Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(migluzez @ 2011 04 19, 20:36)
Sveikos,

Pasigirsiu wub.gif

Mes jau vakar pradėjom agurkų sezoną - nusiskynėm ir suvalgėm pirmą agurkėlį.. Tikras pavasaris pasijautė.. happy.gif

Užaugo ant palangės, vazone, sparčiai auga ir daugiau. Veislė "Dirigent", sėta 02.24.

Pasiteisino mano eksperimentas biggrin.gif



Smagu thumbup.gif thumbup.gif
Kambaryje augini? Foto neturi?
Atsakyti
Turiu ir nuotraukų smile.gif

Čia fotografuota 04.04, kai pradėjo megzti
user posted image

Čia vakar, po karštos dienos visas nukeipęs nuo saulės...
user posted image

Ir antrasis augantis agurkėlis.. Pirmas buvo suvalgytas nespėjęs įsiamžinti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(migluzez @ 2011 04 19, 23:10)

Ir antrasis augantis agurkėlis.. Pirmas buvo suvalgytas nespėjęs įsiamžinti biggrin.gif
user posted image

bigsmile.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(migluzez @ 2011 04 19, 21:36)
Sveikos,

Pasigirsiu wub.gif

Mes jau vakar pradėjom agurkų sezoną - nusiskynėm ir suvalgėm pirmą agurkėlį.. Tikras pavasaris pasijautė.. happy.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


o aš turiu klaisimėlį blush2.gif ar Dirigent tinka tik konservavimui, ar galima juos ir raugt? Gal kas raugėt kada? Kaip skonis? Neištęžo?
Atsakyti
QUOTE(migluzez @ 2011 04 19, 21:10)
Turiu ir nuotraukų  smile.gif


Wow thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pasaka biggrin.gif Bet ziuriu vazonelis nera didelis-ir pilnai jam pakanka g.gif


QUOTE(*TAU* @ 2011 04 20, 08:26)
o aš turiu klaisimėlį blush2.gif ar Dirigent tinka tik konservavimui, ar galima juos ir raugt? Gal kas raugėt kada? Kaip skonis? Neištęžo?


Jau rauginti ruosiesi blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 20 balandžio 2011 - 08:33
Eina sau - va cia tai agurkai thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Pakvipo agurkais,super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migluzez @ 2011 04 19, 22:10)
Turiu ir nuotraukų  smile.gif
Čia fotografuota 04.04, kai pradėjo megzti

Va čia pats šauniausias pavyzdys agurkistėms-pesimistėms thumbup.gif

QUOTE(*TAU* @ 2011 04 20, 09:26)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o aš turiu klaisimėlį blush2.gif ar Dirigent tinka tik konservavimui, ar galima juos ir raugt? Gal kas raugėt kada? Kaip skonis? Neištęžo?

Dirigent puiki agurkų veislė, tinka ir marinavimui, ir rauginimui, agurkėliai nepavandenija, nesukiūžta, nesutęžta. Skanūs ir traškūs. Mano išbandyta kasmetinė viena mylimiausių veislių wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 20, 09:30)
Jau rauginti ruosiesi blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nea, žiūriu į nusipirktus pokiukus ir mąstau, ar čia sėt iš viso juos, nes jei tik marinavimui tetinka, tai nelabai kas, nes labiau mėgstam raugintus nei marinuotus blush2.gif

QUOTE(Ex @ 2011 04 20, 10:14)
Dirigent puiki agurkų veislė, tinka ir marinavimui, ir rauginimui, agurkėliai nepavandenija, nesukiūžta, nesutęžta. Skanūs ir traškūs. Mano išbandyta kasmetinė viena mylimiausių veislių  wub.gif  biggrin.gif

Ačiū, Ex bigsmile.gif Tu ANGELAS angel.gif wub.gif wub.gif tada sėsiu juos assa.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 04 20, 10:57)
labiau mėgstam raugintus nei marinuotus blush2.gif

Nesėk tik vienos rūšies. Jei labiau mėgsti raugintus, dar išbandyk mano išbandytą veislę MOTIVA... viena moteraitė taip apie juos kažkada pasakė: "raugintų agurkų karalius".. Kiek tiesos - pati nuspręsi smile.gif
Atsakyti
Kad jau kalba eina apie rauginimą, papasakokit, kaip rauginat agurkus?
Atsakyti
As labai paprastai rauginu... Sudedu nuplautus agurkus i stiklainius, pridedu visokiu zalumynu: krapu, vysniu, juoduju serbentu, krienu, azuolo lapu, cesnako kelias skilteles, ir uzpilu saltu vandeniu is krano sumaisytu su druska (1 valgomas saukstas su kaupu stiklainiui 1 l). Uzdengiu tvirtais plastikiniais dangteliais ir jie keliauja i rusi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 20 balandžio 2011 - 10:21