Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Man savų agurkėlių gaila. Ištempiau juos kartu su pomidorais į šiltnamį, tik po to paskaičiau, kad jiems dar per šalta. Jau ir užmegztų yra, bet visiškai nustojo augti. Tai šiandien iš uošvienės dar vieną su užmegztais agurkėliais parsivežiau. Reikės kokį porą savaičių ant palangės paauginti.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2011 05 01, 20:20)
Man savų agurkėlių gaila. Ištempiau juos kartu su pomidorais į šiltnamį, tik po to paskaičiau, kad jiems dar per šalta. Jau ir užmegztų yra, bet visiškai nustojo augti. Tai šiandien iš uošvienės dar vieną su užmegztais agurkėliais parsivežiau. Reikės kokį porą savaičių ant palangės paauginti.

Taigi, kad dabar tos šalnos begėdės mums koją kiša... doh.gif Trečiadienio naktį per žinias pranešė šalnas.Tai aš irgi laukiu. Šiltnamis paruoštas, žemė sukasta, laukiame kada nebebus tų šalnų. smile.gif
Atsakyti
Šiandien ant Asker'ių jau radau besiformuojančius agurkėlius. Dar vienas pliusas šiems ilgavaisiams prieš BA bigsmile.gif Sėti stipriai vėliau ir be jokių vyriškų žiedų.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 08:26)
Šiandien ant Asker'ių jau radau besiformuojančius agurkėlius. Dar vienas pliusas šiems ilgavaisiams prieš BA  bigsmile.gif Sėti stipriai vėliau ir be jokių vyriškų žiedų.

O tavo Asker seklos ne is BS?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 02, 10:24)
O tavo Asker seklos ne is BS?

Kas tas/ta BS? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 09:29)
Kas tas/ta BS?  blush2.gif


Balticseeds ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 02, 10:24)
O tavo Asker seklos ne is BS?

Ne tas svarbu,is kur jos....Pas mane irgi ne ziedai,o agurkiukai....Tokia jau veisle gera,matyt...Perku pas privatininka,tai jis nuosirdziai dirba savo darba,parduoda ne pasenusias seklas,o kas uztikrintai auga thumbup.gif perkant chemija sena produkta neiskisinejo,o padovanojo,atseit,gal dar veiks.ten buvo nuo pieniu preparatas...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 02, 10:38)
Balticseeds ax.gif

ai, nea. Berods agrofirmos 'Sėklos' (3 agurkas ). O kaip pas tave Asker'is auga? Jaučiu panašiu laiku turėtum ragauti ir BA. Galėsi palyginti skonį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 09:41)
ai, nea. Berods agrofirmos 'Sėklos' (3 agurkas ). O kaip pas tave Asker'is auga? Jaučiu panašiu laiku turėtum ragauti ir BA. Galėsi palyginti skonį  bigsmile.gif



Tai BA ties 3 cm uzsikonservavo-gal tik tokie agurkiukai turi buti mastau.gif hihihi.gif O Asker nuejau pasiziureti dabar, tai ziuriu agurkiukai keli is pazastuku lenda bigsmile.gif bigsmile.gif Fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 02, 10:53)
Tai BA ties 3 cm uzsikonservavo-gal tik tokie agurkiukai turi buti  mastau.gif  hihihi.gif O Asker nuejau pasiziureti dabar, tai ziuriu agurkiukai keli is pazastuku lenda bigsmile.gif  bigsmile.gif Fantastika bigsmile.gif

BA 16-18cm turėtų būt. Jaučia mano širdis, kad Asker'ius anksčiau paragausi lotuliukas.gif
Dar vis pas save auginu Jediarai skirtus BA, ir vėl tas pat - vien vyriški cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 09:59)
BA 16-18cm turėtų būt. Jaučia mano širdis, kad Asker'ius anksčiau paragausi  lotuliukas.gif
Dar vis pas save auginu Jediarai skirtus BA, ir vėl tas pat - vien vyriški  cool.gif

Pas mane irgi pas BA vien vyriski ziedai,kuriu galybe..gerai kad nors 2 agurkeliai yra uzmegsti,jei ne jie -tikrai jau buciau ismetus cool.gif o gal geriau tuos vyriskus ziedus apskabyt?Nes zydi labai gausiai-galeciau vietoj geles kam nors dovanot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 05 02, 11:18)
Pas mane irgi pas BA vien vyriski ziedai,kuriu galybe..gerai kad nors 2 agurkeliai yra uzmegsti,jei ne jie -tikrai jau buciau ismetus cool.gif o gal geriau tuos vyriskus ziedus apskabyt?Nes zydi labai gausiai-galeciau vietoj geles kam nors dovanot lotuliukas.gif

Dar neperskaicius norejau rasyt,kad noriu geltonu ziedu drinks_cheers.gif .Mano tulpes dar nezydi,truksta grozio ,spalvu:mmm
Atsakyti