Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

NA uzduosiu blondiniska klausima, o nuo nugaisusiu agurku zemes mest lauk, ar galiu kitas seklas bandyt tupdyt g.gif
Jauciu geriau nerizikuot... o isvis ar dar daigint apsimoka namuose, ar kiek paankstinsiu derliu siltnamini g.gif
Atsakyti
Jau pradeda vaidentis, kad ant pakuotės klaidos nebuvo ir agurkai tik liepos mėn bus doh.gif

Buvau radus Beth Alphos grupės agurkų aprašymus ir jie visi buvo nurodyti kaip savidulkiai. Ant Dalemos nieko nerašo. Jei nesavidulkiai, tai vyriški žiedai apibizgimui reikalingi, o jei savidulkiai, tai tie vyriški tik gadina visą reikalą.
Atsakyti
vadinasi, dali vistiek galima isskainioti, o kelis del kvapo palikti. O gal ir visus paliksiu, vis grazu, kai tiek ziedu.. tai kol pienes nezydi, geltonu ziedu dushia pasiilgusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 04 21, 18:31)
Baisus Agurkai   mirksiukas.gif  Arba Beth Alpha.

lotuliukas.gif
o kaip su tuo žvėrimi kovoti? Čia gi liga? Ar aš visiška neišmanėlė šiuo atveju? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JusRuMa: 21 balandžio 2011 - 16:49
QUOTE(JusRuMa @ 2011 04 21, 17:46)
lotuliukas.gif
o kaip su tuo žvėrimi kovoti? Čia gi liga? Ar aš visiška neišmanėlė šiuo atveju? doh.gif

apie kokią ligą rašot? Nuotraukų tai neužkrauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 21, 18:50)
apie kokią ligą rašot? Nuotraukų tai neužkrauna  ax.gif

Nieko nesuprantu - ką tik mačiau nuotraukas. Čia SM durniuoja ar aš blogai įkėliau?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 21, 16:39)
Jau pradeda vaidentis, kad ant pakuotės klaidos nebuvo ir agurkai tik liepos mėn bus  doh.gif

Buvau radus Beth Alphos grupės agurkų aprašymus ir jie visi buvo nurodyti kaip savidulkiai. Ant Dalemos nieko nerašo. Jei nesavidulkiai, tai vyriški žiedai apibizgimui reikalingi, o jei savidulkiai, tai tie vyriški tik gadina visą reikalą.



Gaudvile, ar as ko nesuprantu g.gif Tavo BA nemezga vaisiu? Ar apie ka tucia? mastau.gif


Tai tu man gal ne BA davei-4 agurkiukai graziai auga pas mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 21, 18:15)
Gaudvile, ar as ko nesuprantu g.gif  Tavo BA nemezga vaisiu? Ar apie ka tucia? mastau.gif
Tai tu man gal ne BA davei-4 agurkiukai graziai auga pas mane wub.gif

ai, na kad pas tave užsimezgė agurkiukai, tai džiaugiuos. Bo antraip sąžinę graužtų. Maniškiai ėjo po padidinamu stiklu ir nei vieno agurkiuko nebuvo. Išroviau suvisam. Laukiu Asker'ių ir Morengue ( kur po 40d. po sudygimo turi vaisiai kekėmis užversti biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 21, 17:21)
ai, na kad pas tave užsimezgė agurkiukai, tai džiaugiuos. Bo antraip sąžinę graužtų. Maniškiai ėjo po padidinamu stiklu ir nei vieno agurkiuko nebuvo. Išroviau suvisam. Laukiu Asker'ių ir Morengue ( kur po 40d. po sudygimo turi vaisiai kekėmis užversti biggrin.gif ).


Nu zinai, geriausia man atidavei bigsmile.gif Graziausiai mezga agurkiukus jis... Ot nekantrioji-butum tikrai jau valgiusi-pas tave viskas pagreitintai vyksta g.gif

O Asker pas mane tik antra lapuka leidzia, bet kaip idomiai-jau su stiebeliu is karto g.gif
Atsakyti
Šiandien dar sėjau agurkus Muravei - auginate tokius? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 22, 22:48)
Šiandien dar sėjau agurkus Muravei - auginate tokius? rolleyes.gif

Na tokių neauginau. smile.gif Bet susigundžiau atsėti Mandy, (iš 4 sėklų neišdygo nei viena) blink.gif O gal neverta- gal jie visai niekuo neypatingi... g.gif Jau ir taip kitokių turiu pasiauginusi 23 vnt. Šiandien aš tuos 23 "pakankinau" truputėlį- iš mažų indelių perkėliau į 0,5 l talpos bokaliukus. rolleyes.gif Tikiuos labai neįsižeis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, pasisėjusi turiu Afrikietiškų agurkų, laukiu kol išdygs 4u.gif
Ar kas esat turėję, kaip jie ar skanūs g.gif
Atsakyti