Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Kokius patartumėt sodinti agurkus valgymui ir marinavimui šiltnamyje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilter @ 2011 04 25, 22:19)
Kokius patartumėt sodinti agurkus valgymui ir marinavimui šiltnamyje?  smile.gif


Ar nebandėt sėti Cabaret?Aš jau treti metai juos sėju.Man patinka.
Atsakyti
Sveikos, agurkų augintojos tongue.gif

Kaip gi sekasi agurkėlius auginti?
Maniškiai taip gražiai augo. Padėjau juos, kad nekliųtų niekam ir nepamačiau, kada voratiklis užsidėjo. Tai vakar prisiskaičiusi supratau, kad tai voratinklinė erkutė. Numazgojau juos visus po dušu, bet matau, kad dviejų daigelių jau nebeišsaugosiu. gal kitus dar kaip nors. Na, jei nepavyks, teks apsieiti be ankstyvų agurkėlių
Atsakyti
Sveikos, planavau savaitgalį pomidorus sodinti į šiltnamį, bet kai šalnos iš sekmadienio į pirmadienį pranašaujamos, tai teks atidėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 29, 22:46)
Sveikos, planavau  savaitgalį pomidorus sodinti į šiltnamį, bet kai šalnos iš sekmadienio į pirmadienį pranašaujamos, tai teks atidėti. g.gif

Aš lauksiu kitos savaitės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 04 29, 21:40)
Sveikos, agurkų augintojos  tongue.gif

Kaip gi sekasi agurkėlius auginti?
Maniškiai taip gražiai augo. Padėjau juos, kad nekliųtų niekam ir nepamačiau, kada voratiklis užsidėjo. Tai vakar prisiskaičiusi supratau, kad tai voratinklinė erkutė. Numazgojau juos visus po dušu, bet matau, kad dviejų daigelių jau nebeišsaugosiu. gal kitus dar kaip nors. Na, jei nepavyks, teks apsieiti be ankstyvų agurkėlių

Ar taip greitai gali isigaleti erkute g.gif Cia siltnamy?Man kazkaip galai nesusiveda,nebent siltnamy suvargsta ir tada ir erkes nugali g.gif
Papildyta:
Patiko ,pasiskaitykit,gerai veisles apibudintos...http://www.valstietis.lt/Archyvas/Priedu-archyvas/2008-metai-Balandis/Agurkams-labiausiai-kenkia-temperaturu-kaita
Atsakyti
labas,
manasis BA puikiai žydi, bet agurkėlių nemezga.
kaži kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 04 30, 10:17)
labas,
manasis BA puikiai žydi, bet agurkėlių nemezga.
kaži  kodėl g.gif

Pas mane lygiai tas pats g.gif Jau pradedu nekęsti šių agurkų, nes tiek popinom o rezultato jokio lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kuri noretu pamainyti kokį vieną ankstuvų agurkų daigą ant pomidorų daigo (mažiukų) ,ar galbūt žinote kur galima nusipirkti normalių daigų ,kad ne turguje ,žinotum ką perki.
Atsakyti
as auginu ant palanges agurkeli smile.gif grazuolis zydi intensyviai, uzmezges jau gal kokiu penkis mazus agurkiukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tatosyte @ 2011 04 30, 14:24)
as auginu ant palanges agurkeli smile.gif grazuolis zydi intensyviai, uzmezges jau gal kokiu penkis mazus agurkiukus  bigsmile.gif

Aha ir gražuolis ir fainuolis,veislę greit parašai
Atsakyti
Ir agurkiukus parodai, tatosyte tongue.gif
O maniškiai ant palangės ištįso ko tai...Šviesos gi užtenka, šilumos taip pat. Gal laikas jiems į šiltnamį g.gif
Atsakyti