Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Taip, tema baigias, o agurkų kaip nėr taip nėr. Ir dar "zakon podlasti", niekšeliai BA šiltnamyje nesušąlo, o tie kur jau paauginau, kad lauke sodinti, paragavo šaltuko. Tai didesnę dalį pasėtų daigelių teko mest lauk. Gerai, kad tiktai nedaug buvau pasėjus ir dar turiu sėklų.
O BA žydi išsijuosę,kaip jau kažkas ir sakė, nors į vazoną sodink dėl žiedų lotuliukas.gif
Atsakyti
Reik patarimo, gavau daigu agurku, bet jau dideliu, su ziedais ir agurkiukais. Pasidziaugciau, bet...kur man juos kisti dabar??? Jei susodindiu siltnami, jauciu bis sakes jiems, namie laikyti irgi nesamone, nes didziuliai. Ar yra sansu, kad jie atsilaikys, jei ryt susodinsiu? Ismesti net nepameginus kazka padaryt irgi gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2011 05 06, 22:09)
Reik patarimo, gavau daigu agurku, bet jau dideliu, su ziedais ir agurkiukais. Pasidziaugciau, bet...kur man juos kisti dabar??? Jei susodindiu siltnami, jauciu bis sakes jiems, namie laikyti irgi nesamone, nes didziuliai. Ar yra sansu, kad jie atsilaikys, jei ryt susodinsiu? Ismesti net nepameginus kazka padaryt irgi gaila biggrin.gif

Sodink ir apklok agrodanga g.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2011 05 06, 21:09)
Reik patarimo, gavau daigu agurku, bet jau dideliu, su ziedais ir agurkiukais. Pasidziaugciau, bet...kur man juos kisti dabar??? Jei susodindiu siltnami, jauciu bis sakes jiems, namie laikyti irgi nesamone, nes didziuliai. Ar yra sansu, kad jie atsilaikys, jei ryt susodinsiu? Ismesti net nepameginus kazka padaryt irgi gaila biggrin.gif

yra dar ir kitas variantas, gali man atiduoti, as rasiu kur juos padeti bigsmile.gif
Atsakyti
Pasodinsiu kelis siandien, o kitus tetai iduosiu, ji bandys juos lauke, po agro pleve dali sukist, kelis siltnamin. O jei nukeips, na ka padarysi.
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 05 06, 18:28)
O BA žydi išsijuosę,kaip jau kažkas ir sakė, nors į vazoną sodink dėl žiedų lotuliukas.gif

Issijuose tai jau tikrai, bet kazkodel tik vyriskais ziedais. Man jau jie ir sakojasi, o ziedai kekem ir tik vyriski doh.gif
Jie ne BA, o BDA (baisus diediskis agurkai).
Atsakyti
o as savo numarinau. Pasodinau praeita savaitgali i siltnamį ir nušalo. Maniau turėsiu ankščiau agurkeliu... Vakar pasėjau keletą sėklų. Bus derlius vėlyvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2011 05 06, 21:09)
Reik patarimo, gavau daigu agurku, bet jau dideliu, su ziedais ir agurkiukais. Pasidziaugciau, bet...kur man juos kisti dabar??? Jei susodindiu siltnami, jauciu bis sakes jiems, namie laikyti irgi nesamone, nes didziuliai. Ar yra sansu, kad jie atsilaikys, jei ryt susodinsiu? Ismesti net nepameginus kazka padaryt irgi gaila biggrin.gif

mano agurkai daigais pasodinti šiltnamyje stikliniam jau nuo 04.22, laikosi puikiai, nakčiai apdengiu agro plėvele
Atsakyti
vat ir galvoju ką su BA daryt- žiedais džiaugtis ar lauk mest g.gif
Atsakyti
Ir mano šiltnamyje kaip niekad "nupiepę" doh.gif Nakčiai visada dengiu dar su agroplėvele. Gal atšils tada pagaus augti ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti