Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

Nors Jūsų daigeliai ir labai gražūs thumbup.gif , bet aš dar nesėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano BA irgi jau du iš dviejų išdygo. Tik pati kraupinuosi, kur aš juos dėsiu, kaip pradės per užuolaidas raizgytis doh.gif TIkrai baisūs agurkai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 03 16, 23:01)
Mano BA irgi jau du iš dviejų išdygo. Tik pati kraupinuosi, kur aš juos dėsiu, kaip pradės per užuolaidas raizgytis  doh.gif TIkrai baisūs agurkai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš bijojau, kad ne visi sudygs, tai pasėjau 7 blush2.gif Išdygo 6. Žiūrint į juos šalia petunijų augančius tokie milžiniški atrodė, bet pasirodo visai mano mažyčiai palyginus su Gaudvilės agurkėnais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 16, 21:14)
Nugis į personalius apartamentus iš bendrabučio perkėliau  biggrin.gif

ar patiko jiems nauji namučiai? biggrin.gif

QUOTE(giedrulka @ 2011 03 16, 23:01)
Tik pati kraupinuosi, kur aš juos dėsiu, kaip pradės per užuolaidas raizgytis  doh.gif TIkrai baisūs agurkai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai galėsi net į šiltnamį nepersodint, pasiraškysi agurkiukų prie vietos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 17, 12:21)
ar patiko jiems nauji namučiai? biggrin.gif


sprendžiant iš jų elgesio, anie net nepastebėjo, kad buvo persodinti - auga kaip niekur nieko. O sako, kad agurkai persodinomo bijo g.gif Šitiems BA nieks nebaisu.
Atsakyti
Na kvaila klausima uzduosiu, kaip zinot kurie agurkai savidulkiai, ar ant pakelio turi but parasyta? Perziurejau savo turimus, nu neparasyta, tai gal neturiu g.gif
noreciau ju i siltnami g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 17, 13:38)
sprendžiant iš jų elgesio, anie net nepastebėjo, kad buvo persodinti - auga kaip niekur nieko. O sako, kad agurkai persodinomo bijo  g.gif  Šitiems BA nieks nebaisu.

taigi jie dar ir bebaimiai gaunasi (BBA agurkai lotuliukas.gif ) biggrin.gif
kuo toliau, tuo labiau mane stebina ši veislė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 16, 20:14)
aha, šiltnamy. Jau ir agurkus skinu  biggrin.gif Aišku, kad ne.
Nugis į personalius apartamentus iš bendrabučio perkėliau  biggrin.gif

Hmm bigsmile.gif Vat sugalvojau planą gudrų ir greičiausiai jau kitą savaitę kelsiu į šiltnamį.


Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 17, 16:02)
Hmm  bigsmile.gif Vat sugalvojau planą gudrų ir greičiausiai jau kitą savaitę kelsiu į šiltnamį.

Norite sušaldyti vargšelius? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 15:04)
Norite sušaldyti vargšelius? bigsmile.gif

matyt šitie ir šalčio nebijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 03 17, 13:56)
Na kvaila klausima uzduosiu, kaip zinot kurie agurkai savidulkiai, ar ant pakelio turi but parasyta? Perziurejau savo turimus, nu neparasyta, tai gal neturiu g.gif
noreciau ju i siltnami g.gif

tai gal yra kita kalba užrašyta, pvz., partenokarpinis? Reiškia tą patį - savidulkis.

QUOTE(jediara @ 2011 03 17, 14:04)
Norite sušaldyti vargšelius? bigsmile.gif

o ten visai nešalta tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 17, 14:06)
matyt šitie ir šalčio nebijo biggrin.gif

taip, taigi rašiau, kad pakelia žemas temperatūras.
Atsakyti