Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Ar labai šaltas rūsys? Pas mus šiltokas, labiau atvėsta tik žiemą. Gal yra kokių gudrybių, kad agurkai stipriai neperrūgtų? Aš nelabai mėgstu stipriai rūgščių. Dar esu girdėjusi, kad agurkus sukiša į 5 ltr bambalius ir nuleidžia į šulinį.
Atsakyti
Ar kuom nors purškiate savo agurkėlius? smile.gif Pomidorų temoje minėta buvo, kad pomidorus tinka nupurkšti pieno ir vandens mixu. O kas tiktų agurkėliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2011 04 20, 10:25)
Ar labai šaltas rūsys? Pas mus šiltokas, labiau atvėsta tik žiemą. Gal yra kokių gudrybių, kad agurkai stipriai neperrūgtų? Aš nelabai mėgstu stipriai rūgščių. Dar esu girdėjusi, kad agurkus sukiša į 5 ltr bambalius ir nuleidžia į šulinį.



Ne, nesaltas schmoll.gif Ir ziema pakankamai silta budavo. O dabar kur persikrausteme-atrodo bus saltas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
patarkite, kas nutiko mano agurkėlių daigams - pradėjo džiūti lapai. Šalia ant palangės auga ir cukinija - tas pats verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
As jau pries kelias savaites "verkiau" kad mano agurkai uzsilenkineja, bet tada visos dar dziaugetes daigais. Vaizdas toks pat. Jei tai BA, tai manau gavo uzkrata su seklom.
Bent man isgelbeti nepavyko - iskeliavo i siukslyna.
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 04 21, 15:19)
Sveikos,
patarkite, kas nutiko mano agurkėlių daigams - pradėjo džiūti lapai. Šalia ant palangės auga ir cukinija - tas pats verysad.gif
user posted image
user posted image

pa smane lygiai taspats. sako lyg trasu truksta g.gif nezinau ka su jais daryt tai i siltnami pasodinau . gal vietos mazai.
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 04 21, 15:33)
pa smane lygiai taspats. sako lyg trasu truksta  g.gif  nezinau  ka su jais daryt tai i siltnami pasodinau . gal vietos mazai.


As i siltnami nenesciau - pirmiausia saltoka dar, be to kai uzkratas i siltnami papuls tai bus laaabai sunku atsikratyti.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 21, 16:38)
As i siltnami nenesciau - pirmiausia saltoka dar, be to kai uzkratas i siltnami papuls tai bus laaabai sunku atsikratyti.

nu va dabar jau pasimeciau begsiu isimti . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 04 21, 15:44)
nu va dabar jau pasimeciau  begsiu isimti . doh.gif


Nu dar nebek, gal profesionales ka nors stebuklingo patars g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 04 20, 11:47)
Ar kuom nors purškiate savo agurkėlius? smile.gif Pomidorų temoje minėta buvo, kad pomidorus tinka nupurkšti pieno ir vandens mixu. O kas tiktų agurkėliams? g.gif

Agurkam pienas tinka ,esu girdejus,dar pasiskaitysiu kur... O cia norit profilaktiskai?
Papildyta:
QUOTE(isabelaa @ 2011 04 21, 15:33)
pa smane lygiai taspats. sako lyg trasu truksta  g.gif  nezinau  ka su jais daryt tai i siltnami pasodinau . gal vietos mazai.

Ar taip uzkresti,kad net kompas nuotraukos neikelia lotuliukas.gif Viruso saugos....Begu asker sodinti Motiva pikiuti....
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 21, 16:33)
As jau pries kelias savaites "verkiau" kad mano agurkai uzsilenkineja, bet tada visos dar dziaugetes daigais. Vaizdas toks pat. Jei tai BA, tai manau gavo uzkrata su seklom.
Bent man isgelbeti nepavyko - iskeliavo i siukslyna.

o kas tas BA? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 04 21, 16:11)
o kas tas BA? blush2.gif


Baisus Agurkai mirksiukas.gif Arba Beth Alpha.

Mano trys BA iskeliavo i amzinai zaliuojancius agurku laukus. - 5 neatlaike net ir agroplevele neuzdengti (o saket - kam tiek daug pasisodinai?) Dar trys kepso namie. Agurkiuku, choleros, dar nemezga, bet jau ziedu ziedu blink.gif Gal juos apskabyt reikia, jei vistiek niekam tike, ar ka? g.gif
Atsakyti