimai per sezoną. Šitie dar tik vieną kartą gavo 'skanumynų'.

gal galite nukreipti tinkama linkme,kur apie tai tureciau ieskotis informacijos. Mane labai sudomino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 17, 17:39)
sėklos nepasėtos, neaktualu jums  nail.gif

nu ir nereikia irnesakyk.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 17, 19:48)
šian pasiėmus padidinamą stiklą radau gražučius, mažutėlius pumpuriukus - užuomazgas. Valgysim greit, jei ten ne diediški žiedai formuojasi  lotuliukas.gif

jooo, ar gi galima taip erzint žmones, kurie dar net nepasisėję TŲ agurkų doh.gif

QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 22:46)
Na viskas, pasėjau šiandien BA  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš dar laikausi, bet jeigu Gaudvilė po kelių dienų dar parodys savo daigus su agurkais, tai tikrai nagus nusigraušiu biggrin.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 15:45)
02.22, savaitę vėliau gaunasi. Matyt teisingai suveikė jūros dumbliai, kad tokie spartuoliai smile.gif

blink.gif nu bet ir skirtumas daigų lyginant su Bozenos daigais, o ta dar anskčiau pasisodinus g.gif Tai dabar reiks varyt tų dumblių ieškot, kad nors kiek jus pasivyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 18, 15:15)
gal galite nukreipti tinkama linkme,kur apie tai tureciau ieskotis informacijos. Mane labai sudomino ax.gif

oficialus tinklapis, pagoogle'inus galima rasti ir lietuviškai wink.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 18, 15:18)
1. bet jeigu Gaudvilė po kelių dienų dar parodys savo daigus su agurkais, tai tikrai nagus nusigraušiu biggrin.gif

2. blink.gif nu bet ir skirtumas daigų lyginant su Bozenos daigais, o ta dar anskčiau pasisodinus g.gif Tai dabar reiks varyt tų dumblių ieškot, kad nors kiek jus pasivyčiau biggrin.gif

1. nugi stengiuos dėl jūsų, specialiai šian nefotkinau viso daigo blush2.gif

2. ar labai toli bėgsit ieškot? lotuliukas.gif

Beje, paprikos sėtos sausio pabaigoj, taip pat kažką panašaus į žiedukus formuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 kovo 2011 - 15:33
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 15:31)
oficialus tinklapis, pagoogle'inus galima rasti ir lietuviškai wink.gif
1. nugi stengiuos dėl jūsų, specialiai šian nefotkinau viso daigo  blush2.gif

2. ar labai toli bėgsit ieškot?  lotuliukas.gif

Tai cia tas pats Seasol'is, Aciu uz nukreipima 4u.gif

Tai jau rodykit rodykit visa bigsmile.gif turesim pasitempti biggrin.gif
Atsakyti
Štai taip šiandien 'mažylis' atrodo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 16:31)
*ar labai toli bėgsit ieškot?  lotuliukas.gif

**Beje, paprikos sėtos sausio pabaigoj, taip pat kažką panašaus į žiedukus formuoja

*tai net nežinau kur link bėgt g.gif Bauhof, Žalioji stotelė, Senukai, nu ir dar viena tokia ale sodininku-darzininku parde g.gif labai abejoju, kad nors vienoj is ju bus g.gif
** blink.gif ir cia taip nuo tu dumbliu toks spartus augimas vyksta doh.gif dabar tai jau mirtinai man jo uzsireike doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 18, 16:54)
Štai taip šiandien 'mažylis' atrodo

geras mažylis biggrin.gif o tai kaip didysis atrodo blink.gif gal jau agurkus krauna blink.gif
Atsakyti
specialiai esiu apziuret savo papriku grizus blink.gif Bet visai nenoreciau, kad jos greitu laiku zydet sugalvotu.. na, bet mano ir negalvos. As, berods, vidury vasario sejau.

O agurkai mano panasus i Bozenos, seti 03.09. Tiesa, tik trys. Kiti trys dar tik nosis is zemiu kisa. As kol kas Seasol'io neturiu, palaistau kartais su Delfan'u.
Atsakyti
Mano agurkai seti vasario 16 . Ir irgi jau matosi agurkiuku uzuomazgos bei du usai . Siandien isvaziuoju , o grizus sekmadieni jau reiks det lanka , kad galetu vyniotis .
Laisciau tik pelenu istrauka viena karta . Zeme is darzo . Tame vazone per ziema augo petrazoles , kurios dabar uzleido vieta agurkams .
Atsakyti