Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 22, 22:46)
Sveikos, pasisėjusi turiu Afrikietiškų agurkų, laukiu kol išdygs 4u.gif
Ar kas esat turėję, kaip jie ar skanūs g.gif


Savotiško skonio. Čiut karstelėję..., bet pernai mano mažoji visus suvalgė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2011 04 22, 23:56)
Savotiško skonio. Čiut karstelėję..., bet pernai mano mažoji visus suvalgė biggrin.gif

tad šaunu, kad vaikai valgo 4u.gif tikiuos manoji pupa irgi skanaus bent biški 4u.gif
sakykit šiltnamyje auginote? dabar maišau, bet berods ir marinuoti juos galima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 22 balandžio 2011 - 22:00
agurkai jau ziedis sukrove, dar nenesat i siltnami sodint?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 23, 07:52)
agurkai jau ziedis sukrove, dar nenesat i siltnami sodint?

o kada daigais agurkai persodinami į šiltnamius?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 23, 09:25)
o kada daigais agurkai persodinami į šiltnamius?

Į šiltnamį agurkus tik daigais ir sodinu.... Tik dar ankstoka, agurkams per šalta. Arba klausimo-atsakymo nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 04 23, 09:41)
Į šiltnamį agurkus tik daigais ir sodinu.... Tik dar ankstoka, agurkams per šalta. Arba klausimo-atsakymo nesupratau g.gif

aš tai žinau kada, Palmės žinias patikrint sumaniau. O tai tie patys klausimai kas antrame post'e kartojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 23, 11:25)
aš tai žinau kada, Palmės žinias patikrint sumaniau. O tai tie patys klausimai kas antrame post'e kartojasi smile.gif

paklausiu sakot, dar ne. praeina kiek laiko vel klausiu ar nesat i siltnami, nes konkreciai niekas ir neparasot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 23, 11:33)
paklausiu sakot, dar ne. praeina kiek laiko vel klausiu ar nesat i siltnami, nes konkreciai niekas ir neparasot  ax.gif

Palme ko gero turėjo omeny kiek tikrųjų lapelių turi turėti. smile.gif O sodinti į šilnamį geriausia tiktų gegužės mėn. pradžioje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 23, 10:33)
paklausiu sakot, dar ne. praeina kiek laiko vel klausiu ar nesat i siltnami, nes konkreciai niekas ir neparasot  ax.gif

todėl, kad mes ne viename kieme visos auginam agurkus. Kas gali jau šiandien persodint, kita galbūt tik po mėnesio. Yra begalė teorinių straipsnių pridėta, kur aprašytos sąlygos. Nei aš, nei ponia Marytė negalim rašyt, kada Jūs galit sodint, persodint. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 23, 10:25)
aš tai žinau kada............


QUOTE(Palme22 @ 2011 04 23, 10:33)
paklausiu sakot, dar ne. praeina kiek laiko vel klausiu ar nesat i siltnami, nes konkreciai niekas ir neparasot  ax.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Nu duodat mergiotės... Viena vis kyšteli nosį, nedrąsiai paklausia, kita nesako - egzaminuoja biggrin.gif
Palme, tu tiesiai paklausk tada, kada Biržuose, Alytuje, Izraelyje ar Aliaskoje (pagal savo gyvenamą vietą) jau galima sodint agurkus į šiltnamį........... smile.gif

Elektrėnuose sodint dar ankstoka, maždaug po trijų savaičių ar mėnesio ir pagal orą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 04 23, 12:51)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Nu duodat mergiotės... Viena vis kyšteli nosį, nedrąsiai paklausia, kita nesako - egzaminuoja biggrin.gif
Palme, tu tiesiai paklausk tada, kada Biržuose, Alytuje, Izraelyje ar Aliaskoje (pagal savo gyvenamą vietą) jau galima sodint agurkus į šiltnamį........... smile.gif

Elektrėnuose sodint dar ankstoka, maždaug po trijų savaičių ar mėnesio ir pagal orą 4u.gif

O geriausia vadovautis savo galva ir mokytis iš savų klaidų , tada ir patirtis ateina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 23, 12:00)
O geriausia vadovautis savo galva ir mokytis iš savų klaidų , tada ir patirtis ateina rolleyes.gif

Siūlai žmogui neit į forumą, nieko neklaust, daryt viską iš "lempos", keletą metų iš eilės prarast daigus, vargt su savom klaidom, kol pačiam "dašus" kada reik sodint? g.gif
Lai klausia, gal pirmi metai augina, paskui jau galės ir savaip, savo galva labiau vadovautis... smile.gif
Man dar iki šiol iškyla įvairių klausimų, bet jau iš patirties kapstausi ir sužinau...kad daug ko nežinau... biggrin.gif

Atsakyti