Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(zebrina @ 2011 05 02, 10:18)
Pas mane irgi pas BA vien vyriski ziedai,kuriu galybe..gerai kad nors 2 agurkeliai yra uzmegsti,jei ne jie -tikrai jau buciau ismetus cool.gif o gal geriau tuos vyriskus ziedus apskabyt?Nes zydi labai gausiai-galeciau vietoj geles kam nors dovanot lotuliukas.gif



O jie auga pas tave?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 02, 11:15)
O jie auga pas tave?

Na lyg ir juda po truputi,nors dar labai mazyciai g.gif
Atsakyti
as kur auginu ant palanges savo grazuoli, tai va is tokiu seklu thumbup.gif
agurkai
Atsakyti
Kaip pasižymite persodintiems į šiltnamį agurkams, pomidorams pavadinimus?
Ar ant kiekvieno kabinate ar braižotės schemutę? Galvoju, kaip čia patogiau pasidarius ir kad tiek daug darbo įdėt nereiktų...gaminat tuos "cedeliukus" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 02, 16:48)
Kaip pasižymite persodintiems į šiltnamį agurkams, pomidorams pavadinimus?
Ar ant kiekvieno kabinate ar braižotės schemutę? Galvoju, kaip čia patogiau pasidarius ir kad tiek daug darbo įdėt nereiktų...gaminat tuos "cedeliukus" blush2.gif

Ant vienkartiniu peiliu,sakuciu rasau su markeriu ir prie kiekvieno ismeigiu mirksiukas.gif
Cia kazkuri mamyte mestelejo tokia ideja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2011 05 02, 17:59)
Ant vienkartiniu peiliu,sakuciu rasau su markeriu ir prie kiekvieno ismeigiu  mirksiukas.gif
Cia kazkuri mamyte mestelejo tokia ideja  ax.gif

Gera idėja -kol kas ir aš nieko geresnio nesugalvojau. thumbup.gif Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2011 05 02, 16:59)
Ant vienkartiniu peiliu,sakuciu rasau su markeriu ir prie kiekvieno ismeigiu  mirksiukas.gif
Cia kazkuri mamyte mestelejo tokia ideja  ax.gif


Kadangi turiu tokiu "padejeju", kurie gali bet kada susmeigiamus zymeklius sukeisti vietomis, tai as susikarpau balta kietesni maiseli, surasau markeriu pavadinimus, skylamusiu prakertu skylute ir virvele o dar patogiau kanceliarine gumyte perveriu ir pakabinu ant daigo.
Atsakyti
sveikutes agurku myletojos,

turiu klausimuka, jei galit - pagelbekit:)

pasisodinau agurkus, ale tik po to sove i galva kad per tankiai.ir pasiskaiciau va kad nepatarina pikuot ju:( nelabai prigyja..., nezinau ka daryt, ir kazkaip patyso jie man,

blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2011 05 03, 14:07)
sveikutes agurku myletojos,

turiu klausimuka, jei galit - pagelbekit:)

pasisodinau agurkus, ale tik po to sove i galva kad per tankiai.ir pasiskaiciau va kad nepatarina pikuot ju:( nelabai prigyja..., nezinau ka daryt, ir kazkaip patyso jie man,

blush2.gif  doh.gif

Tai sodinot ar pikiavot? Ir kodel pries salnas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2011 05 03, 15:07)
sveikutes agurku myletojos,

turiu klausimuka, jei galit - pagelbekit:)

pasisodinau agurkus, ale tik po to sove i galva kad per tankiai.ir pasiskaiciau va kad nepatarina pikuot ju:( nelabai prigyja..., nezinau ka daryt, ir kazkaip patyso jie man,

blush2.gif  doh.gif

Jei reikia tai ir persodink. Kalbu apie tai kol dar daigai ant palangės. smile.gif Aš taip dariau ir nieko jiems nenutiko. Auga jau tečdalį lango užėmė smile.gif Tik kuo daugiau žemių paimk su šaknimis, kad šaknys labai nepajustų sujudinimo. smile.gif
Na laukiu vis kada čia galės juos į šiltnamį ištremti. Pas mus Šiaulių krašte - siaubas žiema - ryte buvo 10 cm sniego. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 03 gegužės 2011 - 13:24
QUOTE(amarrile @ 2011 05 03, 14:17)
Tai  sodinot ar pikiavot? Ir kodel pries salnas schmoll.gif


dar nieko nedariau , nezinau ka daryt , reiktu ispikuot, bijau...:(mat 10 sukisau i maza indeli...... jau visi va pradejo leisti po lapeli ta trecia.....
foto ikelciau, ale nemoku,,,
Papildyta:
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 03, 14:22)

Na laukiu vis kada čia galės juos į šiltnamį ištremti. Pas mus Šiaulių krašte - siaubas žiema - ryte buvo 10 cm sniego. doh.gif



pas mus aplink Vilniu tai ramu... jokio sniegelio:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwawwa: 03 gegužės 2011 - 13:26
QUOTE(wwawwa @ 2011 05 03, 14:28)
dar nieko nedariau , nezinau ka daryt , reiktu ispikuot, bijau...:(mat 10 sukisau i maza indeli...... jau visi va pradejo leisti po lapeli ta trecia.....


gerai prilaistot ir bandot persodint po vieną. Nesigaus iš pirmo karto tai nesigaus. Dar yra laiko naujų pasisėti. Tik ateičiai jau prisiminkit - agurkus sėkite po vieną sėklą į indelį. O dar geriau, jei pirmi bandymai vyktų sėjant tiesiai į dirvą. Prisipratinsit juos, labiau pažinsit ir vėliau pati patarimus dalinsit bigsmile.gif
Atsakyti