Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 03, 14:50)
gerai prilaistot ir bandot persodint po vieną. Nesigaus iš pirmo karto tai nesigaus. Dar yra laiko naujų pasisėti. Tik ateičiai jau prisiminkit - agurkus sėkite po vieną sėklą į indelį. O dar geriau, jei pirmi bandymai vyktų sėjant tiesiai į dirvą. Prisipratinsit juos, labiau pažinsit ir vėliau pati patarimus dalinsit  bigsmile.gif


aciu labai,
Atsakyti
man didžiausia bėda agurkus auginant -kurmiai.Žiūrėk jau akurkas suglebęs,aiškiai jau bus kurmis pasidarbavęs,prarausęs urvus šalia šaknų,kaip nuo jų apsisaugoti?,tie visi silkių kišimai į urvus nepadeda schmoll.gif
gal sakau pabandyti apgaubti iš toleliau agurkų šaknis tankesniu plastikiniu tinklu g.gif darbo būtų daugiau sodinant,bet nors taip išsaugočiau agurkus...
Atsakyti
Per krūvas darbų bijau pražiopsoti ką nors. Priminimus į telefoną veduosi blush2.gif Kada maždaug sodinami agurkai kieme?
Ir kada persodint į šiltnamį iš namų? g.gif

Dar tokį klausimą turiu: jei agurkus kieme ne ant žemės palikt draikytis, o kokias nors atramas padaryt? Už šiltnamio lysvelė liko, kurioje turėjo augti svogūnai, bet kai jie tokio brangumo, tai geriau agurkėlių pasodinsiu. Bet lysvė nėra plati. Geras metras. Tai mąstau, kad ten jiems draikytis nebus kur. O ant tvorelės gražiai sau augtų. Patogiau būtų ir jiems ir man
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 05 06, 08:39)
kurioje turėjo augti svogūnai, bet kai jie tokio brangumo, tai geriau agurkėlių pasodinsiu.

Agurkų vietoje svogūnų nenaudosite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2011 05 03, 21:22)
man didžiausia bėda agurkus auginant -kurmiai.Žiūrėk jau akurkas suglebęs,aiškiai jau bus kurmis pasidarbavęs,prarausęs urvus šalia šaknų,kaip nuo jų apsisaugoti?,tie visi silkių kišimai į urvus nepadeda schmoll.gif
gal sakau pabandyti apgaubti iš toleliau agurkų šaknis tankesniu plastikiniu tinklu g.gif darbo būtų daugiau sodinant,bet nors taip išsaugočiau agurkus...

kisk ne silke,nes jos neprikimsi kiek reikia,o skuduru gniuzuliukus,suvilgytus saliarka....kvapo turi buti pakankamai bigsmile.gif Isvysi kur nors toliau juos blush2.gif Isbandyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 06, 09:36)
kisk ne silke,nes jos neprikimsi kiek reikia,o skuduru gniuzuliukus,suvilgytus saliarka....kvapo turi buti pakankamai bigsmile.gif Isvysi kur nors toliau juos blush2.gif Isbandyta ax.gif

Ir mano išbandyta - nieko gero schmoll.gif Nuo kurmių , tikriausiai tik vienas daiktas padėtų - geri spąstai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 06, 08:36)
kisk ne silke,nes jos neprikimsi kiek reikia,o skuduru gniuzuliukus,suvilgytus saliarka....kvapo turi buti pakankamai bigsmile.gif Isvysi kur nors toliau juos blush2.gif Isbandyta ax.gif


QUOTE(jediara @ 2011 05 06, 08:42)
Ir mano išbandyta - nieko gero schmoll.gif Nuo kurmių , tikriausiai tik vienas daiktas padėtų - geri spąstai  unsure.gif

Mano irgi išbandyta dyzelinis kuras, kaip ir Amarrilės, veikia puikiai. Palyginus ilgam laikui dingsta kurmis, arba bent tolėliau, kur man nemaišo, kapstosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 05 06, 09:51)
Mano irgi išbandyta dyzelinis kuras, kaip ir Amarrilės, veikia puikiai. Palyginus ilgam laikui dingsta kurmis, arba bent tolėliau, kur man nemaišo, kapstosi smile.gif

Aš dabar naudoju "Antikurmį" - tai tikrai gerokai kurmių sumažėjo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 06, 11:00)
Aš dabar naudoju "Antikurmį" - tai tikrai gerokai kurmių sumažėjo  rolleyes.gif

Mum labai padėjo tie kur su batareikomis įsikiša į žemę, tik reikia naudoti pagal instrukcija kas kiek metrų juos dėti, jie skleidžia vibracija ir jiems nepatinka.Rudeni jau nebeturėjau nei vieno kurmio visi pas kaimynus išėjo.
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 05 06, 18:20)
Mum labai padėjo tie kur su batareikomis įsikiša į žemę, tik reikia naudoti pagal instrukcija kas kiek metrų juos dėti, jie skleidžia vibracija ir jiems nepatinka.Rudeni jau nebeturėjau nei vieno kurmio visi pas kaimynus išėjo.

Mano tokie ir yra rolleyes.gif
Atsakyti
Ziuriu,tema baigias,prilplepejom daug,kad agurku butu tiek pat daug ir greitai bigsmile.gif Manieji neblizga schmoll.gif Atidengiau paziureti,tokie paglebe schmoll.gif .Parudavusiu demeliu yra...Nekoks pavasaris jiems.Dauguma sodinuku dar ant palanges blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 05 06, 17:20)
Mum labai padėjo tie kur su batareikomis įsikiša į žemę, tik reikia naudoti pagal instrukcija kas kiek metrų juos dėti, jie skleidžia vibracija ir jiems nepatinka.Rudeni jau nebeturėjau nei vieno kurmio visi pas kaimynus išėjo.

Kaimynei dukros buvo nupirkusios,brangų vokišką ar 200 lt mokėjo,ryte ta brangenybė gulėjo ant šono,betrūko tik besijuokiančio kurmio šalia
Atsakyti