Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(amarrile @ 2011 04 18, 22:17)
Nupjaukit ar nugnybkit ta ligota lapeli....nepakenks ax.gif

Buvau nugnybus pažeistą lapelį,bet tada ligos požymiai pasirodydavo kitame viršutiniame g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 18, 22:17)
Nupjaukit ar nugnybkit ta ligota lapeli....nepakenks ax.gif

Tai kad šis daigas man visas nepatinka, kažkoks gimė nenusisekęs.. g.gif Jau išmečiau, turiu pakankamai gerų, sveikų, noriai augančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiuss @ 2011 04 18, 20:22)
Sveikos, agurkų augintojos 4u.gif Paskykit man žioplai, jei aš dabar pasisodinčiau agurkų namuose, o atšilus perkelčiau į šiltnamį arba po agro plėvele? Ar pavyktų pasiankstint derllių? Tą patį galvoju padaryt ir su cukinijom smile.gif Ar kas gausis?



Butent taip aš ir darau - paseju namuose, paskui daigelius į lauką ir į šiltnamį.
Prieš pora dienų (šiemet truputį nusivėlinau) pasėjau agurkus, cukinijas, moliūgus ir arbūzus. Keletą agurkėlių daigų sodinsiu į šiltnamį, o kitus į lysves po agroplevele.
Atsakyti
Na manasis "baisuoklis" uzmezge vis tik agurka. Tik naudos is to maza - ant palanges vis tiek neuzaugs, o i siltnami nekelsiu, nes ligu uzsinesti bijau.
Atsakyti
Maloniai nustebau radusi rastiska patvirtinima mano eksperimentui,kad per jaunati agurku seti negalima ax.gif Atseit,agurkai isimtis is visu darzoviu .....Cia deltu dvejopu ziedu,man atrodo,nes manieji visada agurkuoti ax.gif Patikrinau ,sesis turiu,nemeluoju biggrin.gif Tik istyse,visas delnas iki skilcialapio doh.gif




Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 19, 11:40)
Na manasis "baisuoklis" uzmezge vis tik agurka. Tik naudos is to maza - ant palanges vis tiek neuzaugs, o i siltnami nekelsiu, nes ligu uzsinesti bijau.


Kodel neuzaugs?

Paziurejau, kad gerus orus zada, tad mano BA keliaus i siltnami... Jau 4 agurkiukai yra apie 1.5-2 cm dydzio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 19, 14:18)
Kodel neuzaugs?

Paziurejau, kad gerus orus zada, tad mano BA keliaus i siltnami... Jau 4 agurkiukai yra apie 1.5-2 cm dydzio biggrin.gif



Sakai uzaugs ant palanges? g.gif
Na nebent susna susitraukes koks.
Atsakyti
Tai, o kaip uzaugina juos balkone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 19, 16:29)
Tai, o kaip uzaugina juos balkone? g.gif


g.gif neisivaizduoju.
Na bet cia geras butu - tiksliai balandi agurkus valgyciau thumbup.gif
Atsakyti
Mano agurkų keli lapų galai irgi riečiasi į vidų ir matosi tokios šviesesnės dėmes verysad.gif Ar dar galiu kaip nors išgelbėti aš juos? Ant daigo, kol kas tik po 1 lapą tokį, tai jei nugnybsiu ar pagerės jiems?Tokie gražūs daigeliai buvo, o ir jau žiedus ima krauti atrodo, tai bus gaila, jei teks išmest verysad.gif Ir taip tik 5 pasisodinau šiltnamiui...
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 04 19, 16:03)
Sakai uzaugs ant palanges?  g.gif
Na nebent susna susitraukes koks.

užaugs normalus agurkas tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pasigirsiu wub.gif

Mes jau vakar pradėjom agurkų sezoną - nusiskynėm ir suvalgėm pirmą agurkėlį.. Tikras pavasaris pasijautė.. happy.gif

Užaugo ant palangės, vazone, sparčiai auga ir daugiau. Veislė "Dirigent", sėta 02.24.

Pasiteisino mano eksperimentas biggrin.gif
Atsakyti